Perlička: v Německu jezdí nejmladší traktoristi

Když jsem nedávno psal o honičce aut v Německu ve stylu Cobra 11 (celá zpráva), netušil jsem, že si pro nás naši západni sousedi připraví ještě větší lahůdku. Když jeli policisté v jednom okrese svou tradiční cestou, kolem cesty si to šinul traktor, který na sebe upozornil nejen neustálým nekoordiovaným měněním směru jízdy, ale také tím, že řidič nebyl vidět. Policisté tedy zastavili a podivně jedoucí traktor se jali zastavit. Když přiběhli až k němu a otevřeli dveře, nestačili se divit. Uvnitř stál majitelův syn, kterému bylo pět let. Policie poté i našla nedaleko spícího dědečka, který měl mladého řidiče na starosti. Zda dostal mladý řidič pokutu, není známo.

Již se těším, až si přečtu, jak se novorozeně odvezlo sanitkou samo domů.

Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

17.  10.  2017 | Michal Žďárský | 4 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Test Suzuki Swift SHVS: Tady elektromotor rozhodně dává smysl!

Suzuki Swift SHVS

Naší recenzí prošla nová generace Suzuki Swift. Vyzkoušeli jsme ji v mild-hybridní variantě.

4.  10.  2017 | Milan Lažanský | 17 příspěvků