Opraveno: jak rozbít nové Porsche 911 GT3 ve slavné Eau Rouge (video)

Jedna z nejslavnějších zatáček světa, Eau Rouge na belgickém okruhu ve Spa-Francorchamps, pořád přesvědčuje o své záludnosti. Nechvalně známá pasáž této klasické trati si v minulosti vyžádala i několik životů nadějných závodníků, tentokrát se stala osudnou „pouze” zánovnímu Porsche 911 GT3 997. Jeho řidič v druhé, pravotočivé zatáčce neustál přetáčivý smyk a po marné snaze o korekci skončil v bariéře. Díky přítomnosti kamery přímo na helmě pilota můžete celý incident vidět z jeho pohledu a vzít si z něj patřičné ponaučení.

Dlužno dodat, že řidiči se naštěstí nic vážného nestalo, jak je ostatně zjevné i ze samotného videa.

Test ojetiny Mini One: Britské retro úžasně jezdí, trápí jej ale motory

Ojetina: Mini One

Druhá generace hatchbacku mini se začala nabízet před jedenácti roky. Dnes ji v nabídce bazarů naleznete za ceny od 120 tisíc korun. Na co si dát pozor?

21.  10.  2017 | David Rusol | 3 příspěvky
Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

17.  10.  2017 | Michal Žďárský | 4 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků