Perlička: děti za volant prostě nepatří

V noci z úterý na středu způsobil sourozenecký pár v Německu klasickou honičku se spoustou nehod, jak vystřiženou ze seriálu Cobra 11. Bratr a sestra ve věku 14 a 11 let odcizili velký kamion a začali s ním jezdit po okolí. Když si policejní hlídka všimla, že kamion jede poněkud divně a že řidič není vidět, jala se ho stíhat. Během honičky stihl mladý řidič nabourat několik vozidel, navíc na kruhovém objezdu, kde se mu postavila do cesty policejní hlídka, srazil i jednoho policistu. Celá tato příhoda skončila jen malou nehodou. Celkově nejsou vyčísleny škody, ale tento malý výlet odneslo několik vozů a lehkým zraněním jeden policista, jeden náhodny řídič a jedenáctiletá sestra mladého řidiče. Není doposud známo, kde se mladý muž naučil tak dobře řídit a jak se vlastně dostal do kabiny.
TEST Jeep Compass 2,0 MultiJet: Horal mezi praktičtějšími crossovery

Jeep Compass 2,0 MultiJet

Nový Jeep Compass chce na rozdíl od hranatého předchůdce více cílit na městské zákazníky a bodovat svým stylem. Přesto mezi konkurenty zůstává drsnější variantou.

včera | Milan Lažanský | 2 příspěvky
Test ojetiny Škoda Citigo: Skvělé auto s jednou velkou chybou

Ojetina: Škoda Citigo 1.0 MPI

Ceny ojetých minivozů koncernu Volkswagen klesají pod osmdesát tisíc. Jak jsou na tom se spolehlivostí?

10.  12.  2017 | David Rusol | 32 příspěvků
Minitest Renault Espace 1,8 TCe: Jak v obrovi slouží motor Alpine A110?

Renault Espace 1.8 TCe (minitest)

Renault Espace patří do kategorie velkých MPV. Tedy takových aut, která by mnohým často velmi hodila, ale nakonec si je koupí jen málokdo. Renault nyní připravil verzi, která je z mnoha hledisek velmi zajímavá.

9.  12.  2017 | Radek Pecák | 13 příspěvků