Opět probíhá velká dopravní akce Kryštof

Stejně jako se vrací na jaře ptáci z teplých krajin, tak se i policisté vrací na silnice. Od pondělí 19. 3. probíhá na celém území velká dopravně bezpečnostní akce typu Kryštof. V každém kraji pak bude akce probíhat pouze po tři ze sedmi dnů a to dle zvážení krajských policejních šéfů.

Díky tomuto rozhodnutí mohou policisté v daném kraji lépe pokrýt silnice a chytit více hříšníku. Když totiž skončí akce v jednom kraji, mohou pomoci kolegům v kraji druhém.

V letošním roce jde o první velkou akci podobného druhu a na rozdíl od minulých se prý nezaměřuje na specifické přestupky, ale hlídá dopravu jako celek. Opět se tedy bude hlavně vybírat za rychlost na výpadovce z města, budou se chytat nebezpeční řidiči, kteří si zapomenuli zapnout světla a pokud k tomu přidá kontrola nezapnutých pásů, můžeme si být jisti, že z našich silnicích budou vypráskáni ti nejhorší z nejhorších.

Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

včera | Michal Žďárský | 3 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Test Suzuki Swift SHVS: Tady elektromotor rozhodně dává smysl!

Suzuki Swift SHVS

Naší recenzí prošla nová generace Suzuki Swift. Vyzkoušeli jsme ji v mild-hybridní variantě.

4.  10.  2017 | Milan Lažanský | 16 příspěvků