Perlička: nemáte na supersport? Nevadí, je tady notebook

Pokud jste fanoušky supersportovních vozů značky Koenigsegg a v této chvíli vaše prasátko nedisponuje osmimístnou sumou, nemusíte zoufat a můžete začít měnit své fanouškovství v jakýsi realný základ. Automobilka totiž povolila vydat edici notebooků, které ponesou její design a logo. Ve stopách italského výrobce supersportu Ferrari tak můžete získat do sbírky další model "supersportovního" notebooku. Za cenu 21 000 švédských korun (cca 66 000 Kč) tak můžete získat alespoň něco v duchu Koenigseggu.

Pro fanoušký IT jen přidávám letmou specifikaci: CPU Intel PM - 2,2 GHz, 1024 MB RAM, 60 GB HDD, 15,4" TFT, DVD RW, Nvidia Go6600.

Možná se již brzdy dočkáme nové éry srazů automobilových značek, kdy místo letiště se zvolí prostorná hala s připojením k internetu a fanoušci si v MHD přivezou své supersportovní notebooky Ferrari, Koenigsegg, možná v budoucnu Porsche, Lamborghini, Fabia RS a pak si to navzájem rozdají v silničních závodech na svých strojích.

Klepněte pro větší obrázek
Supersportovní notebook Koenigsegg
Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

17.  10.  2017 | Michal Žďárský | 4 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Test Suzuki Swift SHVS: Tady elektromotor rozhodně dává smysl!

Suzuki Swift SHVS

Naší recenzí prošla nová generace Suzuki Swift. Vyzkoušeli jsme ji v mild-hybridní variantě.

4.  10.  2017 | Milan Lažanský | 17 příspěvků