Osedlejte Pendolino se zlatým slavíkem na palubě

Nejslavnější český zpěvák všech dob brzy změní povolání. V době internetu nestačí už ani desítky Českých slavíků k dostatečným prodejům jeho děl, a tak se Karel Gott pokusí o rekvalifikaci. Poté, co svou hudební kariéru dotáhl až na pomyslný Olymp, zkusí štěstí jako průvodčí ve vlaku. Dosáhne na tomto poli podobných úspěchů? Těžko říci, ale letošní Zlatá plácačka stále čeká na svého držitele a Karel se o ní jistě utká se ctí...

Jak se mu v nové profesi daří, budete moci sami posoudit již v pátek 29. června, kdy božský Karel osedlá vlak Pendolino SC 75 na trati z pražských Holešovic do Vídně.

V průběhu cesty bude procházet vagony a jako správný průvodčí bude označovat cestujícím jízdenky. Fanouškům přidá i svůj autogram a když jej požádáte, jistě vám i kávu osladí o trochu víc...

Pokud si tedy chcete užít cestu alternativou k automobilům a přitom se setkat se svým idolem, určitě neváhejte. Vlak totiž vyjíždí již tento pátek v 10:26.

TEST Lexus LS 500h: Měl být dokonalý. Jenže...

Lexus LS 500h

Nový Lexus LS mi ze všech testovacích aut způsobil největší pomatení mysli. V některých ohledech tak neuvěřitelně fascinuje, jinde ale může i zklamat. Nebo jej prostě jen nechápu?

včera | Milan Lažanský | 27 příspěvků
TEST Citroën C3 Aircross 110 PureTech EAT6: Váš městský obývák

Citroën C3 Aircross 110 PT EAT6

Tentokrát jsme C3 Aircross vyzkoušeli v silnější z benzinových dvanáctistovek. Jaký je tento extrovertní crossover?

15.  5.  2018 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Minitest Škoda Karoq 1.0 TSI: Dělám, co můžu! Stačí to?

Škoda Karoq 1.0 TSI (minitest)

Zázraky od malého litrového tříválce v poměrně velkém crossoveru raději nečekejte, poněkud překvapivě však základní motor z Karoqu nepoužitelnou brzdu provozu nedělá.

12.  5.  2018 | Miro Mihálik | 86 příspěvků