Perlička: mimořádně ostré Maserati Quattroporte

Na druhém ročníku moskevského bienále současného umění představil italský umělec Luca Pancrazzi své veledílo. To vzniklo za pomocí luxusního vozu Maserati Quattroporte, na které umělec přilepil přes 800 kg malých skleněných střepů.

Vůz se tak stal velmi nebezpečným, ale na druhou stranu při pohledu na něj působí střepy jako železné piliny v blízkosti magnetu. Efekt je tak opravdu skvělý. Funkce už bude horší...

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Konečně opravdu ostré auto...
Test ojetiny Mini One: Britské retro úžasně jezdí, trápí jej ale motory

Ojetina: Mini One

Druhá generace hatchbacku mini se začala nabízet před jedenácti roky. Dnes ji v nabídce bazarů naleznete za ceny od 120 tisíc korun. Na co si dát pozor?

včera | David Rusol
Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

17.  10.  2017 | Michal Žďárský | 4 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků