Perličky roku 2001

Dvě děti dokázaly ujet téměr 200 km než byly zastaveny policií, proč Číňan rozbil Mercedes a klip o vývoji Schumachera.
Perličky roku 2001

Šikovný klučina!

Dva bratři ve věku sedm a dvanáct let z německého Essenu se vydali na Boží hod vánoční na cestu do Klepněte pro větší obrázekDánska, aby navštívili svého otce. K cestě se rozhodli použít Ford Mondeo, který si vypůjčili od své matky.

Jejich dobrodužnou cestu ukončila dopravní policie. Na jejich stopu je přivedli řidiči, kteří hochy na silnících míjeli.

Thomas Albrecht z německé dopravní policie uvedl, že dvanáctiletý řidič si počínal „docela profesionálně“.

Vrozený talent!

Víte co dělal Michael Schumacher, když ještě nebyl na světe? Nevíte? Tak, v tom případě byste si neměli nechat ujít tento krátký klip. Má 359 kb, takže nijak zvláště nezatíží váš modem či objem dat vaší pevné linky.

Chudák Mercedes!

Když si pan Wang s Wuhan City kupoval svůj Mercedes – Benz SLK 230, netušil, že bude mít se svým automobilem problémy, které ho rozlobily nalik, že dospěl k názoru, že mu nezbude nic jiného, než ho na protest rozbít kladivem - zcela určitě byla i jiná možnost, tu však pan Wang nevyužil:-)).

Pan Wang vinil totiž čínského zástupce značky, že nedokázal odstranit problémy s palivovým systémem jeho vozu. Se svým vozem byl pan Wang v servisu celkem pětkrát v období jednoho roku. Aby mohl svou demostrativní akci provést, vytáhl svůj Mercedes pomocí krávy na ulici.

Zástupce Mercedesu v Číně k případu řekl: „Velmi litujeme, že se klient rozhodl pro tuto drastickou a nešťastnou akci“.


Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

TEST Volvo XC40 D4 AWD: Mistr prvního opojení

Volvo XC40 D4 AWD

Na rozdíl od modelů XC60 a XC90 je nové Volvo XC40 postaveno na platformě CMA, určené pro kompaktní vozy. Narostlo však do takových rozměrů, že jedna ze stálic nabídky může přestat dávat smysl.

včera | Jan Mička | 2 příspěvky
TEST Škoda Fabia edition R5: Lehká ochutnávka možností

Škoda Fabia edition R5

Civilní edice sportovní Fabie R5 v mnohém naznačuje, jak dobrá by mohla být sériová malá ostrá škodovka. Přesto se nedá zcela vyhnout myšlence, že tohle je tak trochu promarněná příležitost.

15.  7.  2018 | Miro Mihálik | 20 příspěvků
Minitest Mazda MX-5 RF: Řidičská bohyně s kovovou čepicí

Mazda MX-5 RF (minitest)

Není to zdaleka poprvé, co Mazda pro legendární roadster MX-5 nabízí alternativu s pevnou střechou. Aktuální generace na to jde dost odlišně než předchůdci.

12.  7.  2018 | Milan Lažanský | 21 příspěvků