Perlička: Co k růžové výbavě? Růžový Nissan Micra!

Před nedávnem jsme vám přinesli informace o růžové výbavě do vozidla (celá zpráva). Neuběhl ani měsíc a na trhu se objevilo první stylové auto, které je barevně sladěno s touto výbavičkou. Jedná se o limitovanou sérii sta kusů Nissanu Micra C+C. Malou nevýhodou ovšem je, že tato "pink Micra" je určena pouze pro britský trh a celá série bude dodána pouze s volantem na pravé straně. Každopádně se blýská na lepší časy, automobilky začínají výrobci růžové výbavy vycházet vstříc...

Určitě budeme situaci kolem růžových aut, které jsou vhodné pro "naši výbavičku", sledovat a jakmile se najde vůz, který lze přihlásit i u nás, budeme vás o tom informovat.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Pink serie Micry C+C --- Růžová výbava do auta

TEST Škoda Fabia edition R5: Lehká ochutnávka možností

Škoda Fabia edition R5

Civilní edice sportovní Fabie R5 v mnohém naznačuje, jak dobrá by mohla být sériová malá ostrá škodovka. Přesto se nedá zcela vyhnout myšlence, že tohle je tak trochu promarněná příležitost.

včera | Miro Mihálik | 15 příspěvků
Minitest Mazda MX-5 RF: Řidičská bohyně s kovovou čepicí

Mazda MX-5 RF (minitest)

Není to zdaleka poprvé, co Mazda pro legendární roadster MX-5 nabízí alternativu s pevnou střechou. Aktuální generace na to jde dost odlišně než předchůdci.

12.  7.  2018 | Milan Lažanský | 21 příspěvků
TEST Lada Vesta SW Cross: Mnohem lepší, než by měla být!

Lada Vesta SW Cross

Přestože jsou vozy Lada na českých silnicích jako doma už celá desetiletí, potkat, nebo ještě lépe řídit nejnovější modely, není zase tak snadné. A víte co? Je to velká škoda…

10.  7.  2018 | Jan Mička | 207 příspěvků