Panasonic CQ DFX400 – autorádio s CD za dobrou cenu

Chystáte se koupit dobré a značkové autorádio s CD přehrávačem za rozumnou cenu? Panasonic pro vás má zajímavou alternativu.
Panasonic CQ DFX400 – autorádio s CD za dobrou cenu

Na trhu existuje celá řada autorádií a CD přehrávačů do auta, je však větší problém se mezi všemi těmito značkami orientovat. Pokud si potrpíte na světovou značku, tak jsem pro vás připravil něco od společnosti Panasonic. Jedná se o autorádio se zabudovaným CD přehrávačem. Předností tohoto autorádia je nízká cena a kvalitní reprodukce s celou řadou zajímavých funkcí. Přesné označení tohoto modelu je CQ DFX400.

Klepněte pro větší obrázek

Toto autorádio má po stránce hudební oddělené korekce basů a výšek, čtyřkanálové vyvážení kanálů. CD přehrávač má systém 1 bitového dvojitého D/A převodníku s vícestupňovým filtrem šumu, 3-paprskový holografický snímací systém, digitální obvody na jednom super čipu, přeskakování po skladbách nahoru/dolů, skanování, vyhledávání, opakovaná reprodukce a reprodukce skladeb v náhodně vybraném pořadí. Možná je škoda, že Panasonic nepodporuje u svých autorádií MP3 formát, jako je tomu např. u autorádií Aiwa. Tyto funkce lze brát jako standard u všech takovýchto autorádií této třídy. Samotný CD měnič dále podporuje: skanování skladeb, skanování disků, vyhledávání, opakované reprodukce skladby, reprodukce všech skladeb všech disků v náhodně vybraném pořadí.

Radiový tuner umožňuje uložit 18 FM stanic, 6 MW/LW stanic pod tímto pásmem. Dále pro tento rádiový tuner je specifická měnitelná citlivost při funkci AF, automatické nastavení hlasitosti při režimu TA, alfatuner V, automatické ukládání stanic do paměti se skanováním, vyhledávání (Seek) stanic a přepínač dálkového/místního příjmu.

Mezi další vlastnosti tohoto autorádia patří: indikátory úrovně, ovládání automatické antény, automatické umlčení zvuku při telefonování, konektor ISO, dálkové ovládání jako zvláštní příslušenství (CA-RC61), což lze k tomuto kompletu dokoupit.

Autorádio Panasonic CQ DFX400 s CD přehrávačem lze brát jak dobrou volbu v poměru cena : výkon. Pokud by jste sáhli po obdobném autorádiu u některých jiných značek, mohli byste zaplatit i o něco vyšší cenu. Tento model u Panasonicu stojí přibližně 9 950 Kč vč. DPH.

Test Toyota Land Cruiser 2.8 D-4D: Žádný úkol není nesplnitelný

Toyota Land Cruiser 2.8 D-4D

Toyota sice v Evropě propaguje hybridy, stále však nabízí i nezničitelná auta, která ji v minulosti proslavila.

včera | Radek Pecák | 6 příspěvků
Minitest Subaru Forester 2.0i-L: Vylepšený kmet dostal dvě oči navíc

Subaru Forester 2.0iL (minitest)

Forester chce v letošním roce k poctivému podvozku nabídnout i porci aktivní bezpečnosti. Přesvědčí matador kategorie i ty "bezpečně smýšlející"?

16.  1.  2018 | Milan Lažanský | 2 příspěvky
Minitest Mitsubishi ASX 1,6 MIVEC: Jsou vylepšení znát?

Mitsubishi ASX 1,6 MIVEC (minitest )

Mitsubishi ASX se v provedení modelového roku 2018 nezměnilo po technické stránce, zapracovalo ale na designu.

13.  1.  2018 | Radek Pecák | 15 příspěvků