Perlička: prečo nekradnúť autá z predajní

Istému Malajzijčanovi sa podaril skutočne husársky kúsok, priamo k dealerovi si totiž prišiel pre „svoje“ nové Porsche 911 Targa 4. Páchateľ do predajne prišiel v obleku a začal prejavovať svoj veľký záujem o toto vozilo. S predajcom sa dohol, že auto si chce vyskúšať, keďže „zákazník“ určite vyzeral veľmi solventne a slušne predajca mu podal kľúče od auta, zlodejovi pred útekom bránila už len tabuľa skla, ktorú následne prebúral, a na aute ušiel.

Zlodej však s autom ďaleko nezašiel, pretože už po dvoch kilometroch mu došiel benzín, na druhej strane si určite Targu dostatočne vyskúšal. Zaujímavosťou je, že aj napriek tomu ho polícia zatiaľ nechytila.

TEST Škoda Fabia edition R5: Lehká ochutnávka možností

Škoda Fabia edition R5

Civilní edice sportovní Fabie R5 v mnohém naznačuje, jak dobrá by mohla být sériová malá ostrá škodovka. Přesto se nedá zcela vyhnout myšlence, že tohle je tak trochu promarněná příležitost.

včera | Miro Mihálik | 17 příspěvků
Minitest Mazda MX-5 RF: Řidičská bohyně s kovovou čepicí

Mazda MX-5 RF (minitest)

Není to zdaleka poprvé, co Mazda pro legendární roadster MX-5 nabízí alternativu s pevnou střechou. Aktuální generace na to jde dost odlišně než předchůdci.

12.  7.  2018 | Milan Lažanský | 21 příspěvků
TEST Lada Vesta SW Cross: Mnohem lepší, než by měla být!

Lada Vesta SW Cross

Přestože jsou vozy Lada na českých silnicích jako doma už celá desetiletí, potkat, nebo ještě lépe řídit nejnovější modely, není zase tak snadné. A víte co? Je to velká škoda…

10.  7.  2018 | Jan Mička | 207 příspěvků