Oživeno: Škoda Octavia RS 2.0 TDI už v červenci (doplněna cena)

loni jsme se krátce zmínili, že Škoda chystá Octavii RS také s motorem 2.0 TDI, který bude naladěn na výkon 125 kW (350 Nm). Na trh se tento model dostane letos v červenci, což je o něco později, než jsme předpokládali. Do výroby ale bude možné novinku zadávat již od 29. května.

Na stovku zrychlí vůz za cca 8,2 s (odhad dle srovnání s jinými modely koncernu) a spotřebuje cca 5,8-6 l nafty. Základní cena RS TDI bude činit 779 900 Kč. Novinkou bude také bílá barva Candy, kterou až dosud nebylo možné pro verzi RS objednat, stejně jako žlutá Sprint. (Za informace děkujeme čtenáři Marianovi z Českého Těšína).

Tip: Test Octavie RS s motorem 2.0 TFSI

 
Škoda Octavia RS
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Test Suzuki Swift SHVS: Tady elektromotor rozhodně dává smysl!

Suzuki Swift SHVS

Naší recenzí prošla nová generace Suzuki Swift. Vyzkoušeli jsme ji v mild-hybridní variantě.

4.  10.  2017 | Milan Lažanský | 16 příspěvků
TEST: Moto Guzzi Audace Carbon – Pořádná stylovka za půl milionu

Moto Guzzi Audace Carbon

Pokud jste rádi středem pozornosti, milujete bloumání krajinou bez určeného cíle a neplánujete tripy delší než 200 km, mohla by vás tahle fajnová Guzzi zajímat. Ohromuje svým charakterem a její motor vás nadchne stejně jako italský smysl pro detail.

28.  9.  2017 | Michal Žďárský | 11 příspěvků