Perlička: www.mercedes.cz hacknuto

Jeden z našich čtenářů nás upozornil, že na webových stránkach www.mercedes.cz nenašel to, co by očekával. Ještě v noci z neděle na pondělí se zde místo prezentace leasingové společnosti DaimlerChrysler Services Bohemia nacházela informace o hacknutí webu někým, kdo si říká Türkiye. Motivace hackera nám i přes jeho vyjádření známa není, turečtinu nikdo z redakce neovládá. Zato jsme si jisti, že turecká empétrojka hrající na pozadí stránky je opravdová pecka...

Pokud by někdo z vás této jistě zajímavé řeči rozuměl, uvítáme překlad textu stránek v diskusi pod článkem, čitelný je z druhého screenshotu.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
www.mercedes.cz
TEST Lexus LC 500: Socha na kolech, precizní řidičský nástroj. Má chybu?

Lexus LC 500

Velké kupé od Lexusu má být dokonale vybroušeným, mistrovským dílem japonského automobilového průmyslu. Pro nás je ale podstatný i fakt, že má naprosto úchvatný pětilitrový osmiválec bez přeplňování!

včera | Milan Lažanský | 51 příspěvků
TEST Volvo XC40 D4 AWD: Mistr prvního opojení

Volvo XC40 D4 AWD

Na rozdíl od modelů XC60 a XC90 je nové Volvo XC40 postaveno na platformě CMA, určené pro kompaktní vozy. Narostlo však do takových rozměrů, že jedna ze stálic nabídky může přestat dávat smysl.

17.  7.  2018 | Jan Mička | 34 příspěvků
TEST Škoda Fabia edition R5: Lehká ochutnávka možností

Škoda Fabia edition R5

Civilní edice sportovní Fabie R5 v mnohém naznačuje, jak dobrá by mohla být sériová malá ostrá škodovka. Přesto se nedá zcela vyhnout myšlence, že tohle je tak trochu promarněná příležitost.

15.  7.  2018 | Miro Mihálik | 20 příspěvků