Perlička: www.mercedes.cz hacknuto

Jeden z našich čtenářů nás upozornil, že na webových stránkach www.mercedes.cz nenašel to, co by očekával. Ještě v noci z neděle na pondělí se zde místo prezentace leasingové společnosti DaimlerChrysler Services Bohemia nacházela informace o hacknutí webu někým, kdo si říká Türkiye. Motivace hackera nám i přes jeho vyjádření známa není, turečtinu nikdo z redakce neovládá. Zato jsme si jisti, že turecká empétrojka hrající na pozadí stránky je opravdová pecka...

Pokud by někdo z vás této jistě zajímavé řeči rozuměl, uvítáme překlad textu stránek v diskusi pod článkem, čitelný je z druhého screenshotu.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
www.mercedes.cz
Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

včera | Michal Žďárský | 3 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Test Suzuki Swift SHVS: Tady elektromotor rozhodně dává smysl!

Suzuki Swift SHVS

Naší recenzí prošla nová generace Suzuki Swift. Vyzkoušeli jsme ji v mild-hybridní variantě.

4.  10.  2017 | Milan Lažanský | 16 příspěvků