Perličky roku 2001

Dvě děti dokázaly ujet téměr 200 km než byly zastaveny policií, proč Číňan rozbil Mercedes a klip o vývoji Schumachera.
Perličky roku 2001

Šikovný klučina!

Dva bratři ve věku sedm a dvanáct let z německého Essenu se vydali na Boží hod vánoční na cestu do Klepněte pro větší obrázekDánska, aby navštívili svého otce. K cestě se rozhodli použít Ford Mondeo, který si vypůjčili od své matky.

Jejich dobrodužnou cestu ukončila dopravní policie. Na jejich stopu je přivedli řidiči, kteří hochy na silnících míjeli.

Thomas Albrecht z německé dopravní policie uvedl, že dvanáctiletý řidič si počínal „docela profesionálně“.

Vrozený talent!

Víte co dělal Michael Schumacher, když ještě nebyl na světe? Nevíte? Tak, v tom případě byste si neměli nechat ujít tento krátký klip. Má 359 kb, takže nijak zvláště nezatíží váš modem či objem dat vaší pevné linky.

Chudák Mercedes!

Když si pan Wang s Wuhan City kupoval svůj Mercedes – Benz SLK 230, netušil, že bude mít se svým automobilem problémy, které ho rozlobily nalik, že dospěl k názoru, že mu nezbude nic jiného, než ho na protest rozbít kladivem - zcela určitě byla i jiná možnost, tu však pan Wang nevyužil:-)).

Pan Wang vinil totiž čínského zástupce značky, že nedokázal odstranit problémy s palivovým systémem jeho vozu. Se svým vozem byl pan Wang v servisu celkem pětkrát v období jednoho roku. Aby mohl svou demostrativní akci provést, vytáhl svůj Mercedes pomocí krávy na ulici.

Zástupce Mercedesu v Číně k případu řekl: „Velmi litujeme, že se klient rozhodl pro tuto drastickou a nešťastnou akci“.


Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

Minitest Seat Alhambra 2.0 TDI DSG 4WD: Důvod, proč MPV nesmí zemřít

Seat Alhambra 2.0 TDI DSG 4WD (minitest)

Rostoucí zájem o crossovery a SUV už v nedávné minulosti poslal na odpočinek dva velikány segmentu MPV. Jak ale dokazuje stále prodávaný Seat Alhambra, tyto vozy jsou stále potřeba.

22.  2.  2018 | Jan Mička | 5 příspěvků
TEST Subaru XV 1,6i Lineartronic: Kompromis, ale ten nejlepší!

Subaru XV 1,6i Lineartronic

Subaru XV se na přelomu roku dostalo na trh v druhé generaci. Od té minulé se vizuálně moc neliší, ale japonští technici vůz vyladili téměř k dokonalosti.

20.  2.  2018 | Radek Pecák | 78 příspěvků
TEST Citroën C3 Aircross 1.6 BlueHDi: Galerie moderního designu

Citroën C3 Aircross 1.6 BlueHDi

Nové městské SUV francouzské automobilky obsahuje tolik designérských nápadů, že by to vystačilo hned na několik aut. C3 Aircross jsme vyzkoušeli s motorem 1.6 BlueHDi.

17.  2.  2018 | Radek Pecák | 15 příspěvků