Perlička: zahrejte si s Volkswagenem a Davidem Beckhamem proti redakci AutoRevue

Automobilka Volkswagen spolu s fotbalistou Davidem Beckhamem připravili několik webových her, kde najdete spojení jak automobilky, tak hvězdného fotbalisty. Ke hrám samotným snad jen dodáme, že jejich zpracování je velmi hratelné, ovšem pro nahrání je třeba rychlejší připojení, nebo trochu trpělivosti.

Pokud se rozhodnete zahrát jednu z trojice her, pak je najdete na tomto odkazu.

Tip: Pokud se chcete utkat s redakci, pak vězte, že v první hře nás to po nahraní více než sta bodů přestalo bavit, ve druhé hře jsme nahráli 174 bodů a ve třetí hře nás to opět u sta bodů přestalo bavit. Jak jste na tom vy?

Minitest Volkswagen Golf Sportsvan 1.5 TSI DSG: Lepší než originál

VW Golf Sportsvan (minitest)

Ač se označení „sportující van“ může zdát hodně přitažené za vlasy, minimálně ve srovnání se stejně velkými crossovery a ve spojení s motorem o výkonu 150 koní to zase není takový nesmysl.

včera | Miro Mihálik | 34 příspěvků
TEST Lexus LC 500: Socha na kolech, precizní řidičský nástroj. Má chybu?

Lexus LC 500

Velké kupé od Lexusu má být dokonale vybroušeným, mistrovským dílem japonského automobilového průmyslu. Pro nás je ale podstatný i fakt, že má naprosto úchvatný pětilitrový osmiválec bez přeplňování!

19.  7.  2018 | Milan Lažanský | 52 příspěvků
TEST Volvo XC40 D4 AWD: Mistr prvního opojení

Volvo XC40 D4 AWD

Na rozdíl od modelů XC60 a XC90 je nové Volvo XC40 postaveno na platformě CMA, určené pro kompaktní vozy. Narostlo však do takových rozměrů, že jedna ze stálic nabídky může přestat dávat smysl.

17.  7.  2018 | Jan Mička | 34 příspěvků