Oslavy deseti let Mitsubishi v České republice

Součástí oslav 10. výročí MITSUBISHI na českém trhu je další překvapení pro zákazníky značky. Ve dnech 15. března až 8. června 2002 mohou u všech prodejců Mitsubishi a také v některých časopisech získat slosovatelné kupony, po jejichž vyplnění a odevzdání se stanou účastníky soutěže „Výhra pro každého“, jejíž součástí je i losování o pět jubilejních modelů MITSUBISHI Space Star 1,6 Jubilee. (více informací o modelech Space Star Jubilee a Carisma Jubilee získáte zde) Podrobné informace o soutěži získají zájemci u každého prodejce MITSUBISHI nebo na adrese: www.mitsubishi-motors.cz.

V současné době reprezentuje na českém trhu značku tří diamantů osmnáct prodejců s čtyřiadvaceti prodejními a servisními místy, což je s ohledem na geografickou rozlohu České republiky dostatečný počet. V uplynulých deseti letech prodali zástupci MITSUBISHI v ČR téměř deset tisíc osobních, užitkových i nákladních automobilů a v databázích mají více než patnáct tisíc pravidelných zákazníků svých opraven. Není žádným tajemstvím, že MITSUBISHI patří pro svou spolehlivost také k nejoblíbenějším značkám individuálně dovážených ojetých aut, jejichž majitelé využívají často služeb servisní sítě oficiálního dovozce.

MITSUBISHI se stala legendární zejména díky svým terénním automobilům s pohonem všech čtyř kol. Nesčetná vítězství v nejtěžším automobilové soutěži světa - Rallye Paříž - Dakar, spolu s bezkonkurenční kvalitou výrobků se odrazila i na prodejích této oblíbené třídy automobilů. Za deset let se v ČR prodalo téměř 1 300 vozů Pajero a přes jeden tisíc užitkových modelů Pajero Pick Up (L-200). V současné době činí podíl vozů řady Pajero (Pajero, Pajero Sport, Pajero Pick Up a Pajero Pinin) více než 60 procent všech prodaných vozů značky na domácím trhu.

Letošní výročí chce dovozce značky MITSUBISHI oslavit hned několika způsoby. Ve dnech 15. až 17. března se uskuteční v prodejní síti značky tří diamantů již tradiční „Dny otevřených dveří značky MITSUBISHI“, jejichž součástí bude uvedení limitované série dvou jubilejních modelů do prodeje: SPACE STAR JUBILEE a CARISMA JUBILEE.
Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

17.  10.  2017 | Michal Žďárský | 4 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Test Suzuki Swift SHVS: Tady elektromotor rozhodně dává smysl!

Suzuki Swift SHVS

Naší recenzí prošla nová generace Suzuki Swift. Vyzkoušeli jsme ji v mild-hybridní variantě.

4.  10.  2017 | Milan Lažanský | 17 příspěvků