Perlička: když růžový Nissan Micra pro maminku, pak i Cabstar pro tatínka

Nekonečný seriál o růžové domácnosti se opět rozrůstá o další díl. Po představení růžové výbavičky do automobilů a také růžovém kabrioletu Nissanu Micra, přichází na řadu mužská část rodiny. Pokud tedy chcete mít stylovou rodinu v jednotných barvách a přitom zůstat věrni automobilce Nissan, nabízí se pro tatínky pěkná a hlavně velmi praktická hračka. Nissan Cabstar v "pink" úpravě určitě potěší nejednoho řidiče a originální zbarvení pak nenechá nikoho na pochybách, jaký "drsňák" sedí za volantem.

Klepněte pro větší obrázek
Nissan Cabstar "pink series" 

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Pink serie Micry C+C --- Růžová výbava do auta

Minitest Volkswagen Golf Sportsvan 1.5 TSI DSG: Lepší než originál

VW Golf Sportsvan (minitest)

Ač se označení „sportující van“ může zdát hodně přitažené za vlasy, minimálně ve srovnání se stejně velkými crossovery a ve spojení s motorem o výkonu 150 koní to zase není takový nesmysl.

dnes | Miro Mihálik | 24 příspěvků
TEST Lexus LC 500: Socha na kolech, precizní řidičský nástroj. Má chybu?

Lexus LC 500

Velké kupé od Lexusu má být dokonale vybroušeným, mistrovským dílem japonského automobilového průmyslu. Pro nás je ale podstatný i fakt, že má naprosto úchvatný pětilitrový osmiválec bez přeplňování!

19.  7.  2018 | Milan Lažanský | 52 příspěvků
TEST Volvo XC40 D4 AWD: Mistr prvního opojení

Volvo XC40 D4 AWD

Na rozdíl od modelů XC60 a XC90 je nové Volvo XC40 postaveno na platformě CMA, určené pro kompaktní vozy. Narostlo však do takových rozměrů, že jedna ze stálic nabídky může přestat dávat smysl.

17.  7.  2018 | Jan Mička | 34 příspěvků