Petra Janů jede se Seatem stále dál

Dovozce španělských automobilů Seat je známý podporou nejrůznějších kulturních, sportovních a společenských akcí. Už řadu let například spolupracuje s populární zpěvačkou Petrou Janů, a proto nemohl chybět ani při nedávném křtu jejího nového alba “Jedeme dál II”.<
Petra Janů jede se Seatem stále dál
Dovozce španělských automobilů Seat je známý podporou nejrůznějších kulturních, sportovních a společenských akcí. Už řadu let například spolupracuje s populární zpěvačkou Petrou Janů, a proto nemohl chybět ani při nedávném křtu jejího nového alba “Jedeme dál II”.

Své novinkové album “Jedeme dál II” vydává Petra Janů přesně po osmi letech. Zařadila na něj čtrnáct úplně nových skladeb a jako bonbónek znovu nahraný hit “Jedeme dál”, slavný duet Petry Janů a Petra Jandy. I na novém albu “Jedeme dál II” Petra Janů znovu dokazuje svoji obdivuhodnou interpretační flexibilitu - vedle vysloveně popových titulů na něm lze nalézt citlivé balady a komorní skladby šansonového ladění. Producentství alba se ujal zkušený rocker Petr Janda, který pro Petru Janů také složil sedm písní a vedle už zmíněného hitu “Jedeme dál”, s ní nazpíval ještě další dva duety.

“S Petrou Janů spolupracujeme už řadu let a vždy to byla spolupráce na nejvyšší profesionální úrovni,” řekl během křtu nového alba v pražském St. Michael Center Michal Jaroš z oddělení marketingu divize Seat společnosti Import Volkswagen Group s.r.o. “Promyšlenou podporou významných projektů a osobností se Seatu podařilo vybudovat si pozici prestižního a žádaného partnera.” Spolupráce se špičkovými osobnostmi měla vždy patřičnou mediální odezvu: v barvách importéra automobilů Seat si pro olympijské medaile dojeli například kanoisté Šimek s Rohanem, tyčkařka Daniela Bártová zase řadu svých světových rekordů “přivezla” zapůjčenými vozy Seat. Importér španělských automobilů podpořil také koncertní projekty Marty Kubišové, Heleny Vondráčkové nebo pražské vystoupení vynikajícího španělského kytaristy Paco de Lucii. Logo Seatu se díky dlouhodobému kontraktu s Českým atletickým svazem objevuje také na nejvýznamnějších atletických akcích.

“Účastí v prestižních projektech Seat dokazuje, že mu právem patří místo mezi nejúspěšnějšími importéry,” říká Udo-Ernst Quast, ředitel divize Seat společnosti Import Volkswagen Group s.r.o. “Široká nabídka kvalitních osobních i lehkých užitkových vozů a spolehlivé zázemí naší prodejní a servisní sítě totiž oslovují i ty nejnáročnější zákazníky!”

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

TEST Opel Insignia Country Tourer 2.0 CDTi 4x4: Poslední opravdový Opel

Opel Insignia CT 2.0 CDTi 4x4

Po převzetí značky Opel koncernem PSA přišla řada modelů, které už technicky nemají s vozy s bleskem ve znaku moc společného. Insignia je ale jiná – je totiž poslední pravý Opel.

15.  3.  2018 | Jan Mička | 13 příspěvků
Minitest Ford Galaxy 2,0 TDCi AWD: Velké rodiny děkují!

Ford Galaxy 2,0 TDCi AWD (minitest)

Již čtvrtá generace velkého MPV je stále autem, které je po technické, a hlavně prostorové stránce, na vrcholu tohoto segmentu.

11.  3.  2018 | Radek Pecák | 24 příspěvků
Minitest Toyota Auris TS Hybrid Freestyle: Ideální kombi do města...

Toyota Auris TS Hybrid Freestyle (minitest)

Otestovali jsme hybridní Auris v edici Freestyle. Vyplatí se koupit ještě před uvedením nové generace na trh? Více než kdy jindy tady závisí na vašich prioritách.

8.  3.  2018 | Milan Lažanský | 53 příspěvků