Perlička: Mazda 3 náruživého matematika

Vyjadřovat prostřednictvím automobilu lásku k té či oné věci nebo osobě není nic až tak neobvyklého. Někdo si nalepí na sklo fajfku Nike, jiný profil severní smyčky Nürburgringu, ti nejotrlejší pak fotku své manželky nebo dokonce tchýně. Ale projevit takto lásku k Ludolfovu číslu?

Vidíte, také to jde. Stačí si koupit to správné auto, tedy takové jehož modelová řada obsahuje číslo 3, a pak už jen dopsat pár desetinných čísel. Majitel této Mazdy 3 chtěl být hodně přesný, a tak doplnil tolik čísílek, kolik se jen na kufr vešlo. K tomu se přidal tu správnou registrační značku a hotový PiCar byl na světě. Uvidíme, co tento človíček vymyslí, až BMW začne dělat model 314...

Klepněte pro větší obrázek
Mmmm, Pi...
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Test Suzuki Swift SHVS: Tady elektromotor rozhodně dává smysl!

Suzuki Swift SHVS

Naší recenzí prošla nová generace Suzuki Swift. Vyzkoušeli jsme ji v mild-hybridní variantě.

4.  10.  2017 | Milan Lažanský | 16 příspěvků
TEST: Moto Guzzi Audace Carbon – Pořádná stylovka za půl milionu

Moto Guzzi Audace Carbon

Pokud jste rádi středem pozornosti, milujete bloumání krajinou bez určeného cíle a neplánujete tripy delší než 200 km, mohla by vás tahle fajnová Guzzi zajímat. Ohromuje svým charakterem a její motor vás nadchne stejně jako italský smysl pro detail.

28.  9.  2017 | Michal Žďárský | 11 příspěvků