Petra Janů jede se Seatem stále dál

Dovozce španělských automobilů Seat je známý podporou nejrůznějších kulturních, sportovních a společenských akcí. Už řadu let například spolupracuje s populární zpěvačkou Petrou Janů, a proto nemohl chybět ani při nedávném křtu jejího nového alba “Jedeme dál II”.<
Petra Janů jede se Seatem stále dál
Dovozce španělských automobilů Seat je známý podporou nejrůznějších kulturních, sportovních a společenských akcí. Už řadu let například spolupracuje s populární zpěvačkou Petrou Janů, a proto nemohl chybět ani při nedávném křtu jejího nového alba “Jedeme dál II”.

Své novinkové album “Jedeme dál II” vydává Petra Janů přesně po osmi letech. Zařadila na něj čtrnáct úplně nových skladeb a jako bonbónek znovu nahraný hit “Jedeme dál”, slavný duet Petry Janů a Petra Jandy. I na novém albu “Jedeme dál II” Petra Janů znovu dokazuje svoji obdivuhodnou interpretační flexibilitu - vedle vysloveně popových titulů na něm lze nalézt citlivé balady a komorní skladby šansonového ladění. Producentství alba se ujal zkušený rocker Petr Janda, který pro Petru Janů také složil sedm písní a vedle už zmíněného hitu “Jedeme dál”, s ní nazpíval ještě další dva duety.

“S Petrou Janů spolupracujeme už řadu let a vždy to byla spolupráce na nejvyšší profesionální úrovni,” řekl během křtu nového alba v pražském St. Michael Center Michal Jaroš z oddělení marketingu divize Seat společnosti Import Volkswagen Group s.r.o. “Promyšlenou podporou významných projektů a osobností se Seatu podařilo vybudovat si pozici prestižního a žádaného partnera.” Spolupráce se špičkovými osobnostmi měla vždy patřičnou mediální odezvu: v barvách importéra automobilů Seat si pro olympijské medaile dojeli například kanoisté Šimek s Rohanem, tyčkařka Daniela Bártová zase řadu svých světových rekordů “přivezla” zapůjčenými vozy Seat. Importér španělských automobilů podpořil také koncertní projekty Marty Kubišové, Heleny Vondráčkové nebo pražské vystoupení vynikajícího španělského kytaristy Paco de Lucii. Logo Seatu se díky dlouhodobému kontraktu s Českým atletickým svazem objevuje také na nejvýznamnějších atletických akcích.

“Účastí v prestižních projektech Seat dokazuje, že mu právem patří místo mezi nejúspěšnějšími importéry,” říká Udo-Ernst Quast, ředitel divize Seat společnosti Import Volkswagen Group s.r.o. “Široká nabídka kvalitních osobních i lehkých užitkových vozů a spolehlivé zázemí naší prodejní a servisní sítě totiž oslovují i ty nejnáročnější zákazníky!”

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

Test ojetiny Mini One: Britské retro úžasně jezdí, trápí jej ale motory

Ojetina: Mini One

Druhá generace hatchbacku mini se začala nabízet před jedenácti roky. Dnes ji v nabídce bazarů naleznete za ceny od 120 tisíc korun. Na co si dát pozor?

včera | David Rusol
Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

17.  10.  2017 | Michal Žďárský | 4 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků