Perlička: Škoda Smart je neskutečně sexy autíčko

Na diskusním fóru o škodovkách jsme narazili na komickou fotomontáž. Zřejmě se jedná o budoucího zástupce Škody Auto v kategorii mini vozů, jenž bude vyráběn na základě spolupráce se Smartem :-) Vzhled je opravdu zajímavý a umocňují jej zejména hliníková kola velkého průměru a snížený podvozek. Škoda Smart je ale bohužel pouze pro dvě osoby. To však neubírá nic na tvůrčí invenci designéra, která je v tomto případě velice vkusně interpretována.

Diskuse: pořídili byste si tuto exotickou Škodovku? Pokud ano, za kolik a s jakým motorem?

Klepněte pro větší obrázek  Klepněte pro větší obrázek
Ideální vůz na koupaliště, nemyslíte? Pro mladý pár jako stvořený.

TEST Lexus LC 500: Socha na kolech, precizní řidičský nástroj. Má chybu?

Lexus LC 500

Velké kupé od Lexusu má být dokonale vybroušeným, mistrovským dílem japonského automobilového průmyslu. Pro nás je ale podstatný i fakt, že má naprosto úchvatný pětilitrový osmiválec bez přeplňování!

19.  7.  2018 | Milan Lažanský | 52 příspěvků
TEST Volvo XC40 D4 AWD: Mistr prvního opojení

Volvo XC40 D4 AWD

Na rozdíl od modelů XC60 a XC90 je nové Volvo XC40 postaveno na platformě CMA, určené pro kompaktní vozy. Narostlo však do takových rozměrů, že jedna ze stálic nabídky může přestat dávat smysl.

17.  7.  2018 | Jan Mička | 34 příspěvků
TEST Škoda Fabia edition R5: Lehká ochutnávka možností

Škoda Fabia edition R5

Civilní edice sportovní Fabie R5 v mnohém naznačuje, jak dobrá by mohla být sériová malá ostrá škodovka. Přesto se nedá zcela vyhnout myšlence, že tohle je tak trochu promarněná příležitost.

15.  7.  2018 | Miro Mihálik | 20 příspěvků