Perlička: BMW má první cross verzi své sedmičkové řady

Úpravám se meze nekladou a proč tedy nespojit účel a sen vlastnit sedan bavorské sedmičky. Starší sedmičkový bavorák (E32) je totiž posazen na speciálním podvozku. Dle eSPéZetky lze usuzovat, že jde o nějakého domorodce z východu, který má svůj dům kdesi bažinaté oblasti. Nebo speciální východní úpravu pro české silnice, tento podvozek by se ani na našich polních cestách potažených asfaltem jen tak neztratil...

Klepněte pro větší obrázek
Takt vypadá kombinace komfortu, stylu, elegance a praktičnosti. Ideální vůz pro cesty (východní) Evropou...
Test ojetiny Mini One: Britské retro úžasně jezdí, trápí jej ale motory

Ojetina: Mini One

Druhá generace hatchbacku mini se začala nabízet před jedenácti roky. Dnes ji v nabídce bazarů naleznete za ceny od 120 tisíc korun. Na co si dát pozor?

včera | David Rusol
Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

17.  10.  2017 | Michal Žďárský | 4 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků