Perlička: Lada zavádí novou službu motoristům - okamžitý servis na místě poruchy

Na motoristickém světě existují automobilky, které svým zákazníkům nabízí okamžitý non-stop servis na místě poruchy. Takový zákazník pak jen ohlásí místo, kde stojí se svým nepojízdným vozem a servisní technici tam okamžitě vyrazí a závadu opraví. Pokud předpokládají, že se tak nestane, okamžitě vyrazí náhradní vůz srovnatelné kvality, který nešťastnému majiteli zdarma zapůjčí po dobu opravy.

Díky naším čtenářům vám přinášíme, jako první, fotografie servisních techniků, kteří pracují na odstranění závady (nebo motoru?) na voze Lada. Z neověřených zdrojů se nám podařilo zjistit, že se může jednat o zkušební provoz nové asistenční služby. Jak lze vidět, na práci technika dohlíží odborný pracovník, takže výsledek opravy by měl být zaručen. V pozadí lze spatřit náhradní vůz pro případ, že technici na místě nedokážou závadu opravit.

Klepněte pro větší obrázek
Lada Assistance 2000
Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

17.  10.  2017 | Michal Žďárský | 4 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Test Suzuki Swift SHVS: Tady elektromotor rozhodně dává smysl!

Suzuki Swift SHVS

Naší recenzí prošla nová generace Suzuki Swift. Vyzkoušeli jsme ji v mild-hybridní variantě.

4.  10.  2017 | Milan Lažanský | 17 příspěvků