Oživeno: Logan 1,5 dCi konečně v nabídce Dacie (kompletní ceník)

Rumunská automobilka Dacia již loni na podzim oznámila, že přijde i s naftovým motorem do svého modelu Logan a oficiálně jej představila již na frankfurtském autosalonu. Tato naftová verze přišla nyní i k nám. Oblíbený a cenově dostupný vůz tak dostal kvalitní naftový motor o objemu 1,5 litru z produkce Renaultu, který je v Loganu naladěn na výkon 50 kW (68 k) a točivý moment 160 Nm. Výkon je přenášen přes manuální pětistupňovou převodovku na přední kola. Jedním z důležitých údajů je i spotřeba, dle výrobce dosahuje u tohoto modelu v kombinovaném cyklu pouze 4,7 l na 100 km.

Novinka startuje na částce 270 900 Kč a pokračuje dle typu výbavy až na 295 900 Kč. Logan s naftovým motorem je tak nabízen ve standardní čtveřici výbav mimo základní "Logan".

Ceny Dacie Logan 1,5 dCi

  • Ambiance - 270 900 Kč
  • LS Drive - 273 900 Kč
  • Lauréate - 288 900 Kč
  • LS Arctica - 295 900 Kč

Tip: Kompletní ceník vč. příplatkové výbavy a technických paramterů si můžete stáhnout ve formátu PDF zde (170 kB).

Výbava Ambiance mj. obsahuje - nárazníky v barvě vozu, 14" kola, Airbag řidič, tříbodové výškově stavitelné pásy vpředu, tříbodové bezpečnostní pásy vzadu, imobilizér, otáčkoměr, multifunkční display, vnější zpětná zrcátka stavitelná zevnitř, centrální zamykání, tónovaná okna, a další...

Výbava LS Drive mj. obsahuje - posilovač řízení, mlhové světlomety, centrální zamykání na DO, el. ovládaná přední okna, nárazníky v barvě vozu, 14" kola, Airbag řidič, tříbodové výškově stavitelné pásy vpředu, tříbodové bezpečnostní pásy vzadu, imobilizér, otáčkoměr, multifunkční display, vnější zpětná zrcátka stavitelná zevnitř, centrální zamykání, tónovaná okna a další.

Výbava Lauréate mj. obsahuje - 15" kola, palubní počítač, kontrolu nezavřených dveří, el. nastavitelná a vyhřívaná vnější zrcátka, posilovač řízení, mlhové světlomety, centrální zamykání na DO, el. ovládaná přední okna, nárazníky v barvě vozu, Airbag řidič, tříbodové výškově stavitelné pásy vpředu, tříbodové bezpečnostní pásy vzadu, imobilizér, otáčkoměr, multifunkční display, vnější zpětná zrcátka stavitelná zevnitř, centrální zamykání, tónovaná okna a další.

Výbava LS Arctica mj. obsahuje - klimatizace, 15" kola, palubní počítač, kontrolu nezavřených dveří, el. nastavitelná a vyhřívaná vnější zrcátka, posilovač řízení, mlhové světlomety, centrální zamykání na DO, el. ovládaná přední okna, nárazníky v barvě vozu, Airbag řidič, tříbodové výškově stavitelné pásy vpředu, tříbodové bezpečnostní pásy vzadu, imobilizér, otáčkoměr, multifunkční display, vnější zpětná zrcátka stavitelná zevnitř, centrální zamykání, tónovaná okna a další.

Test Dacia Duster II dCi 110 4x4: Pouze pro silnici je jí škoda

Dacia Duster II 1.5 dCi 4x4

Příroda vytvořila v polovině ledna opravdu vhodné podmínky pro testování nové generace oblíbeného SUV Dacia Duster. Jezdili jsme s ním v hlubokém bahně i na zasněžených silnicích.

včera | Radek Pecák | 16 příspěvků
Minitest Volkswagen Touareg Masaj 3.0 TDI: Nesnáším loučení!

VW Touareg Masaj 3.0 TDI (minitest)

Dnešním testem dáváme poslední sbohem druhé generaci Volkswagenu Touareg. Velké a bytelné SUV s oprávněnými terénními ambicemi tady s námi bude už doslova jenom pár týdnů.

21.  1.  2018 | Jan Mička | 30 příspěvků
Test Toyota Land Cruiser 2.8 D-4D: Žádný úkol není nesplnitelný

Toyota Land Cruiser 2.8 D-4D

Toyota sice v Evropě propaguje hybridy, stále však nabízí i nezničitelná auta, která ji v minulosti proslavila.

18.  1.  2018 | Radek Pecák | 14 příspěvků