Perlička: Harley Davidson dostal konečně pořádný motor, šestiválec z Alfy Romeo

Těžko říct, která strana fanoušků bude více překvapena. Zda ta, která považuje americké motocykly Harley Davidson za absolutní klasiku, nebo ti, kteří jsou věrní italskému temperamentu v podobě automobilky Alfa Romeo. Ať tak či onak, oba tyto tábory nyní spojuje jeden "tunerský" počin. Neznámý milovník obou značek totiž spojil design Harleye a motory Alfy. Vznikl tak unikátní Harley Davidson se šestiválcovým motorem o objemu 2,5 litru z produkce italské automobilky.

Třeba se také jednou dočkáme výroby českých motocyklů Jawa s motorem z Viperu, nebo opačně, v motocyklu Honda nalezneme osvědčený a kvalitní tříválec HTP.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Harley Alfa "superbike"
TEST Škoda Fabia edition R5: Lehká ochutnávka možností

Škoda Fabia edition R5

Civilní edice sportovní Fabie R5 v mnohém naznačuje, jak dobrá by mohla být sériová malá ostrá škodovka. Přesto se nedá zcela vyhnout myšlence, že tohle je tak trochu promarněná příležitost.

15.  7.  2018 | Miro Mihálik | 18 příspěvků
Minitest Mazda MX-5 RF: Řidičská bohyně s kovovou čepicí

Mazda MX-5 RF (minitest)

Není to zdaleka poprvé, co Mazda pro legendární roadster MX-5 nabízí alternativu s pevnou střechou. Aktuální generace na to jde dost odlišně než předchůdci.

12.  7.  2018 | Milan Lažanský | 21 příspěvků
TEST Lada Vesta SW Cross: Mnohem lepší, než by měla být!

Lada Vesta SW Cross

Přestože jsou vozy Lada na českých silnicích jako doma už celá desetiletí, potkat, nebo ještě lépe řídit nejnovější modely, není zase tak snadné. A víte co? Je to velká škoda…

10.  7.  2018 | Jan Mička | 207 příspěvků