Perlička: sladká vůně Trabantu je na prodej

Stesk a nostalgie některých lidí po komunistické éře bývalého Východního Německa přivádí některé podnikavce k zajímavým nápadům. Jeden podnikatel z Německa nabízí na svém webu hotové výfukové plyny ze svého dvoutaktního Trabantu.

Jak uvádí, výfukové plyny jsou zachyceny do bavlněné vlny uvnitř výfuku a poté jsou umístěny ve vzduchotěsné plechovce, kterou nabízí za necelé čtyři eura k prodeji. Autor nápadu, pro BBC uvedl: "Vůně je velmi specifická a v dnešní době velmi vzácná... a mnoho lidi v Německu na minulé doby rádo vzpomíná."  

Je tedy jen otázkou času, kdy se dočkáme vůní starých avií, škodovek, vétřiesek a dalších pro nás kultovních vozů, popř. kdy budou v prodeji vůně výfukových plynů z automobilu, na které většina obyvatel nikdy nedosáhne.

Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Test Suzuki Swift SHVS: Tady elektromotor rozhodně dává smysl!

Suzuki Swift SHVS

Naší recenzí prošla nová generace Suzuki Swift. Vyzkoušeli jsme ji v mild-hybridní variantě.

4.  10.  2017 | Milan Lažanský | 16 příspěvků
TEST: Moto Guzzi Audace Carbon – Pořádná stylovka za půl milionu

Moto Guzzi Audace Carbon

Pokud jste rádi středem pozornosti, milujete bloumání krajinou bez určeného cíle a neplánujete tripy delší než 200 km, mohla by vás tahle fajnová Guzzi zajímat. Ohromuje svým charakterem a její motor vás nadchne stejně jako italský smysl pro detail.

28.  9.  2017 | Michal Žďárský | 11 příspěvků