Perlička: Jak správně jezdit po "kruháči"

Určitě se čas od času setkáváte s doporučeními, jak správně jezdit po kruhovém objezdu, aby doprava byla co nejplynulejší. Že není třeba dávat znamení o změně směru jízdy při vjezdu na něj a naopak jej důsledně dávat při jeho opouštění, jak se správně řadit do pruhů, kdo má přednost apod. Video, které u nás dnes můžete shlédnout, sice nepatří k nejnovějším, zato ale krásně ukazuje, že průjezd "kruháčem" lze zvládnout elegantně, s noblesou, nejrychleji ze všech a přitom zcela bez ohledu na zážité zvyklosti. I přesto, že je to způsob jistě efektní i efektivní raději dodáváme, abyste to ve vašem městě přece jen nezkoušeli...

Návodné video si můžete stáhnout zde (AVI, 2,3 MB)

Test ojetiny Mini One: Britské retro úžasně jezdí, trápí jej ale motory

Ojetina: Mini One

Druhá generace hatchbacku mini se začala nabízet před jedenácti roky. Dnes ji v nabídce bazarů naleznete za ceny od 120 tisíc korun. Na co si dát pozor?

21.  10.  2017 | David Rusol | 1 příspěvek
Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

17.  10.  2017 | Michal Žďárský | 4 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků