Oslavy deseti let Mitsubishi v České republice

Součástí oslav 10. výročí MITSUBISHI na českém trhu je další překvapení pro zákazníky značky. Ve dnech 15. března až 8. června 2002 mohou u všech prodejců Mitsubishi a také v některých časopisech získat slosovatelné kupony, po jejichž vyplnění a odevzdání se stanou účastníky soutěže „Výhra pro každého“, jejíž součástí je i losování o pět jubilejních modelů MITSUBISHI Space Star 1,6 Jubilee. (více informací o modelech Space Star Jubilee a Carisma Jubilee získáte zde) Podrobné informace o soutěži získají zájemci u každého prodejce MITSUBISHI nebo na adrese: www.mitsubishi-motors.cz.

V současné době reprezentuje na českém trhu značku tří diamantů osmnáct prodejců s čtyřiadvaceti prodejními a servisními místy, což je s ohledem na geografickou rozlohu České republiky dostatečný počet. V uplynulých deseti letech prodali zástupci MITSUBISHI v ČR téměř deset tisíc osobních, užitkových i nákladních automobilů a v databázích mají více než patnáct tisíc pravidelných zákazníků svých opraven. Není žádným tajemstvím, že MITSUBISHI patří pro svou spolehlivost také k nejoblíbenějším značkám individuálně dovážených ojetých aut, jejichž majitelé využívají často služeb servisní sítě oficiálního dovozce.

MITSUBISHI se stala legendární zejména díky svým terénním automobilům s pohonem všech čtyř kol. Nesčetná vítězství v nejtěžším automobilové soutěži světa - Rallye Paříž - Dakar, spolu s bezkonkurenční kvalitou výrobků se odrazila i na prodejích této oblíbené třídy automobilů. Za deset let se v ČR prodalo téměř 1 300 vozů Pajero a přes jeden tisíc užitkových modelů Pajero Pick Up (L-200). V současné době činí podíl vozů řady Pajero (Pajero, Pajero Sport, Pajero Pick Up a Pajero Pinin) více než 60 procent všech prodaných vozů značky na domácím trhu.

Letošní výročí chce dovozce značky MITSUBISHI oslavit hned několika způsoby. Ve dnech 15. až 17. března se uskuteční v prodejní síti značky tří diamantů již tradiční „Dny otevřených dveří značky MITSUBISHI“, jejichž součástí bude uvedení limitované série dvou jubilejních modelů do prodeje: SPACE STAR JUBILEE a CARISMA JUBILEE.
Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

TEST Jeep Compass 2,0 MultiJet: Horal mezi praktičtějšími crossovery

Jeep Compass 2,0 MultiJet

Nový Jeep Compass chce na rozdíl od hranatého předchůdce více cílit na městské zákazníky a bodovat svým stylem. Přesto mezi konkurenty zůstává drsnější variantou.

12.  12.  2017 | Milan Lažanský | 2 příspěvky
Test ojetiny Škoda Citigo: Skvělé auto s jednou velkou chybou

Ojetina: Škoda Citigo 1.0 MPI

Ceny ojetých minivozů koncernu Volkswagen klesají pod osmdesát tisíc. Jak jsou na tom se spolehlivostí?

10.  12.  2017 | David Rusol | 32 příspěvků
Minitest Renault Espace 1,8 TCe: Jak v obrovi slouží motor Alpine A110?

Renault Espace 1.8 TCe (minitest)

Renault Espace patří do kategorie velkých MPV. Tedy takových aut, která by mnohým často velmi hodila, ale nakonec si je koupí jen málokdo. Renault nyní připravil verzi, která je z mnoha hledisek velmi zajímavá.

9.  12.  2017 | Radek Pecák | 13 příspěvků