Perlička: Mazda 3 náruživého matematika

Vyjadřovat prostřednictvím automobilu lásku k té či oné věci nebo osobě není nic až tak neobvyklého. Někdo si nalepí na sklo fajfku Nike, jiný profil severní smyčky Nürburgringu, ti nejotrlejší pak fotku své manželky nebo dokonce tchýně. Ale projevit takto lásku k Ludolfovu číslu?

Vidíte, také to jde. Stačí si koupit to správné auto, tedy takové jehož modelová řada obsahuje číslo 3, a pak už jen dopsat pár desetinných čísel. Majitel této Mazdy 3 chtěl být hodně přesný, a tak doplnil tolik čísílek, kolik se jen na kufr vešlo. K tomu se přidal tu správnou registrační značku a hotový PiCar byl na světě. Uvidíme, co tento človíček vymyslí, až BMW začne dělat model 314...

Klepněte pro větší obrázek
Mmmm, Pi...
TEST Opel Insignia Country Tourer 2.0 CDTi 4x4: Poslední opravdový Opel

Opel Insignia CT 2.0 CDTi 4x4

Po převzetí značky Opel koncernem PSA přišla řada modelů, které už technicky nemají s vozy s bleskem ve znaku moc společného. Insignia je ale jiná – je totiž poslední pravý Opel.

15.  3.  2018 | Jan Mička | 17 příspěvků
Minitest Ford Galaxy 2,0 TDCi AWD: Velké rodiny děkují!

Ford Galaxy 2,0 TDCi AWD (minitest)

Již čtvrtá generace velkého MPV je stále autem, které je po technické, a hlavně prostorové stránce, na vrcholu tohoto segmentu.

11.  3.  2018 | Radek Pecák | 24 příspěvků
Minitest Toyota Auris TS Hybrid Freestyle: Ideální kombi do města...

Toyota Auris TS Hybrid Freestyle (minitest)

Otestovali jsme hybridní Auris v edici Freestyle. Vyplatí se koupit ještě před uvedením nové generace na trh? Více než kdy jindy tady závisí na vašich prioritách.

8.  3.  2018 | Milan Lažanský | 53 příspěvků