Perlička: město Liberec má nejkratší cyklostezku na světě - měří asi 30 metrů

Jeden z našich všímavých čtenářů nám zaslal informace o jedné z dominant Liberce. Jedná se o nejkratší cyklostezku na světě, která má délku asi 30 metrů a obepíná pouze stranu jednoho domu. Tato stezka nemá žádné pokračování i když asi po osmi stech metrech začíná další cyklostezka. Ovšem jedná se o dvě oddělené tratě, které nemají fakticky žádnou souvislost. Jedním z důvodů, proč měří nejkratší cyklostezka pouze 30 metrů a není spojená s jinou je v tom, že by město muselo zrušit velké množství parkovacích míst a tím pádem přijít i o příjem do městské kasy.

Pokud se tedy chystáte vyrazit do Liberce na kole, jistě využijte tuto cyklostezku a věřte, že díky své délce na ni nudu nezažijete.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Nejkratší cyklostezka na světě

Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

včera | Michal Žďárský | 1 příspěvek
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Test Suzuki Swift SHVS: Tady elektromotor rozhodně dává smysl!

Suzuki Swift SHVS

Naší recenzí prošla nová generace Suzuki Swift. Vyzkoušeli jsme ji v mild-hybridní variantě.

4.  10.  2017 | Milan Lažanský | 16 příspěvků