Osvědčení pro Hyundai

Vozy Hyundai si na druhé straně Tichého oceánu připsaly dvojnásobné osvědčení, které ilustruje tradiční vysokou hodnotu značky a stále se zlepšující technologii a design
Osvědčení pro Hyundai
Vozy Hyundai si na druhé straně Tichého oceánu připsaly dvojnásobné osvědčení, které ilustruje tradiční vysokou hodnotu značky a stále se zlepšující technologii a design.

Zatímco byl v Austrálii Hyundai Accent vyhodnocen pojišťovací skupinou „National Roads and Motorist Association insurance group“ (NRMA) jako nejlepší vůz z hlediska nákladů na opravy vozu po „crash“ testech, mezitím se Grandeur XG, označovaný HMC za rivala značek Toyota a Honda, zalíbil „The Washington Post“ v USA.

Tato dvě ohodnocení jsou jasným potvrzením rozvoje závazku HMC vyvíjet pro motoristy ty nejlepší vozy.

NRMA testovala v Austrálii celkem 38 vozů v nejprodávanějším segmentu z hlediska snadnosti a nákladů na opravu po kolizi s pevnou bariérou při rychlosti 15 km/h. nebo po kolizi s jiným vozem při rychlosti 30 km/h. Accent se dostal na vrchol svými nízkými náklady ve výši 3.273 australských dolarů, tj. téměř o 500 australských dolarů méně, než činily náklady jeho nejbližších rivalů a o více než 2.000 australských dolarů méně než vozy takových značek jako Ford a Toyota.

Ve stejné době byl Grandeur XG 3,0 vyhodnocen deníkem „The Washington Post“ jako „vítěz“, který se svým designem a kvalitou vyrovná vozům Lexus a Infiniti. Deník sdělil, že v tomto rozhodnutí v žádném případě nesehrála roli otázka výhodnější ceny ve srovnání s dražšími konkurenty a uvedl: „To je koupě. Tečka.“

Minitest Nissan Qashqai 1,6 DIG-T: Po faceliftu s hezčí tváří

Nissan Qashqai DIG-T 160 (minitest)

Co nabízí populární crossover po faceliftu a jaká je kombinace vbrcholné benzinové motorizace s manuální převodovkou a pohonem předních kol.

včera | Milan Lažanský | 4 příspěvky
TEST Jeep Compass 2,0 MultiJet: Horal mezi praktičtějšími crossovery

Jeep Compass 2,0 MultiJet

Nový Jeep Compass chce na rozdíl od hranatého předchůdce více cílit na městské zákazníky a bodovat svým stylem. Přesto mezi konkurenty zůstává drsnější variantou.

12.  12.  2017 | Milan Lažanský | 2 příspěvky
Test ojetiny Škoda Citigo: Skvělé auto s jednou velkou chybou

Ojetina: Škoda Citigo 1.0 MPI

Ceny ojetých minivozů koncernu Volkswagen klesají pod osmdesát tisíc. Jak jsou na tom se spolehlivostí?

10.  12.  2017 | David Rusol | 32 příspěvků