Petr Bendl: Superb nechci, není to české auto

Hejtman středočeského kraje, Petr Bendl, plánuje pořídit nový vůz. Místo asi čtyřletého audi připadala v úvahu Škoda Superb. Tu ale Bendl odmítl, protože to není české auto – vyrábí ho podle jeho slov německá firma. Proto se rozhodl opět pro vůz značky Audi - důvodem je prý fakt, že náhradní díly pro audi jsou české. Nový vůz bude stát cca 1,8 milionu korun, dodává iDnes.

Myslíte si, že Audi je více česká automobilka než Škoda?

Test ojetiny Mini One: Britské retro úžasně jezdí, trápí jej ale motory

Ojetina: Mini One

Druhá generace hatchbacku mini se začala nabízet před jedenácti roky. Dnes ji v nabídce bazarů naleznete za ceny od 120 tisíc korun. Na co si dát pozor?

21.  10.  2017 | David Rusol | 3 příspěvky
Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

17.  10.  2017 | Michal Žďárský | 4 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků