Perlička: www.mercedes.cz hacknuto

Jeden z našich čtenářů nás upozornil, že na webových stránkach www.mercedes.cz nenašel to, co by očekával. Ještě v noci z neděle na pondělí se zde místo prezentace leasingové společnosti DaimlerChrysler Services Bohemia nacházela informace o hacknutí webu někým, kdo si říká Türkiye. Motivace hackera nám i přes jeho vyjádření známa není, turečtinu nikdo z redakce neovládá. Zato jsme si jisti, že turecká empétrojka hrající na pozadí stránky je opravdová pecka...

Pokud by někdo z vás této jistě zajímavé řeči rozuměl, uvítáme překlad textu stránek v diskusi pod článkem, čitelný je z druhého screenshotu.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
www.mercedes.cz
TEST Opel Insignia Country Tourer 2.0 CDTi 4x4: Poslední opravdový Opel

Opel Insignia CT 2.0 CDTi 4x4

Po převzetí značky Opel koncernem PSA přišla řada modelů, které už technicky nemají s vozy s bleskem ve znaku moc společného. Insignia je ale jiná – je totiž poslední pravý Opel.

15.  3.  2018 | Jan Mička | 17 příspěvků
Minitest Ford Galaxy 2,0 TDCi AWD: Velké rodiny děkují!

Ford Galaxy 2,0 TDCi AWD (minitest)

Již čtvrtá generace velkého MPV je stále autem, které je po technické, a hlavně prostorové stránce, na vrcholu tohoto segmentu.

11.  3.  2018 | Radek Pecák | 24 příspěvků
Minitest Toyota Auris TS Hybrid Freestyle: Ideální kombi do města...

Toyota Auris TS Hybrid Freestyle (minitest)

Otestovali jsme hybridní Auris v edici Freestyle. Vyplatí se koupit ještě před uvedením nové generace na trh? Více než kdy jindy tady závisí na vašich prioritách.

8.  3.  2018 | Milan Lažanský | 53 příspěvků