Perlička: výbava do auta pro dámy, aneb růžová je nejlepší

Nejen pro dámy, ale i pro všechny další milovníky růžové barvy je určen nový set do automobilu, který nahrazuje standardní nevzhlednou a barevně nudnou výbavu. V obsahu tohoto balíčku nejdete vše, co může přijít vhod v případě poruchy, problémů nebo dopravní nehody. Růžový je obal startovacích kabelů, stěrka na okno, baterka, lékárnička s vybavením a vodotěsný obal na mobilní telefon, růžový je i metr, malý hasící sprej, zápisník s propiskou a tužkou a další nezbytně součásti pro stylové přežití...

Klepněte pro větší obrázek
"Že mám káru růžovou, tydydudu, tydydudu..."
TEST Volvo XC40 D4 AWD: Mistr prvního opojení

Volvo XC40 D4 AWD

Na rozdíl od modelů XC60 a XC90 je nové Volvo XC40 postaveno na platformě CMA, určené pro kompaktní vozy. Narostlo však do takových rozměrů, že jedna ze stálic nabídky může přestat dávat smysl.

17.  7.  2018 | Jan Mička | 29 příspěvků
TEST Škoda Fabia edition R5: Lehká ochutnávka možností

Škoda Fabia edition R5

Civilní edice sportovní Fabie R5 v mnohém naznačuje, jak dobrá by mohla být sériová malá ostrá škodovka. Přesto se nedá zcela vyhnout myšlence, že tohle je tak trochu promarněná příležitost.

15.  7.  2018 | Miro Mihálik | 20 příspěvků
Minitest Mazda MX-5 RF: Řidičská bohyně s kovovou čepicí

Mazda MX-5 RF (minitest)

Není to zdaleka poprvé, co Mazda pro legendární roadster MX-5 nabízí alternativu s pevnou střechou. Aktuální generace na to jde dost odlišně než předchůdci.

12.  7.  2018 | Milan Lažanský | 21 příspěvků