Perlička: sladká vůně Trabantu je na prodej

Stesk a nostalgie některých lidí po komunistické éře bývalého Východního Německa přivádí některé podnikavce k zajímavým nápadům. Jeden podnikatel z Německa nabízí na svém webu hotové výfukové plyny ze svého dvoutaktního Trabantu.

Jak uvádí, výfukové plyny jsou zachyceny do bavlněné vlny uvnitř výfuku a poté jsou umístěny ve vzduchotěsné plechovce, kterou nabízí za necelé čtyři eura k prodeji. Autor nápadu, pro BBC uvedl: "Vůně je velmi specifická a v dnešní době velmi vzácná... a mnoho lidi v Německu na minulé doby rádo vzpomíná."  

Je tedy jen otázkou času, kdy se dočkáme vůní starých avií, škodovek, vétřiesek a dalších pro nás kultovních vozů, popř. kdy budou v prodeji vůně výfukových plynů z automobilu, na které většina obyvatel nikdy nedosáhne.

TEST Jeep Compass 2,0 MultiJet: Horal mezi praktičtějšími crossovery

Jeep Compass 2,0 MultiJet

Nový Jeep Compass chce na rozdíl od hranatého předchůdce více cílit na městské zákazníky a bodovat svým stylem. Přesto mezi konkurenty zůstává drsnější variantou.

12.  12.  2017 | Milan Lažanský | 2 příspěvky
Test ojetiny Škoda Citigo: Skvělé auto s jednou velkou chybou

Ojetina: Škoda Citigo 1.0 MPI

Ceny ojetých minivozů koncernu Volkswagen klesají pod osmdesát tisíc. Jak jsou na tom se spolehlivostí?

10.  12.  2017 | David Rusol | 32 příspěvků
Minitest Renault Espace 1,8 TCe: Jak v obrovi slouží motor Alpine A110?

Renault Espace 1.8 TCe (minitest)

Renault Espace patří do kategorie velkých MPV. Tedy takových aut, která by mnohým často velmi hodila, ale nakonec si je koupí jen málokdo. Renault nyní připravil verzi, která je z mnoha hledisek velmi zajímavá.

9.  12.  2017 | Radek Pecák | 13 příspěvků