Perlička: máte rádi karbonová křídla? A co takhle karbonový záchod?

Svět motorismu a věcí kolem spojených nezná hranic. Různé firmy vyrábí pro motoristické fanoušky doplňky do automobilů, ale také do domácnosti, které jim mají neustále připomínat jejich hobby. Mezi oblíbený materiál nejen mezi tunery patří karbon, který je pevný, lehký a poměrně drahý. Na trhu se s ním můžete setkat v podobě dekorací v interiéru, z karbonu jsou křídla a nově i kola. To vše se dá pochopit, ale co přinesl jeden americký výrobce tuningových dílů pro automobily, to je opravdová lahůdka. Pokud jste nakaženi motorismem natolik, že chcete mít i v domácnosti materiály, které máte na svém voze, pak je tu pro vás první karbonový záchod na trhu. Pokud si chcete posedět na pořádné míse, připravte si v přepočtu 34 000 korun, protože tolik vás bez cla, daní a dopravy bude stát chlouba, kterou vám bude závidět i autor filmu Rychle a zběsile.

Klepněte pro větší obrázek
Odlehčený karbonový záchod. 

Minitest Seat Alhambra 2.0 TDI DSG 4WD: Důvod, proč MPV nesmí zemřít

Seat Alhambra 2.0 TDI DSG 4WD (minitest)

Rostoucí zájem o crossovery a SUV už v nedávné minulosti poslal na odpočinek dva velikány segmentu MPV. Jak ale dokazuje stále prodávaný Seat Alhambra, tyto vozy jsou stále potřeba.

22.  2.  2018 | Jan Mička | 4 příspěvky
TEST Subaru XV 1,6i Lineartronic: Kompromis, ale ten nejlepší!

Subaru XV 1,6i Lineartronic

Subaru XV se na přelomu roku dostalo na trh v druhé generaci. Od té minulé se vizuálně moc neliší, ale japonští technici vůz vyladili téměř k dokonalosti.

20.  2.  2018 | Radek Pecák | 78 příspěvků
TEST Citroën C3 Aircross 1.6 BlueHDi: Galerie moderního designu

Citroën C3 Aircross 1.6 BlueHDi

Nové městské SUV francouzské automobilky obsahuje tolik designérských nápadů, že by to vystačilo hned na několik aut. C3 Aircross jsme vyzkoušeli s motorem 1.6 BlueHDi.

17.  2.  2018 | Radek Pecák | 15 příspěvků