Perlička: nemáte na supersport? Nevadí, je tady notebook

Pokud jste fanoušky supersportovních vozů značky Koenigsegg a v této chvíli vaše prasátko nedisponuje osmimístnou sumou, nemusíte zoufat a můžete začít měnit své fanouškovství v jakýsi realný základ. Automobilka totiž povolila vydat edici notebooků, které ponesou její design a logo. Ve stopách italského výrobce supersportu Ferrari tak můžete získat do sbírky další model "supersportovního" notebooku. Za cenu 21 000 švédských korun (cca 66 000 Kč) tak můžete získat alespoň něco v duchu Koenigseggu.

Pro fanoušký IT jen přidávám letmou specifikaci: CPU Intel PM - 2,2 GHz, 1024 MB RAM, 60 GB HDD, 15,4" TFT, DVD RW, Nvidia Go6600.

Možná se již brzdy dočkáme nové éry srazů automobilových značek, kdy místo letiště se zvolí prostorná hala s připojením k internetu a fanoušci si v MHD přivezou své supersportovní notebooky Ferrari, Koenigsegg, možná v budoucnu Porsche, Lamborghini, Fabia RS a pak si to navzájem rozdají v silničních závodech na svých strojích.

Klepněte pro větší obrázek
Supersportovní notebook Koenigsegg
TEST Lexus LC 500: Socha na kolech, precizní řidičský nástroj. Má chybu?

Lexus LC 500

Velké kupé od Lexusu má být dokonale vybroušeným, mistrovským dílem japonského automobilového průmyslu. Pro nás je ale podstatný i fakt, že má naprosto úchvatný pětilitrový osmiválec bez přeplňování!

včera | Milan Lažanský | 51 příspěvků
TEST Volvo XC40 D4 AWD: Mistr prvního opojení

Volvo XC40 D4 AWD

Na rozdíl od modelů XC60 a XC90 je nové Volvo XC40 postaveno na platformě CMA, určené pro kompaktní vozy. Narostlo však do takových rozměrů, že jedna ze stálic nabídky může přestat dávat smysl.

17.  7.  2018 | Jan Mička | 34 příspěvků
TEST Škoda Fabia edition R5: Lehká ochutnávka možností

Škoda Fabia edition R5

Civilní edice sportovní Fabie R5 v mnohém naznačuje, jak dobrá by mohla být sériová malá ostrá škodovka. Přesto se nedá zcela vyhnout myšlence, že tohle je tak trochu promarněná příležitost.

15.  7.  2018 | Miro Mihálik | 20 příspěvků