Perlička: v Německu jezdí nejmladší traktoristi

Když jsem nedávno psal o honičce aut v Německu ve stylu Cobra 11 (celá zpráva), netušil jsem, že si pro nás naši západni sousedi připraví ještě větší lahůdku. Když jeli policisté v jednom okrese svou tradiční cestou, kolem cesty si to šinul traktor, který na sebe upozornil nejen neustálým nekoordiovaným měněním směru jízdy, ale také tím, že řidič nebyl vidět. Policisté tedy zastavili a podivně jedoucí traktor se jali zastavit. Když přiběhli až k němu a otevřeli dveře, nestačili se divit. Uvnitř stál majitelův syn, kterému bylo pět let. Policie poté i našla nedaleko spícího dědečka, který měl mladého řidiče na starosti. Zda dostal mladý řidič pokutu, není známo.

Již se těším, až si přečtu, jak se novorozeně odvezlo sanitkou samo domů.

Minitest Volkswagen Golf Sportsvan 1.5 TSI DSG: Lepší než originál

VW Golf Sportsvan (minitest)

Ač se označení „sportující van“ může zdát hodně přitažené za vlasy, minimálně ve srovnání se stejně velkými crossovery a ve spojení s motorem o výkonu 150 koní to zase není takový nesmysl.

dnes | Miro Mihálik | 30 příspěvků
TEST Lexus LC 500: Socha na kolech, precizní řidičský nástroj. Má chybu?

Lexus LC 500

Velké kupé od Lexusu má být dokonale vybroušeným, mistrovským dílem japonského automobilového průmyslu. Pro nás je ale podstatný i fakt, že má naprosto úchvatný pětilitrový osmiválec bez přeplňování!

19.  7.  2018 | Milan Lažanský | 52 příspěvků
TEST Volvo XC40 D4 AWD: Mistr prvního opojení

Volvo XC40 D4 AWD

Na rozdíl od modelů XC60 a XC90 je nové Volvo XC40 postaveno na platformě CMA, určené pro kompaktní vozy. Narostlo však do takových rozměrů, že jedna ze stálic nabídky může přestat dávat smysl.

17.  7.  2018 | Jan Mička | 34 příspěvků