Perličky roku 2001

Dvě děti dokázaly ujet téměr 200 km než byly zastaveny policií, proč Číňan rozbil Mercedes a klip o vývoji Schumachera.
Perličky roku 2001

Šikovný klučina!

Dva bratři ve věku sedm a dvanáct let z německého Essenu se vydali na Boží hod vánoční na cestu do Klepněte pro větší obrázekDánska, aby navštívili svého otce. K cestě se rozhodli použít Ford Mondeo, který si vypůjčili od své matky.

Jejich dobrodužnou cestu ukončila dopravní policie. Na jejich stopu je přivedli řidiči, kteří hochy na silnících míjeli.

Thomas Albrecht z německé dopravní policie uvedl, že dvanáctiletý řidič si počínal „docela profesionálně“.

Vrozený talent!

Víte co dělal Michael Schumacher, když ještě nebyl na světe? Nevíte? Tak, v tom případě byste si neměli nechat ujít tento krátký klip. Má 359 kb, takže nijak zvláště nezatíží váš modem či objem dat vaší pevné linky.

Chudák Mercedes!

Když si pan Wang s Wuhan City kupoval svůj Mercedes – Benz SLK 230, netušil, že bude mít se svým automobilem problémy, které ho rozlobily nalik, že dospěl k názoru, že mu nezbude nic jiného, než ho na protest rozbít kladivem - zcela určitě byla i jiná možnost, tu však pan Wang nevyužil:-)).

Pan Wang vinil totiž čínského zástupce značky, že nedokázal odstranit problémy s palivovým systémem jeho vozu. Se svým vozem byl pan Wang v servisu celkem pětkrát v období jednoho roku. Aby mohl svou demostrativní akci provést, vytáhl svůj Mercedes pomocí krávy na ulici.

Zástupce Mercedesu v Číně k případu řekl: „Velmi litujeme, že se klient rozhodl pro tuto drastickou a nešťastnou akci“.


Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

dnes | Michal Žďárský | 1 příspěvek
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Test Suzuki Swift SHVS: Tady elektromotor rozhodně dává smysl!

Suzuki Swift SHVS

Naší recenzí prošla nová generace Suzuki Swift. Vyzkoušeli jsme ji v mild-hybridní variantě.

4.  10.  2017 | Milan Lažanský | 16 příspěvků