Ostravský autosalon WEVI

Na konci minulého týdne se v Ostravě na výstavišti Černá Louka uskutečnil další ročník regionální výstavy automobilů. Na návštěvníky čekaly osobní...
Ostravský autosalon WEVI
Na konci minulého týdne se v Ostravě na výstavišti Černá Louka uskutečnil další ročník regionální výstavy automobilů. Na návštěvníky čekaly osobní i užitkové automobily.

Za všechny jmenujme Audi, Škoda, Volkswagen, Seat, Chrysler, Mercedes-Benz, Subaru a Peugeot. Na stánku Chrysleru čekala na návštěvníky i poslední novinka značky – model Sebring, nový zástupce značky ve vyšší střední třídě charakteristický nízkou stavbou karoserie a zajímavou cenou 995 000,- Kč při velmi dobré úrovni standardní výbavy.

Na stánku Subaru si zájemci mohli dokonale prohlédnout oba nejnovější modely, tedy Legacy Outback H6 a Imprezu WRX, která zde byla vystavena v tradiční modré barvě. Legacy Outback H6 přitahuje pozornost nejen svým výkonným plochým šestiválcem jehož výkon je přes automatickou převodovku přenášen na všechna kola.

Na stánku společnosti Auto Heller, významného ostravského prodejce automobilů Volkswagen, Seat, Škoda a Audi se návštěvníci mohli seznámit s nedávno uvedeným novým Audi A4. Asi nejzajímavější novinkou byla Škoda Fabia Sedan, které vhodně sekundovalo provedení Combi.

V rámci doprovodného programu se návštěvníkům po celou dobu trvání autosalonu představily rádiem řízené modely automobilů v měřítku 1:5 a 1:10, ukázky z výcviku MP Ostrava nebo exhibice železného Zekona.

Automobily značky Volkswagen, SEAT, Škoda a Audi nakoupíte u společnosti Auto Heller.

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

TEST Volvo XC40 D4 AWD: Mistr prvního opojení

Volvo XC40 D4 AWD

Na rozdíl od modelů XC60 a XC90 je nové Volvo XC40 postaveno na platformě CMA, určené pro kompaktní vozy. Narostlo však do takových rozměrů, že jedna ze stálic nabídky může přestat dávat smysl.

včera | Jan Mička | 2 příspěvky
TEST Škoda Fabia edition R5: Lehká ochutnávka možností

Škoda Fabia edition R5

Civilní edice sportovní Fabie R5 v mnohém naznačuje, jak dobrá by mohla být sériová malá ostrá škodovka. Přesto se nedá zcela vyhnout myšlence, že tohle je tak trochu promarněná příležitost.

15.  7.  2018 | Miro Mihálik | 20 příspěvků
Minitest Mazda MX-5 RF: Řidičská bohyně s kovovou čepicí

Mazda MX-5 RF (minitest)

Není to zdaleka poprvé, co Mazda pro legendární roadster MX-5 nabízí alternativu s pevnou střechou. Aktuální generace na to jde dost odlišně než předchůdci.

12.  7.  2018 | Milan Lažanský | 21 příspěvků