Perlička: děti za volant prostě nepatří

V noci z úterý na středu způsobil sourozenecký pár v Německu klasickou honičku se spoustou nehod, jak vystřiženou ze seriálu Cobra 11. Bratr a sestra ve věku 14 a 11 let odcizili velký kamion a začali s ním jezdit po okolí. Když si policejní hlídka všimla, že kamion jede poněkud divně a že řidič není vidět, jala se ho stíhat. Během honičky stihl mladý řidič nabourat několik vozidel, navíc na kruhovém objezdu, kde se mu postavila do cesty policejní hlídka, srazil i jednoho policistu. Celá tato příhoda skončila jen malou nehodou. Celkově nejsou vyčísleny škody, ale tento malý výlet odneslo několik vozů a lehkým zraněním jeden policista, jeden náhodny řídič a jedenáctiletá sestra mladého řidiče. Není doposud známo, kde se mladý muž naučil tak dobře řídit a jak se vlastně dostal do kabiny.
Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

17.  10.  2017 | Michal Žďárský | 4 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Test Suzuki Swift SHVS: Tady elektromotor rozhodně dává smysl!

Suzuki Swift SHVS

Naší recenzí prošla nová generace Suzuki Swift. Vyzkoušeli jsme ji v mild-hybridní variantě.

4.  10.  2017 | Milan Lažanský | 17 příspěvků