Perlička: Jak parkovat před supermarketem

Jedete na nákup, není kde zaparkovat a ještě k tomu prší? Nebo se jen bojíte, aby se po návratu na laku vašeho auta neobjevilo pár nových škrábanců? Máme pro vás řešení, před každým větším obchodem totiž najdete několik VIP parkovacích míst. Alespoň tak to zřejmě pochopil majitel červené škodovky a svůj vůz šoupnul tam, kam ostatní "parkují" nákupní vozíky. Jednoduché, efektivní a řekl bych, že zcela legální...


Ještě že máme foťáky v mobilech...
Test ojetiny Mini One: Britské retro úžasně jezdí, trápí jej ale motory

Ojetina: Mini One

Druhá generace hatchbacku mini se začala nabízet před jedenácti roky. Dnes ji v nabídce bazarů naleznete za ceny od 120 tisíc korun. Na co si dát pozor?

včera | David Rusol
Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

17.  10.  2017 | Michal Žďárský | 4 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků