Perlička: Jak správně jezdit po "kruháči"

Určitě se čas od času setkáváte s doporučeními, jak správně jezdit po kruhovém objezdu, aby doprava byla co nejplynulejší. Že není třeba dávat znamení o změně směru jízdy při vjezdu na něj a naopak jej důsledně dávat při jeho opouštění, jak se správně řadit do pruhů, kdo má přednost apod. Video, které u nás dnes můžete shlédnout, sice nepatří k nejnovějším, zato ale krásně ukazuje, že průjezd "kruháčem" lze zvládnout elegantně, s noblesou, nejrychleji ze všech a přitom zcela bez ohledu na zážité zvyklosti. I přesto, že je to způsob jistě efektní i efektivní raději dodáváme, abyste to ve vašem městě přece jen nezkoušeli...

Návodné video si můžete stáhnout zde (AVI, 2,3 MB)

TEST Citroën C4 Cactus 1.2 PureTech 110: Lehká krize identity

Citroën C4 Cactus 1.2 PureTech 110

Nejdříve to měl být crossover pro masy, teď si to v Citroënu rozmysleli a tvrdí, že jde o normální hatchback. Takže jsme společně s Cactusem vyrazili na cestu poznání, najít jeho místo pod sluncem.

dnes | Miro Mihálik | 11 příspěvků
TEST Lexus LS 500h: Měl být dokonalý. Jenže...

Lexus LS 500h

Nový Lexus LS mi ze všech testovacích aut způsobil největší pomatení mysli. V některých ohledech tak neuvěřitelně fascinuje, jinde ale může i zklamat. Nebo jej prostě jen nechápu?

22.  5.  2018 | Milan Lažanský | 27 příspěvků
TEST Citroën C3 Aircross 110 PureTech EAT6: Váš městský obývák

Citroën C3 Aircross 110 PT EAT6

Tentokrát jsme C3 Aircross vyzkoušeli v silnější z benzinových dvanáctistovek. Jaký je tento extrovertní crossover?

15.  5.  2018 | Milan Lažanský | 10 příspěvků