Perlička: Holanďan řídil šedesát sedm let bez řidičáku

Holandsko se opět předvedlo světu, že je to země, kde se může stát všechno. Tamní dopravní policisté zastavili při běžné dopravní kontrole 84-letého důchodce. Na tom by nebylo nic zajímavého, ale ukázalo se, že čiperný senior řídí vozidla již 67 let a to bez řidičského oprávnění. Dále se ukázalo, že jeho vůz nemá žádnou pojistku.

Dle vyjádření samotného důchodce řídí od svého mládí a jelikož nikdy neboural a neporušoval předpisy, nepovažoval za nutné se pojistit a dělat si řidičský průkaz.

Holt výkon hodný čestného uznání.

Minitest Volkswagen Golf Sportsvan 1.5 TSI DSG: Lepší než originál

VW Golf Sportsvan (minitest)

Ač se označení „sportující van“ může zdát hodně přitažené za vlasy, minimálně ve srovnání se stejně velkými crossovery a ve spojení s motorem o výkonu 150 koní to zase není takový nesmysl.

včera | Miro Mihálik | 39 příspěvků
TEST Lexus LC 500: Socha na kolech, precizní řidičský nástroj. Má chybu?

Lexus LC 500

Velké kupé od Lexusu má být dokonale vybroušeným, mistrovským dílem japonského automobilového průmyslu. Pro nás je ale podstatný i fakt, že má naprosto úchvatný pětilitrový osmiválec bez přeplňování!

19.  7.  2018 | Milan Lažanský | 52 příspěvků
TEST Volvo XC40 D4 AWD: Mistr prvního opojení

Volvo XC40 D4 AWD

Na rozdíl od modelů XC60 a XC90 je nové Volvo XC40 postaveno na platformě CMA, určené pro kompaktní vozy. Narostlo však do takových rozměrů, že jedna ze stálic nabídky může přestat dávat smysl.

17.  7.  2018 | Jan Mička | 34 příspěvků