Ostravský autosalon WEVI

Na konci minulého týdne se v Ostravě na výstavišti Černá Louka uskutečnil další ročník regionální výstavy automobilů. Na návštěvníky čekaly osobní...
Ostravský autosalon WEVI
Na konci minulého týdne se v Ostravě na výstavišti Černá Louka uskutečnil další ročník regionální výstavy automobilů. Na návštěvníky čekaly osobní i užitkové automobily.

Za všechny jmenujme Audi, Škoda, Volkswagen, Seat, Chrysler, Mercedes-Benz, Subaru a Peugeot. Na stánku Chrysleru čekala na návštěvníky i poslední novinka značky – model Sebring, nový zástupce značky ve vyšší střední třídě charakteristický nízkou stavbou karoserie a zajímavou cenou 995 000,- Kč při velmi dobré úrovni standardní výbavy.

Na stánku Subaru si zájemci mohli dokonale prohlédnout oba nejnovější modely, tedy Legacy Outback H6 a Imprezu WRX, která zde byla vystavena v tradiční modré barvě. Legacy Outback H6 přitahuje pozornost nejen svým výkonným plochým šestiválcem jehož výkon je přes automatickou převodovku přenášen na všechna kola.

Na stánku společnosti Auto Heller, významného ostravského prodejce automobilů Volkswagen, Seat, Škoda a Audi se návštěvníci mohli seznámit s nedávno uvedeným novým Audi A4. Asi nejzajímavější novinkou byla Škoda Fabia Sedan, které vhodně sekundovalo provedení Combi.

V rámci doprovodného programu se návštěvníkům po celou dobu trvání autosalonu představily rádiem řízené modely automobilů v měřítku 1:5 a 1:10, ukázky z výcviku MP Ostrava nebo exhibice železného Zekona.

Automobily značky Volkswagen, SEAT, Škoda a Audi nakoupíte u společnosti Auto Heller.

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

Minitest Seat Alhambra 2.0 TDI DSG 4WD: Důvod, proč MPV nesmí zemřít

Seat Alhambra 2.0 TDI DSG 4WD (minitest)

Rostoucí zájem o crossovery a SUV už v nedávné minulosti poslal na odpočinek dva velikány segmentu MPV. Jak ale dokazuje stále prodávaný Seat Alhambra, tyto vozy jsou stále potřeba.

22.  2.  2018 | Jan Mička | 5 příspěvků
TEST Subaru XV 1,6i Lineartronic: Kompromis, ale ten nejlepší!

Subaru XV 1,6i Lineartronic

Subaru XV se na přelomu roku dostalo na trh v druhé generaci. Od té minulé se vizuálně moc neliší, ale japonští technici vůz vyladili téměř k dokonalosti.

20.  2.  2018 | Radek Pecák | 78 příspěvků
TEST Citroën C3 Aircross 1.6 BlueHDi: Galerie moderního designu

Citroën C3 Aircross 1.6 BlueHDi

Nové městské SUV francouzské automobilky obsahuje tolik designérských nápadů, že by to vystačilo hned na několik aut. C3 Aircross jsme vyzkoušeli s motorem 1.6 BlueHDi.

17.  2.  2018 | Radek Pecák | 15 příspěvků