Petra Janů jede se Seatem stále dál

Dovozce španělských automobilů Seat je známý podporou nejrůznějších kulturních, sportovních a společenských akcí. Už řadu let například spolupracuje s populární zpěvačkou Petrou Janů, a proto nemohl chybět ani při nedávném křtu jejího nového alba “Jedeme dál II”.<
Petra Janů jede se Seatem stále dál
Dovozce španělských automobilů Seat je známý podporou nejrůznějších kulturních, sportovních a společenských akcí. Už řadu let například spolupracuje s populární zpěvačkou Petrou Janů, a proto nemohl chybět ani při nedávném křtu jejího nového alba “Jedeme dál II”.

Své novinkové album “Jedeme dál II” vydává Petra Janů přesně po osmi letech. Zařadila na něj čtrnáct úplně nových skladeb a jako bonbónek znovu nahraný hit “Jedeme dál”, slavný duet Petry Janů a Petra Jandy. I na novém albu “Jedeme dál II” Petra Janů znovu dokazuje svoji obdivuhodnou interpretační flexibilitu - vedle vysloveně popových titulů na něm lze nalézt citlivé balady a komorní skladby šansonového ladění. Producentství alba se ujal zkušený rocker Petr Janda, který pro Petru Janů také složil sedm písní a vedle už zmíněného hitu “Jedeme dál”, s ní nazpíval ještě další dva duety.

“S Petrou Janů spolupracujeme už řadu let a vždy to byla spolupráce na nejvyšší profesionální úrovni,” řekl během křtu nového alba v pražském St. Michael Center Michal Jaroš z oddělení marketingu divize Seat společnosti Import Volkswagen Group s.r.o. “Promyšlenou podporou významných projektů a osobností se Seatu podařilo vybudovat si pozici prestižního a žádaného partnera.” Spolupráce se špičkovými osobnostmi měla vždy patřičnou mediální odezvu: v barvách importéra automobilů Seat si pro olympijské medaile dojeli například kanoisté Šimek s Rohanem, tyčkařka Daniela Bártová zase řadu svých světových rekordů “přivezla” zapůjčenými vozy Seat. Importér španělských automobilů podpořil také koncertní projekty Marty Kubišové, Heleny Vondráčkové nebo pražské vystoupení vynikajícího španělského kytaristy Paco de Lucii. Logo Seatu se díky dlouhodobému kontraktu s Českým atletickým svazem objevuje také na nejvýznamnějších atletických akcích.

“Účastí v prestižních projektech Seat dokazuje, že mu právem patří místo mezi nejúspěšnějšími importéry,” říká Udo-Ernst Quast, ředitel divize Seat společnosti Import Volkswagen Group s.r.o. “Široká nabídka kvalitních osobních i lehkých užitkových vozů a spolehlivé zázemí naší prodejní a servisní sítě totiž oslovují i ty nejnáročnější zákazníky!”

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

Minitest Volkswagen Golf Sportsvan 1.5 TSI DSG: Lepší než originál

VW Golf Sportsvan (minitest)

Ač se označení „sportující van“ může zdát hodně přitažené za vlasy, minimálně ve srovnání se stejně velkými crossovery a ve spojení s motorem o výkonu 150 koní to zase není takový nesmysl.

včera | Miro Mihálik | 34 příspěvků
TEST Lexus LC 500: Socha na kolech, precizní řidičský nástroj. Má chybu?

Lexus LC 500

Velké kupé od Lexusu má být dokonale vybroušeným, mistrovským dílem japonského automobilového průmyslu. Pro nás je ale podstatný i fakt, že má naprosto úchvatný pětilitrový osmiválec bez přeplňování!

19.  7.  2018 | Milan Lažanský | 52 příspěvků
TEST Volvo XC40 D4 AWD: Mistr prvního opojení

Volvo XC40 D4 AWD

Na rozdíl od modelů XC60 a XC90 je nové Volvo XC40 postaveno na platformě CMA, určené pro kompaktní vozy. Narostlo však do takových rozměrů, že jedna ze stálic nabídky může přestat dávat smysl.

17.  7.  2018 | Jan Mička | 34 příspěvků