Perlička: máte rádi karbonová křídla? A co takhle karbonový záchod?

Svět motorismu a věcí kolem spojených nezná hranic. Různé firmy vyrábí pro motoristické fanoušky doplňky do automobilů, ale také do domácnosti, které jim mají neustále připomínat jejich hobby. Mezi oblíbený materiál nejen mezi tunery patří karbon, který je pevný, lehký a poměrně drahý. Na trhu se s ním můžete setkat v podobě dekorací v interiéru, z karbonu jsou křídla a nově i kola. To vše se dá pochopit, ale co přinesl jeden americký výrobce tuningových dílů pro automobily, to je opravdová lahůdka. Pokud jste nakaženi motorismem natolik, že chcete mít i v domácnosti materiály, které máte na svém voze, pak je tu pro vás první karbonový záchod na trhu. Pokud si chcete posedět na pořádné míse, připravte si v přepočtu 34 000 korun, protože tolik vás bez cla, daní a dopravy bude stát chlouba, kterou vám bude závidět i autor filmu Rychle a zběsile.

Klepněte pro větší obrázek
Odlehčený karbonový záchod. 

Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Test Suzuki Swift SHVS: Tady elektromotor rozhodně dává smysl!

Suzuki Swift SHVS

Naší recenzí prošla nová generace Suzuki Swift. Vyzkoušeli jsme ji v mild-hybridní variantě.

4.  10.  2017 | Milan Lažanský | 16 příspěvků
TEST: Moto Guzzi Audace Carbon – Pořádná stylovka za půl milionu

Moto Guzzi Audace Carbon

Pokud jste rádi středem pozornosti, milujete bloumání krajinou bez určeného cíle a neplánujete tripy delší než 200 km, mohla by vás tahle fajnová Guzzi zajímat. Ohromuje svým charakterem a její motor vás nadchne stejně jako italský smysl pro detail.

28.  9.  2017 | Michal Žďárský | 11 příspěvků