Perlička: první bio reklama na auto je na světě

Nová doba si vyžaduje nové postupy a to i v oblasti reklamy. Televize, noviny, billboardy jsou již okoukané, a tak reklamním agenturám nezbývá, než přijít s něčím novým.

Reklama, která je určená pro cestujících v letadlech je nyní k vidění v Německu. Nápis SX4, tedy označení malého SUV automobilky Suzuki mohou nyní shlédnout cestující na linkách, které létají mezí Rýnem a Mohanem. Nápis je "vypěstován" na ploše pěti tisíc metrů čtverečních a viditelný je z několika kilometrů.

Klepněte pro větší obrázek
Bio reklama na Suzuki SX4

Zdroj: Autobild

TEST Volvo XC40 D4 AWD: Mistr prvního opojení

Volvo XC40 D4 AWD

Na rozdíl od modelů XC60 a XC90 je nové Volvo XC40 postaveno na platformě CMA, určené pro kompaktní vozy. Narostlo však do takových rozměrů, že jedna ze stálic nabídky může přestat dávat smysl.

včera | Jan Mička | 27 příspěvků
TEST Škoda Fabia edition R5: Lehká ochutnávka možností

Škoda Fabia edition R5

Civilní edice sportovní Fabie R5 v mnohém naznačuje, jak dobrá by mohla být sériová malá ostrá škodovka. Přesto se nedá zcela vyhnout myšlence, že tohle je tak trochu promarněná příležitost.

15.  7.  2018 | Miro Mihálik | 20 příspěvků
Minitest Mazda MX-5 RF: Řidičská bohyně s kovovou čepicí

Mazda MX-5 RF (minitest)

Není to zdaleka poprvé, co Mazda pro legendární roadster MX-5 nabízí alternativu s pevnou střechou. Aktuální generace na to jde dost odlišně než předchůdci.

12.  7.  2018 | Milan Lažanský | 21 příspěvků