Perlička: Lada zavádí novou službu motoristům - okamžitý servis na místě poruchy

Na motoristickém světě existují automobilky, které svým zákazníkům nabízí okamžitý non-stop servis na místě poruchy. Takový zákazník pak jen ohlásí místo, kde stojí se svým nepojízdným vozem a servisní technici tam okamžitě vyrazí a závadu opraví. Pokud předpokládají, že se tak nestane, okamžitě vyrazí náhradní vůz srovnatelné kvality, který nešťastnému majiteli zdarma zapůjčí po dobu opravy.

Díky naším čtenářům vám přinášíme, jako první, fotografie servisních techniků, kteří pracují na odstranění závady (nebo motoru?) na voze Lada. Z neověřených zdrojů se nám podařilo zjistit, že se může jednat o zkušební provoz nové asistenční služby. Jak lze vidět, na práci technika dohlíží odborný pracovník, takže výsledek opravy by měl být zaručen. V pozadí lze spatřit náhradní vůz pro případ, že technici na místě nedokážou závadu opravit.

Klepněte pro větší obrázek
Lada Assistance 2000
TEST Lexus LC 500: Socha na kolech, precizní řidičský nástroj. Má chybu?

Lexus LC 500

Velké kupé od Lexusu má být dokonale vybroušeným, mistrovským dílem japonského automobilového průmyslu. Pro nás je ale podstatný i fakt, že má naprosto úchvatný pětilitrový osmiválec bez přeplňování!

včera | Milan Lažanský | 51 příspěvků
TEST Volvo XC40 D4 AWD: Mistr prvního opojení

Volvo XC40 D4 AWD

Na rozdíl od modelů XC60 a XC90 je nové Volvo XC40 postaveno na platformě CMA, určené pro kompaktní vozy. Narostlo však do takových rozměrů, že jedna ze stálic nabídky může přestat dávat smysl.

17.  7.  2018 | Jan Mička | 34 příspěvků
TEST Škoda Fabia edition R5: Lehká ochutnávka možností

Škoda Fabia edition R5

Civilní edice sportovní Fabie R5 v mnohém naznačuje, jak dobrá by mohla být sériová malá ostrá škodovka. Přesto se nedá zcela vyhnout myšlence, že tohle je tak trochu promarněná příležitost.

15.  7.  2018 | Miro Mihálik | 20 příspěvků