Perlička: město Liberec má nejkratší cyklostezku na světě - měří asi 30 metrů

Jeden z našich všímavých čtenářů nám zaslal informace o jedné z dominant Liberce. Jedná se o nejkratší cyklostezku na světě, která má délku asi 30 metrů a obepíná pouze stranu jednoho domu. Tato stezka nemá žádné pokračování i když asi po osmi stech metrech začíná další cyklostezka. Ovšem jedná se o dvě oddělené tratě, které nemají fakticky žádnou souvislost. Jedním z důvodů, proč měří nejkratší cyklostezka pouze 30 metrů a není spojená s jinou je v tom, že by město muselo zrušit velké množství parkovacích míst a tím pádem přijít i o příjem do městské kasy.

Pokud se tedy chystáte vyrazit do Liberce na kole, jistě využijte tuto cyklostezku a věřte, že díky své délce na ni nudu nezažijete.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Nejkratší cyklostezka na světě

TEST Opel Insignia Country Tourer 2.0 CDTi 4x4: Poslední opravdový Opel

Opel Insignia CT 2.0 CDTi 4x4

Po převzetí značky Opel koncernem PSA přišla řada modelů, které už technicky nemají s vozy s bleskem ve znaku moc společného. Insignia je ale jiná – je totiž poslední pravý Opel.

15.  3.  2018 | Jan Mička | 17 příspěvků
Minitest Ford Galaxy 2,0 TDCi AWD: Velké rodiny děkují!

Ford Galaxy 2,0 TDCi AWD (minitest)

Již čtvrtá generace velkého MPV je stále autem, které je po technické, a hlavně prostorové stránce, na vrcholu tohoto segmentu.

11.  3.  2018 | Radek Pecák | 24 příspěvků
Minitest Toyota Auris TS Hybrid Freestyle: Ideální kombi do města...

Toyota Auris TS Hybrid Freestyle (minitest)

Otestovali jsme hybridní Auris v edici Freestyle. Vyplatí se koupit ještě před uvedením nové generace na trh? Více než kdy jindy tady závisí na vašich prioritách.

8.  3.  2018 | Milan Lažanský | 53 příspěvků