Perlička: zahrejte si s Volkswagenem a Davidem Beckhamem proti redakci AutoRevue

Automobilka Volkswagen spolu s fotbalistou Davidem Beckhamem připravili několik webových her, kde najdete spojení jak automobilky, tak hvězdného fotbalisty. Ke hrám samotným snad jen dodáme, že jejich zpracování je velmi hratelné, ovšem pro nahrání je třeba rychlejší připojení, nebo trochu trpělivosti.

Pokud se rozhodnete zahrát jednu z trojice her, pak je najdete na tomto odkazu.

Tip: Pokud se chcete utkat s redakci, pak vězte, že v první hře nás to po nahraní více než sta bodů přestalo bavit, ve druhé hře jsme nahráli 174 bodů a ve třetí hře nás to opět u sta bodů přestalo bavit. Jak jste na tom vy?

Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

17.  10.  2017 | Michal Žďárský | 3 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Test Suzuki Swift SHVS: Tady elektromotor rozhodně dává smysl!

Suzuki Swift SHVS

Naší recenzí prošla nová generace Suzuki Swift. Vyzkoušeli jsme ji v mild-hybridní variantě.

4.  10.  2017 | Milan Lažanský | 16 příspěvků