Perlička: Lada zavádí novou službu motoristům - okamžitý servis na místě poruchy

Na motoristickém světě existují automobilky, které svým zákazníkům nabízí okamžitý non-stop servis na místě poruchy. Takový zákazník pak jen ohlásí místo, kde stojí se svým nepojízdným vozem a servisní technici tam okamžitě vyrazí a závadu opraví. Pokud předpokládají, že se tak nestane, okamžitě vyrazí náhradní vůz srovnatelné kvality, který nešťastnému majiteli zdarma zapůjčí po dobu opravy.

Díky naším čtenářům vám přinášíme, jako první, fotografie servisních techniků, kteří pracují na odstranění závady (nebo motoru?) na voze Lada. Z neověřených zdrojů se nám podařilo zjistit, že se může jednat o zkušební provoz nové asistenční služby. Jak lze vidět, na práci technika dohlíží odborný pracovník, takže výsledek opravy by měl být zaručen. V pozadí lze spatřit náhradní vůz pro případ, že technici na místě nedokážou závadu opravit.

Klepněte pro větší obrázek
Lada Assistance 2000
Minitest Nissan Qashqai 1,6 DIG-T: Po faceliftu s hezčí tváří

Nissan Qashqai DIG-T 160 (minitest)

Co nabízí populární crossover po faceliftu a jaká je kombinace vbrcholné benzinové motorizace s manuální převodovkou a pohonem předních kol.

16.  12.  2017 | Milan Lažanský | 4 příspěvky
TEST Jeep Compass 2,0 MultiJet: Horal mezi praktičtějšími crossovery

Jeep Compass 2,0 MultiJet

Nový Jeep Compass chce na rozdíl od hranatého předchůdce více cílit na městské zákazníky a bodovat svým stylem. Přesto mezi konkurenty zůstává drsnější variantou.

12.  12.  2017 | Milan Lažanský | 2 příspěvky
Test ojetiny Škoda Citigo: Skvělé auto s jednou velkou chybou

Ojetina: Škoda Citigo 1.0 MPI

Ceny ojetých minivozů koncernu Volkswagen klesají pod osmdesát tisíc. Jak jsou na tom se spolehlivostí?

10.  12.  2017 | David Rusol | 32 příspěvků