Oživeno: Logan 1,5 dCi konečně v nabídce Dacie (kompletní ceník)

Oživeno: Logan 1,5 dCi konečně v nabídce Dacie (kompletní ceník)

Rumunská automobilka Dacia již loni na podzim oznámila, že přijde i s naftovým motorem do svého modelu Logan a oficiálně jej představila již na frankfurtském autosalonu. Tato naftová verze přišla nyní i k nám. Oblíbený a cenově dostupný vůz tak dostal kvalitní naftový motor o objemu 1,5 litru z produkce Renaultu, který je v Loganu naladěn na výkon 50 kW (68 k) a točivý moment 160 Nm. Výkon je přenášen přes manuální pětistupňovou převodovku na přední kola. Jedním z důležitých údajů je i spotřeba, dle výrobce dosahuje u tohoto modelu v kombinovaném cyklu pouze 4,7 l na 100 km.

Novinka startuje na částce 270 900 Kč a pokračuje dle typu výbavy až na 295 900 Kč. Logan s naftovým motorem je tak nabízen ve standardní čtveřici výbav mimo základní "Logan".

Ceny Dacie Logan 1,5 dCi

  • Ambiance - 270 900 Kč
  • LS Drive - 273 900 Kč
  • Lauréate - 288 900 Kč
  • LS Arctica - 295 900 Kč

Tip: Kompletní ceník vč. příplatkové výbavy a technických paramterů si můžete stáhnout ve formátu PDF zde (170 kB).

Výbava Ambiance mj. obsahuje - nárazníky v barvě vozu, 14" kola, Airbag řidič, tříbodové výškově stavitelné pásy vpředu, tříbodové bezpečnostní pásy vzadu, imobilizér, otáčkoměr, multifunkční display, vnější zpětná zrcátka stavitelná zevnitř, centrální zamykání, tónovaná okna, a další...

Výbava LS Drive mj. obsahuje - posilovač řízení, mlhové světlomety, centrální zamykání na DO, el. ovládaná přední okna, nárazníky v barvě vozu, 14" kola, Airbag řidič, tříbodové výškově stavitelné pásy vpředu, tříbodové bezpečnostní pásy vzadu, imobilizér, otáčkoměr, multifunkční display, vnější zpětná zrcátka stavitelná zevnitř, centrální zamykání, tónovaná okna a další.

Výbava Lauréate mj. obsahuje - 15" kola, palubní počítač, kontrolu nezavřených dveří, el. nastavitelná a vyhřívaná vnější zrcátka, posilovač řízení, mlhové světlomety, centrální zamykání na DO, el. ovládaná přední okna, nárazníky v barvě vozu, Airbag řidič, tříbodové výškově stavitelné pásy vpředu, tříbodové bezpečnostní pásy vzadu, imobilizér, otáčkoměr, multifunkční display, vnější zpětná zrcátka stavitelná zevnitř, centrální zamykání, tónovaná okna a další.

Výbava LS Arctica mj. obsahuje - klimatizace, 15" kola, palubní počítač, kontrolu nezavřených dveří, el. nastavitelná a vyhřívaná vnější zrcátka, posilovač řízení, mlhové světlomety, centrální zamykání na DO, el. ovládaná přední okna, nárazníky v barvě vozu, Airbag řidič, tříbodové výškově stavitelné pásy vpředu, tříbodové bezpečnostní pásy vzadu, imobilizér, otáčkoměr, multifunkční display, vnější zpětná zrcátka stavitelná zevnitř, centrální zamykání, tónovaná okna a další.

bazar

Dacia Logan 1
Rok výroby: 2017
Stav: nový vůz
Cena: 240 000 Kč
Dacia Logan 1
Rok výroby: 2017
Stav: nový vůz
Cena: 230 000 Kč
Dacia Logan 1
Rok výroby: 2017
Stav: nový vůz
Cena: 250 000 Kč
Dacia Logan 1
Rok výroby: 2017
Stav: nový vůz
Cena: 250 000 Kč
Dacia Logan 1
Rok výroby: 2017
Stav: nový vůz
Cena: 250 000 Kč
Dacia Logan 1
Rok výroby: 2017
Stav: nový vůz
Cena: 216 000 Kč
Nabídka dalších vozů
Test Fiatu Fullback: Převlečené Mitsubishi se jeví jako správná volba

Fiat Fullback

Fiat se po vzoru Renaultu a Mercedesu také rozhodl nabízet pracovní pickup, který původně pochází z úplně jiné dílny. A rozhodl se více než správně, protože Fiat Fullback alias Mitsubishi L200 je vynikajícím pracovním pickupem. V terénu má dost potence a na silnici dostatek kultivovanosti.

včera | Jiří Švamberk | 2 příspěvky
Test Renaultu Koleos: Druhý pokus je o dost lepší, ale není ozdob moc?

Renault Koleos

Tentokrát jsme se v naší recenzi zaměřili na druhou generaci Renaultu Koleos. Od předchůdce se vzdálil mílovými kroky.

17.  8.  2017 | Milan Lažanský | 4 příspěvky
Test Suzuki Ignis: Nejlevnější čtyřkolka boduje i tam, kde byste nečekali!

Suzuki Ignis

Naší recenzí tentokrát prošlo Suzuki Ignis - nejlevnější čtyřkolka na českém trhu.

13.  8.  2017 | Milan Lažanský | 34 příspěvků