Perlička: v Německu jezdí nejmladší traktoristi

Když jsem nedávno psal o honičce aut v Německu ve stylu Cobra 11 (celá zpráva), netušil jsem, že si pro nás naši západni sousedi připraví ještě větší lahůdku. Když jeli policisté v jednom okrese svou tradiční cestou, kolem cesty si to šinul traktor, který na sebe upozornil nejen neustálým nekoordiovaným měněním směru jízdy, ale také tím, že řidič nebyl vidět. Policisté tedy zastavili a podivně jedoucí traktor se jali zastavit. Když přiběhli až k němu a otevřeli dveře, nestačili se divit. Uvnitř stál majitelův syn, kterému bylo pět let. Policie poté i našla nedaleko spícího dědečka, který měl mladého řidiče na starosti. Zda dostal mladý řidič pokutu, není známo.

Již se těším, až si přečtu, jak se novorozeně odvezlo sanitkou samo domů.

TEST Seat Ibiza 1.5 TSI ACT FR: Padne jako ulitý!

Seat Ibiza 1.5 TSI ACT FR

Pokud si u nás chce koupit Seat Ibiza se čtyřválcovým motorem, musíte chtě nechtě sáhnout po patnáctistovce TSI, navíc výhradně v provedení FR. Je to zároveň kombinace, která nás fakt baví!

včera | Jan Mička | 53 příspěvků
TEST Toyota C-HR 1,8 Hybrid: S nudou je třeba skoncovat!

Toyota C-HR 1,8 Hybrid

Největší světová automobilová značka přestala vyznávat teorii šedého středu. Crossover C-HR je toho zářným příkladem.

20.  3.  2018 | Radek Pecák | 73 příspěvků
TEST Opel Insignia Country Tourer 2.0 CDTi 4x4: Poslední opravdový Opel

Opel Insignia CT 2.0 CDTi 4x4

Po převzetí značky Opel koncernem PSA přišla řada modelů, které už technicky nemají s vozy s bleskem ve znaku moc společného. Insignia je ale jiná – je totiž poslední pravý Opel.

15.  3.  2018 | Jan Mička | 19 příspěvků