Osedlejte Pendolino se zlatým slavíkem na palubě

Nejslavnější český zpěvák všech dob brzy změní povolání. V době internetu nestačí už ani desítky Českých slavíků k dostatečným prodejům jeho děl, a tak se Karel Gott pokusí o rekvalifikaci. Poté, co svou hudební kariéru dotáhl až na pomyslný Olymp, zkusí štěstí jako průvodčí ve vlaku. Dosáhne na tomto poli podobných úspěchů? Těžko říci, ale letošní Zlatá plácačka stále čeká na svého držitele a Karel se o ní jistě utká se ctí...

Jak se mu v nové profesi daří, budete moci sami posoudit již v pátek 29. června, kdy božský Karel osedlá vlak Pendolino SC 75 na trati z pražských Holešovic do Vídně.

V průběhu cesty bude procházet vagony a jako správný průvodčí bude označovat cestujícím jízdenky. Fanouškům přidá i svůj autogram a když jej požádáte, jistě vám i kávu osladí o trochu víc...

Pokud si tedy chcete užít cestu alternativou k automobilům a přitom se setkat se svým idolem, určitě neváhejte. Vlak totiž vyjíždí již tento pátek v 10:26.

Test Toyota Land Cruiser 2.8 D-4D: Žádný úkol není nesplnitelný

Toyota Land Cruiser 2.8 D-4D

Toyota sice v Evropě propaguje hybridy, stále však nabízí i nezničitelná auta, která ji v minulosti proslavila.

včera | Radek Pecák | 8 příspěvků
Minitest Subaru Forester 2.0i-L: Vylepšený kmet dostal dvě oči navíc

Subaru Forester 2.0iL (minitest)

Forester chce v letošním roce k poctivému podvozku nabídnout i porci aktivní bezpečnosti. Přesvědčí matador kategorie i ty "bezpečně smýšlející"?

16.  1.  2018 | Milan Lažanský | 2 příspěvky
Minitest Mitsubishi ASX 1,6 MIVEC: Jsou vylepšení znát?

Mitsubishi ASX 1,6 MIVEC (minitest )

Mitsubishi ASX se v provedení modelového roku 2018 nezměnilo po technické stránce, zapracovalo ale na designu.

13.  1.  2018 | Radek Pecák | 15 příspěvků