Perlička: Co k růžové výbavě? Růžový Nissan Micra!

Před nedávnem jsme vám přinesli informace o růžové výbavě do vozidla (celá zpráva). Neuběhl ani měsíc a na trhu se objevilo první stylové auto, které je barevně sladěno s touto výbavičkou. Jedná se o limitovanou sérii sta kusů Nissanu Micra C+C. Malou nevýhodou ovšem je, že tato "pink Micra" je určena pouze pro britský trh a celá série bude dodána pouze s volantem na pravé straně. Každopádně se blýská na lepší časy, automobilky začínají výrobci růžové výbavy vycházet vstříc...

Určitě budeme situaci kolem růžových aut, které jsou vhodné pro "naši výbavičku", sledovat a jakmile se najde vůz, který lze přihlásit i u nás, budeme vás o tom informovat.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Pink serie Micry C+C --- Růžová výbava do auta

TEST Opel Insignia Country Tourer 2.0 CDTi 4x4: Poslední opravdový Opel

Opel Insignia CT 2.0 CDTi 4x4

Po převzetí značky Opel koncernem PSA přišla řada modelů, které už technicky nemají s vozy s bleskem ve znaku moc společného. Insignia je ale jiná – je totiž poslední pravý Opel.

15.  3.  2018 | Jan Mička | 18 příspěvků
Minitest Ford Galaxy 2,0 TDCi AWD: Velké rodiny děkují!

Ford Galaxy 2,0 TDCi AWD (minitest)

Již čtvrtá generace velkého MPV je stále autem, které je po technické, a hlavně prostorové stránce, na vrcholu tohoto segmentu.

11.  3.  2018 | Radek Pecák | 24 příspěvků
Minitest Toyota Auris TS Hybrid Freestyle: Ideální kombi do města...

Toyota Auris TS Hybrid Freestyle (minitest)

Otestovali jsme hybridní Auris v edici Freestyle. Vyplatí se koupit ještě před uvedením nové generace na trh? Více než kdy jindy tady závisí na vašich prioritách.

8.  3.  2018 | Milan Lažanský | 53 příspěvků