Oznámení odcizení auta bude v Praze výrazně jednodušší

Pokud se vám stane na území Prahy nemilá událost v podobě odcizení automobilu, budete ušetřeni zbytečných byrokratických procedur. Policie totiž spustila na 16 odděleních pražské policie nový projekt. Ten spočívá v tom, že policie má k dispozici nové formuláře, které vyplní sám poškozený a nemusí tak čekat na policistu, který s ním sepíše protokol, což často znamenalo i několik hodin strávených na služebně. V případě krádeže vozu přiveze policie poškozenému formulář přímo na místo činu, ten ho pak vyplní a odevzdá zpět policistovi. Vyhne se tak nutnosti jet na služebnu, kde by s ním byl sepsán klasický protokol.

Pokud se tento projekt osvědčí, zavede ho Policie na všech 52 místních odděleních na území Prahy a poté bude postupně zaveden i v dalších městech a obcích České republiky.

S novou formou oznámení se mohou lidé setkat na služebnách: Bartolomějská, Krakovská, Můstek, Benediktská, Břevnov, Dejvice, Řepy, Letná, Nové Město, Vinohrady, Smíchov, Košíře, Žižkov, Karlín, Nusle, Strašnice.

Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

včera | Michal Žďárský | 1 příspěvek
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Test Suzuki Swift SHVS: Tady elektromotor rozhodně dává smysl!

Suzuki Swift SHVS

Naší recenzí prošla nová generace Suzuki Swift. Vyzkoušeli jsme ji v mild-hybridní variantě.

4.  10.  2017 | Milan Lažanský | 16 příspěvků