Perlička: Lada zavádí novou službu motoristům - okamžitý servis na místě poruchy

Na motoristickém světě existují automobilky, které svým zákazníkům nabízí okamžitý non-stop servis na místě poruchy. Takový zákazník pak jen ohlásí místo, kde stojí se svým nepojízdným vozem a servisní technici tam okamžitě vyrazí a závadu opraví. Pokud předpokládají, že se tak nestane, okamžitě vyrazí náhradní vůz srovnatelné kvality, který nešťastnému majiteli zdarma zapůjčí po dobu opravy.

Díky naším čtenářům vám přinášíme, jako první, fotografie servisních techniků, kteří pracují na odstranění závady (nebo motoru?) na voze Lada. Z neověřených zdrojů se nám podařilo zjistit, že se může jednat o zkušební provoz nové asistenční služby. Jak lze vidět, na práci technika dohlíží odborný pracovník, takže výsledek opravy by měl být zaručen. V pozadí lze spatřit náhradní vůz pro případ, že technici na místě nedokážou závadu opravit.

Klepněte pro větší obrázek
Lada Assistance 2000
TEST Opel Insignia Country Tourer 2.0 CDTi 4x4: Poslední opravdový Opel

Opel Insignia CT 2.0 CDTi 4x4

Po převzetí značky Opel koncernem PSA přišla řada modelů, které už technicky nemají s vozy s bleskem ve znaku moc společného. Insignia je ale jiná – je totiž poslední pravý Opel.

15.  3.  2018 | Jan Mička | 18 příspěvků
Minitest Ford Galaxy 2,0 TDCi AWD: Velké rodiny děkují!

Ford Galaxy 2,0 TDCi AWD (minitest)

Již čtvrtá generace velkého MPV je stále autem, které je po technické, a hlavně prostorové stránce, na vrcholu tohoto segmentu.

11.  3.  2018 | Radek Pecák | 24 příspěvků
Minitest Toyota Auris TS Hybrid Freestyle: Ideální kombi do města...

Toyota Auris TS Hybrid Freestyle (minitest)

Otestovali jsme hybridní Auris v edici Freestyle. Vyplatí se koupit ještě před uvedením nové generace na trh? Více než kdy jindy tady závisí na vašich prioritách.

8.  3.  2018 | Milan Lažanský | 53 příspěvků