Perlička: máte rádi karbonová křídla? A co takhle karbonový záchod?

Svět motorismu a věcí kolem spojených nezná hranic. Různé firmy vyrábí pro motoristické fanoušky doplňky do automobilů, ale také do domácnosti, které jim mají neustále připomínat jejich hobby. Mezi oblíbený materiál nejen mezi tunery patří karbon, který je pevný, lehký a poměrně drahý. Na trhu se s ním můžete setkat v podobě dekorací v interiéru, z karbonu jsou křídla a nově i kola. To vše se dá pochopit, ale co přinesl jeden americký výrobce tuningových dílů pro automobily, to je opravdová lahůdka. Pokud jste nakaženi motorismem natolik, že chcete mít i v domácnosti materiály, které máte na svém voze, pak je tu pro vás první karbonový záchod na trhu. Pokud si chcete posedět na pořádné míse, připravte si v přepočtu 34 000 korun, protože tolik vás bez cla, daní a dopravy bude stát chlouba, kterou vám bude závidět i autor filmu Rychle a zběsile.

Klepněte pro větší obrázek
Odlehčený karbonový záchod. 

TEST Volvo XC40 D4 AWD: Mistr prvního opojení

Volvo XC40 D4 AWD

Na rozdíl od modelů XC60 a XC90 je nové Volvo XC40 postaveno na platformě CMA, určené pro kompaktní vozy. Narostlo však do takových rozměrů, že jedna ze stálic nabídky může přestat dávat smysl.

včera | Jan Mička | 2 příspěvky
TEST Škoda Fabia edition R5: Lehká ochutnávka možností

Škoda Fabia edition R5

Civilní edice sportovní Fabie R5 v mnohém naznačuje, jak dobrá by mohla být sériová malá ostrá škodovka. Přesto se nedá zcela vyhnout myšlence, že tohle je tak trochu promarněná příležitost.

15.  7.  2018 | Miro Mihálik | 20 příspěvků
Minitest Mazda MX-5 RF: Řidičská bohyně s kovovou čepicí

Mazda MX-5 RF (minitest)

Není to zdaleka poprvé, co Mazda pro legendární roadster MX-5 nabízí alternativu s pevnou střechou. Aktuální generace na to jde dost odlišně než předchůdci.

12.  7.  2018 | Milan Lažanský | 21 příspěvků