Osvědčení pro Hyundai

Vozy Hyundai si na druhé straně Tichého oceánu připsaly dvojnásobné osvědčení, které ilustruje tradiční vysokou hodnotu značky a stále se zlepšující technologii a design
Osvědčení pro Hyundai
Vozy Hyundai si na druhé straně Tichého oceánu připsaly dvojnásobné osvědčení, které ilustruje tradiční vysokou hodnotu značky a stále se zlepšující technologii a design.

Zatímco byl v Austrálii Hyundai Accent vyhodnocen pojišťovací skupinou „National Roads and Motorist Association insurance group“ (NRMA) jako nejlepší vůz z hlediska nákladů na opravy vozu po „crash“ testech, mezitím se Grandeur XG, označovaný HMC za rivala značek Toyota a Honda, zalíbil „The Washington Post“ v USA.

Tato dvě ohodnocení jsou jasným potvrzením rozvoje závazku HMC vyvíjet pro motoristy ty nejlepší vozy.

NRMA testovala v Austrálii celkem 38 vozů v nejprodávanějším segmentu z hlediska snadnosti a nákladů na opravu po kolizi s pevnou bariérou při rychlosti 15 km/h. nebo po kolizi s jiným vozem při rychlosti 30 km/h. Accent se dostal na vrchol svými nízkými náklady ve výši 3.273 australských dolarů, tj. téměř o 500 australských dolarů méně, než činily náklady jeho nejbližších rivalů a o více než 2.000 australských dolarů méně než vozy takových značek jako Ford a Toyota.

Ve stejné době byl Grandeur XG 3,0 vyhodnocen deníkem „The Washington Post“ jako „vítěz“, který se svým designem a kvalitou vyrovná vozům Lexus a Infiniti. Deník sdělil, že v tomto rozhodnutí v žádném případě nesehrála roli otázka výhodnější ceny ve srovnání s dražšími konkurenty a uvedl: „To je koupě. Tečka.“

TEST Toyota C-HR 1,8 Hybrid: S nudou je třeba skoncovat!

Toyota C-HR 1,8 Hybrid

Největší světová automobilová značka přestala vyznávat teorii šedého středu. Crossover C-HR je toho zářným příkladem.

včera | Radek Pecák | 11 příspěvků
TEST Opel Insignia Country Tourer 2.0 CDTi 4x4: Poslední opravdový Opel

Opel Insignia CT 2.0 CDTi 4x4

Po převzetí značky Opel koncernem PSA přišla řada modelů, které už technicky nemají s vozy s bleskem ve znaku moc společného. Insignia je ale jiná – je totiž poslední pravý Opel.

15.  3.  2018 | Jan Mička | 19 příspěvků
Minitest Ford Galaxy 2,0 TDCi AWD: Velké rodiny děkují!

Ford Galaxy 2,0 TDCi AWD (minitest)

Již čtvrtá generace velkého MPV je stále autem, které je po technické, a hlavně prostorové stránce, na vrcholu tohoto segmentu.

11.  3.  2018 | Radek Pecák | 24 příspěvků