Perlička: nemáte na supersport? Nevadí, je tady notebook

Pokud jste fanoušky supersportovních vozů značky Koenigsegg a v této chvíli vaše prasátko nedisponuje osmimístnou sumou, nemusíte zoufat a můžete začít měnit své fanouškovství v jakýsi realný základ. Automobilka totiž povolila vydat edici notebooků, které ponesou její design a logo. Ve stopách italského výrobce supersportu Ferrari tak můžete získat do sbírky další model "supersportovního" notebooku. Za cenu 21 000 švédských korun (cca 66 000 Kč) tak můžete získat alespoň něco v duchu Koenigseggu.

Pro fanoušký IT jen přidávám letmou specifikaci: CPU Intel PM - 2,2 GHz, 1024 MB RAM, 60 GB HDD, 15,4" TFT, DVD RW, Nvidia Go6600.

Možná se již brzdy dočkáme nové éry srazů automobilových značek, kdy místo letiště se zvolí prostorná hala s připojením k internetu a fanoušci si v MHD přivezou své supersportovní notebooky Ferrari, Koenigsegg, možná v budoucnu Porsche, Lamborghini, Fabia RS a pak si to navzájem rozdají v silničních závodech na svých strojích.

Klepněte pro větší obrázek
Supersportovní notebook Koenigsegg
TEST Opel Insignia Country Tourer 2.0 CDTi 4x4: Poslední opravdový Opel

Opel Insignia CT 2.0 CDTi 4x4

Po převzetí značky Opel koncernem PSA přišla řada modelů, které už technicky nemají s vozy s bleskem ve znaku moc společného. Insignia je ale jiná – je totiž poslední pravý Opel.

15.  3.  2018 | Jan Mička | 18 příspěvků
Minitest Ford Galaxy 2,0 TDCi AWD: Velké rodiny děkují!

Ford Galaxy 2,0 TDCi AWD (minitest)

Již čtvrtá generace velkého MPV je stále autem, které je po technické, a hlavně prostorové stránce, na vrcholu tohoto segmentu.

11.  3.  2018 | Radek Pecák | 24 příspěvků
Minitest Toyota Auris TS Hybrid Freestyle: Ideální kombi do města...

Toyota Auris TS Hybrid Freestyle (minitest)

Otestovali jsme hybridní Auris v edici Freestyle. Vyplatí se koupit ještě před uvedením nové generace na trh? Více než kdy jindy tady závisí na vašich prioritách.

8.  3.  2018 | Milan Lažanský | 53 příspěvků