Petra Janů jede se Seatem stále dál

Dovozce španělských automobilů Seat je známý podporou nejrůznějších kulturních, sportovních a společenských akcí. Už řadu let například spolupracuje s populární zpěvačkou Petrou Janů, a proto nemohl chybět ani při nedávném křtu jejího nového alba “Jedeme dál II”.<
Petra Janů jede se Seatem stále dál
Dovozce španělských automobilů Seat je známý podporou nejrůznějších kulturních, sportovních a společenských akcí. Už řadu let například spolupracuje s populární zpěvačkou Petrou Janů, a proto nemohl chybět ani při nedávném křtu jejího nového alba “Jedeme dál II”.

Své novinkové album “Jedeme dál II” vydává Petra Janů přesně po osmi letech. Zařadila na něj čtrnáct úplně nových skladeb a jako bonbónek znovu nahraný hit “Jedeme dál”, slavný duet Petry Janů a Petra Jandy. I na novém albu “Jedeme dál II” Petra Janů znovu dokazuje svoji obdivuhodnou interpretační flexibilitu - vedle vysloveně popových titulů na něm lze nalézt citlivé balady a komorní skladby šansonového ladění. Producentství alba se ujal zkušený rocker Petr Janda, který pro Petru Janů také složil sedm písní a vedle už zmíněného hitu “Jedeme dál”, s ní nazpíval ještě další dva duety.

“S Petrou Janů spolupracujeme už řadu let a vždy to byla spolupráce na nejvyšší profesionální úrovni,” řekl během křtu nového alba v pražském St. Michael Center Michal Jaroš z oddělení marketingu divize Seat společnosti Import Volkswagen Group s.r.o. “Promyšlenou podporou významných projektů a osobností se Seatu podařilo vybudovat si pozici prestižního a žádaného partnera.” Spolupráce se špičkovými osobnostmi měla vždy patřičnou mediální odezvu: v barvách importéra automobilů Seat si pro olympijské medaile dojeli například kanoisté Šimek s Rohanem, tyčkařka Daniela Bártová zase řadu svých světových rekordů “přivezla” zapůjčenými vozy Seat. Importér španělských automobilů podpořil také koncertní projekty Marty Kubišové, Heleny Vondráčkové nebo pražské vystoupení vynikajícího španělského kytaristy Paco de Lucii. Logo Seatu se díky dlouhodobému kontraktu s Českým atletickým svazem objevuje také na nejvýznamnějších atletických akcích.

“Účastí v prestižních projektech Seat dokazuje, že mu právem patří místo mezi nejúspěšnějšími importéry,” říká Udo-Ernst Quast, ředitel divize Seat společnosti Import Volkswagen Group s.r.o. “Široká nabídka kvalitních osobních i lehkých užitkových vozů a spolehlivé zázemí naší prodejní a servisní sítě totiž oslovují i ty nejnáročnější zákazníky!”

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

bazar

Seat Ibiza 1,2
Rok výroby: 2013
Stav: 19 943 km
Cena: 193 000 Kč
Seat Ibiza 1,2
Rok výroby: 2002
Stav: 108 011 km
Cena: 61 000 Kč
Seat Altea XL 1,9
Rok výroby: 2008
Stav: 79 457 km
Cena: 157 000 Kč
Seat Cordoba 1,4
Rok výroby: 2002
Stav: 162 370 km
Cena: 40 000 Kč
Seat Ibiza 1,9
Rok výroby: 2005
Stav: 117 477 km
Cena: 65 000 Kč
Seat Leon 1,4
Rok výroby: 2002
Stav: 179 079 km
Cena: 60 000 Kč
Nabídka dalších vozů
Test Fiatu Fullback: Převlečené Mitsubishi se jeví jako správná volba

Fiat Fullback

Fiat se po vzoru Renaultu a Mercedesu také rozhodl nabízet pracovní pickup, který původně pochází z úplně jiné dílny. A rozhodl se více než správně, protože Fiat Fullback alias Mitsubishi L200 je vynikajícím pracovním pickupem. V terénu má dost potence a na silnici dostatek kultivovanosti.

22.  8.  2017 | Jiří Švamberk | 2 příspěvky
Test Renaultu Koleos: Druhý pokus je o dost lepší, ale není ozdob moc?

Renault Koleos

Tentokrát jsme se v naší recenzi zaměřili na druhou generaci Renaultu Koleos. Od předchůdce se vzdálil mílovými kroky.

17.  8.  2017 | Milan Lažanský | 4 příspěvky
Test Suzuki Ignis: Nejlevnější čtyřkolka boduje i tam, kde byste nečekali!

Suzuki Ignis

Naší recenzí tentokrát prošlo Suzuki Ignis - nejlevnější čtyřkolka na českém trhu.

13.  8.  2017 | Milan Lažanský | 34 příspěvků