Perlička: děti za volant prostě nepatří

V noci z úterý na středu způsobil sourozenecký pár v Německu klasickou honičku se spoustou nehod, jak vystřiženou ze seriálu Cobra 11. Bratr a sestra ve věku 14 a 11 let odcizili velký kamion a začali s ním jezdit po okolí. Když si policejní hlídka všimla, že kamion jede poněkud divně a že řidič není vidět, jala se ho stíhat. Během honičky stihl mladý řidič nabourat několik vozidel, navíc na kruhovém objezdu, kde se mu postavila do cesty policejní hlídka, srazil i jednoho policistu. Celá tato příhoda skončila jen malou nehodou. Celkově nejsou vyčísleny škody, ale tento malý výlet odneslo několik vozů a lehkým zraněním jeden policista, jeden náhodny řídič a jedenáctiletá sestra mladého řidiče. Není doposud známo, kde se mladý muž naučil tak dobře řídit a jak se vlastně dostal do kabiny.
TEST Subaru XV 1,6i Lineartronic: Kompromis, ale ten nejlepší!

Subaru XV 1,6i Lineartronic

Subaru XV se na přelomu roku dostalo na trh v druhé generaci. Od té minulé se vizuálně moc neliší, ale japonští technici vůz vyladili téměř k dokonalosti.

20.  2.  2018 | Radek Pecák | 78 příspěvků
TEST Citroën C3 Aircross 1.6 BlueHDi: Galerie moderního designu

Citroën C3 Aircross 1.6 BlueHDi

Nové městské SUV francouzské automobilky obsahuje tolik designérských nápadů, že by to vystačilo hned na několik aut. C3 Aircross jsme vyzkoušeli s motorem 1.6 BlueHDi.

17.  2.  2018 | Radek Pecák | 15 příspěvků
Minitest Ford Fiesta Vignale 1.0 EcoBoost: V čem je ta prémie?

Ford Fiesta 1.0 EB Vignale (minitest)

Vyplatí se koupě té nejvíce vyšňořené Fiesty? Vyzkoušeli jsme ji s litrovým motorem EcoBoost o výkonu 103 kW.

15.  2.  2018 | Milan Lažanský | 25 příspěvků