Oslavy deseti let Mitsubishi v České republice

Součástí oslav 10. výročí MITSUBISHI na českém trhu je další překvapení pro zákazníky značky. Ve dnech 15. března až 8. června 2002 mohou u všech prodejců Mitsubishi a také v některých časopisech získat slosovatelné kupony, po jejichž vyplnění a odevzdání se stanou účastníky soutěže „Výhra pro každého“, jejíž součástí je i losování o pět jubilejních modelů MITSUBISHI Space Star 1,6 Jubilee. (více informací o modelech Space Star Jubilee a Carisma Jubilee získáte zde) Podrobné informace o soutěži získají zájemci u každého prodejce MITSUBISHI nebo na adrese: www.mitsubishi-motors.cz.

V současné době reprezentuje na českém trhu značku tří diamantů osmnáct prodejců s čtyřiadvaceti prodejními a servisními místy, což je s ohledem na geografickou rozlohu České republiky dostatečný počet. V uplynulých deseti letech prodali zástupci MITSUBISHI v ČR téměř deset tisíc osobních, užitkových i nákladních automobilů a v databázích mají více než patnáct tisíc pravidelných zákazníků svých opraven. Není žádným tajemstvím, že MITSUBISHI patří pro svou spolehlivost také k nejoblíbenějším značkám individuálně dovážených ojetých aut, jejichž majitelé využívají často služeb servisní sítě oficiálního dovozce.

MITSUBISHI se stala legendární zejména díky svým terénním automobilům s pohonem všech čtyř kol. Nesčetná vítězství v nejtěžším automobilové soutěži světa - Rallye Paříž - Dakar, spolu s bezkonkurenční kvalitou výrobků se odrazila i na prodejích této oblíbené třídy automobilů. Za deset let se v ČR prodalo téměř 1 300 vozů Pajero a přes jeden tisíc užitkových modelů Pajero Pick Up (L-200). V současné době činí podíl vozů řady Pajero (Pajero, Pajero Sport, Pajero Pick Up a Pajero Pinin) více než 60 procent všech prodaných vozů značky na domácím trhu.

Letošní výročí chce dovozce značky MITSUBISHI oslavit hned několika způsoby. Ve dnech 15. až 17. března se uskuteční v prodejní síti značky tří diamantů již tradiční „Dny otevřených dveří značky MITSUBISHI“, jejichž součástí bude uvedení limitované série dvou jubilejních modelů do prodeje: SPACE STAR JUBILEE a CARISMA JUBILEE.
Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

TEST Volvo XC40 D4 AWD: Mistr prvního opojení

Volvo XC40 D4 AWD

Na rozdíl od modelů XC60 a XC90 je nové Volvo XC40 postaveno na platformě CMA, určené pro kompaktní vozy. Narostlo však do takových rozměrů, že jedna ze stálic nabídky může přestat dávat smysl.

včera | Jan Mička | 8 příspěvků
TEST Škoda Fabia edition R5: Lehká ochutnávka možností

Škoda Fabia edition R5

Civilní edice sportovní Fabie R5 v mnohém naznačuje, jak dobrá by mohla být sériová malá ostrá škodovka. Přesto se nedá zcela vyhnout myšlence, že tohle je tak trochu promarněná příležitost.

15.  7.  2018 | Miro Mihálik | 20 příspěvků
Minitest Mazda MX-5 RF: Řidičská bohyně s kovovou čepicí

Mazda MX-5 RF (minitest)

Není to zdaleka poprvé, co Mazda pro legendární roadster MX-5 nabízí alternativu s pevnou střechou. Aktuální generace na to jde dost odlišně než předchůdci.

12.  7.  2018 | Milan Lažanský | 21 příspěvků