Perlička: sladká vůně Trabantu je na prodej

Stesk a nostalgie některých lidí po komunistické éře bývalého Východního Německa přivádí některé podnikavce k zajímavým nápadům. Jeden podnikatel z Německa nabízí na svém webu hotové výfukové plyny ze svého dvoutaktního Trabantu.

Jak uvádí, výfukové plyny jsou zachyceny do bavlněné vlny uvnitř výfuku a poté jsou umístěny ve vzduchotěsné plechovce, kterou nabízí za necelé čtyři eura k prodeji. Autor nápadu, pro BBC uvedl: "Vůně je velmi specifická a v dnešní době velmi vzácná... a mnoho lidi v Německu na minulé doby rádo vzpomíná."  

Je tedy jen otázkou času, kdy se dočkáme vůní starých avií, škodovek, vétřiesek a dalších pro nás kultovních vozů, popř. kdy budou v prodeji vůně výfukových plynů z automobilu, na které většina obyvatel nikdy nedosáhne.

Minitest Seat Alhambra 2.0 TDI DSG 4WD: Důvod, proč MPV nesmí zemřít

Seat Alhambra 2.0 TDI DSG 4WD (minitest)

Rostoucí zájem o crossovery a SUV už v nedávné minulosti poslal na odpočinek dva velikány segmentu MPV. Jak ale dokazuje stále prodávaný Seat Alhambra, tyto vozy jsou stále potřeba.

včera | Jan Mička | 1 příspěvek
TEST Subaru XV 1,6i Lineartronic: Kompromis, ale ten nejlepší!

Subaru XV 1,6i Lineartronic

Subaru XV se na přelomu roku dostalo na trh v druhé generaci. Od té minulé se vizuálně moc neliší, ale japonští technici vůz vyladili téměř k dokonalosti.

20.  2.  2018 | Radek Pecák | 78 příspěvků
TEST Citroën C3 Aircross 1.6 BlueHDi: Galerie moderního designu

Citroën C3 Aircross 1.6 BlueHDi

Nové městské SUV francouzské automobilky obsahuje tolik designérských nápadů, že by to vystačilo hned na několik aut. C3 Aircross jsme vyzkoušeli s motorem 1.6 BlueHDi.

17.  2.  2018 | Radek Pecák | 15 příspěvků