Petra Janů jede se Seatem stále dál

Dovozce španělských automobilů Seat je známý podporou nejrůznějších kulturních, sportovních a společenských akcí. Už řadu let například spolupracuje s populární zpěvačkou Petrou Janů, a proto nemohl chybět ani při nedávném křtu jejího nového alba “Jedeme dál II”.<
Petra Janů jede se Seatem stále dál
Dovozce španělských automobilů Seat je známý podporou nejrůznějších kulturních, sportovních a společenských akcí. Už řadu let například spolupracuje s populární zpěvačkou Petrou Janů, a proto nemohl chybět ani při nedávném křtu jejího nového alba “Jedeme dál II”.

Své novinkové album “Jedeme dál II” vydává Petra Janů přesně po osmi letech. Zařadila na něj čtrnáct úplně nových skladeb a jako bonbónek znovu nahraný hit “Jedeme dál”, slavný duet Petry Janů a Petra Jandy. I na novém albu “Jedeme dál II” Petra Janů znovu dokazuje svoji obdivuhodnou interpretační flexibilitu - vedle vysloveně popových titulů na něm lze nalézt citlivé balady a komorní skladby šansonového ladění. Producentství alba se ujal zkušený rocker Petr Janda, který pro Petru Janů také složil sedm písní a vedle už zmíněného hitu “Jedeme dál”, s ní nazpíval ještě další dva duety.

“S Petrou Janů spolupracujeme už řadu let a vždy to byla spolupráce na nejvyšší profesionální úrovni,” řekl během křtu nového alba v pražském St. Michael Center Michal Jaroš z oddělení marketingu divize Seat společnosti Import Volkswagen Group s.r.o. “Promyšlenou podporou významných projektů a osobností se Seatu podařilo vybudovat si pozici prestižního a žádaného partnera.” Spolupráce se špičkovými osobnostmi měla vždy patřičnou mediální odezvu: v barvách importéra automobilů Seat si pro olympijské medaile dojeli například kanoisté Šimek s Rohanem, tyčkařka Daniela Bártová zase řadu svých světových rekordů “přivezla” zapůjčenými vozy Seat. Importér španělských automobilů podpořil také koncertní projekty Marty Kubišové, Heleny Vondráčkové nebo pražské vystoupení vynikajícího španělského kytaristy Paco de Lucii. Logo Seatu se díky dlouhodobému kontraktu s Českým atletickým svazem objevuje také na nejvýznamnějších atletických akcích.

“Účastí v prestižních projektech Seat dokazuje, že mu právem patří místo mezi nejúspěšnějšími importéry,” říká Udo-Ernst Quast, ředitel divize Seat společnosti Import Volkswagen Group s.r.o. “Široká nabídka kvalitních osobních i lehkých užitkových vozů a spolehlivé zázemí naší prodejní a servisní sítě totiž oslovují i ty nejnáročnější zákazníky!”

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

TEST Jeep Compass 2,0 MultiJet: Horal mezi praktičtějšími crossovery

Jeep Compass 2,0 MultiJet

Nový Jeep Compass chce na rozdíl od hranatého předchůdce více cílit na městské zákazníky a bodovat svým stylem. Přesto mezi konkurenty zůstává drsnější variantou.

12.  12.  2017 | Milan Lažanský | 2 příspěvky
Test ojetiny Škoda Citigo: Skvělé auto s jednou velkou chybou

Ojetina: Škoda Citigo 1.0 MPI

Ceny ojetých minivozů koncernu Volkswagen klesají pod osmdesát tisíc. Jak jsou na tom se spolehlivostí?

10.  12.  2017 | David Rusol | 32 příspěvků
Minitest Renault Espace 1,8 TCe: Jak v obrovi slouží motor Alpine A110?

Renault Espace 1.8 TCe (minitest)

Renault Espace patří do kategorie velkých MPV. Tedy takových aut, která by mnohým často velmi hodila, ale nakonec si je koupí jen málokdo. Renault nyní připravil verzi, která je z mnoha hledisek velmi zajímavá.

9.  12.  2017 | Radek Pecák | 13 příspěvků