Oslavy deseti let Mitsubishi v České republice

Součástí oslav 10. výročí MITSUBISHI na českém trhu je další překvapení pro zákazníky značky. Ve dnech 15. března až 8. června 2002 mohou u všech prodejců Mitsubishi a také v některých časopisech získat slosovatelné kupony, po jejichž vyplnění a odevzdání se stanou účastníky soutěže „Výhra pro každého“, jejíž součástí je i losování o pět jubilejních modelů MITSUBISHI Space Star 1,6 Jubilee. (více informací o modelech Space Star Jubilee a Carisma Jubilee získáte zde) Podrobné informace o soutěži získají zájemci u každého prodejce MITSUBISHI nebo na adrese: www.mitsubishi-motors.cz.

V současné době reprezentuje na českém trhu značku tří diamantů osmnáct prodejců s čtyřiadvaceti prodejními a servisními místy, což je s ohledem na geografickou rozlohu České republiky dostatečný počet. V uplynulých deseti letech prodali zástupci MITSUBISHI v ČR téměř deset tisíc osobních, užitkových i nákladních automobilů a v databázích mají více než patnáct tisíc pravidelných zákazníků svých opraven. Není žádným tajemstvím, že MITSUBISHI patří pro svou spolehlivost také k nejoblíbenějším značkám individuálně dovážených ojetých aut, jejichž majitelé využívají často služeb servisní sítě oficiálního dovozce.

MITSUBISHI se stala legendární zejména díky svým terénním automobilům s pohonem všech čtyř kol. Nesčetná vítězství v nejtěžším automobilové soutěži světa - Rallye Paříž - Dakar, spolu s bezkonkurenční kvalitou výrobků se odrazila i na prodejích této oblíbené třídy automobilů. Za deset let se v ČR prodalo téměř 1 300 vozů Pajero a přes jeden tisíc užitkových modelů Pajero Pick Up (L-200). V současné době činí podíl vozů řady Pajero (Pajero, Pajero Sport, Pajero Pick Up a Pajero Pinin) více než 60 procent všech prodaných vozů značky na domácím trhu.

Letošní výročí chce dovozce značky MITSUBISHI oslavit hned několika způsoby. Ve dnech 15. až 17. března se uskuteční v prodejní síti značky tří diamantů již tradiční „Dny otevřených dveří značky MITSUBISHI“, jejichž součástí bude uvedení limitované série dvou jubilejních modelů do prodeje: SPACE STAR JUBILEE a CARISMA JUBILEE.
Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

TEST Opel Insignia Country Tourer 2.0 CDTi 4x4: Poslední opravdový Opel

Opel Insignia CT 2.0 CDTi 4x4

Po převzetí značky Opel koncernem PSA přišla řada modelů, které už technicky nemají s vozy s bleskem ve znaku moc společného. Insignia je ale jiná – je totiž poslední pravý Opel.

15.  3.  2018 | Jan Mička | 18 příspěvků
Minitest Ford Galaxy 2,0 TDCi AWD: Velké rodiny děkují!

Ford Galaxy 2,0 TDCi AWD (minitest)

Již čtvrtá generace velkého MPV je stále autem, které je po technické, a hlavně prostorové stránce, na vrcholu tohoto segmentu.

11.  3.  2018 | Radek Pecák | 24 příspěvků
Minitest Toyota Auris TS Hybrid Freestyle: Ideální kombi do města...

Toyota Auris TS Hybrid Freestyle (minitest)

Otestovali jsme hybridní Auris v edici Freestyle. Vyplatí se koupit ještě před uvedením nové generace na trh? Více než kdy jindy tady závisí na vašich prioritách.

8.  3.  2018 | Milan Lažanský | 53 příspěvků