Osedlejte Pendolino se zlatým slavíkem na palubě

Nejslavnější český zpěvák všech dob brzy změní povolání. V době internetu nestačí už ani desítky Českých slavíků k dostatečným prodejům jeho děl, a tak se Karel Gott pokusí o rekvalifikaci. Poté, co svou hudební kariéru dotáhl až na pomyslný Olymp, zkusí štěstí jako průvodčí ve vlaku. Dosáhne na tomto poli podobných úspěchů? Těžko říci, ale letošní Zlatá plácačka stále čeká na svého držitele a Karel se o ní jistě utká se ctí...

Jak se mu v nové profesi daří, budete moci sami posoudit již v pátek 29. června, kdy božský Karel osedlá vlak Pendolino SC 75 na trati z pražských Holešovic do Vídně.

V průběhu cesty bude procházet vagony a jako správný průvodčí bude označovat cestujícím jízdenky. Fanouškům přidá i svůj autogram a když jej požádáte, jistě vám i kávu osladí o trochu víc...

Pokud si tedy chcete užít cestu alternativou k automobilům a přitom se setkat se svým idolem, určitě neváhejte. Vlak totiž vyjíždí již tento pátek v 10:26.

Test ojetiny Mini One: Britské retro úžasně jezdí, trápí jej ale motory

Ojetina: Mini One

Druhá generace hatchbacku mini se začala nabízet před jedenácti roky. Dnes ji v nabídce bazarů naleznete za ceny od 120 tisíc korun. Na co si dát pozor?

21.  10.  2017 | David Rusol
Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

17.  10.  2017 | Michal Žďárský | 4 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků