Opel: Zvýhodněná nabídka

Dnes se blíže seznámíme se zvýhodněnou nabídkou u automobilky Opel, která zahrnuje prakticky celou modelovou řadu.
Opel: Zvýhodněná nabídka
Opel Astra se tak nabízí v základní verzi Astra Prima již za velmi zajímavých Kč 374 900,--. Astru se spolehlivým a úsporným benzínovým čtyřválcem 1.6 mohou zákazníci získat za Klepněte pro větší obrázekskvělou cenu Kč 384 900,--. Ti, kdo se rozhodnou pro Astru Comfort, zaplatí nyní o dvacet tisíc méně, tedy Kč 494 900,--.

Opel Vivaro, vůz vyvinutý ve spolupráci s Renaultem, přidal k řadě svých kladných hodnocení i ocenění nejvyšší – stal se evropským "Vanem roku 2002". Tento užitkový automobil, vnášející do své třídy zcela nové standardy, je na českém trhu k dostání již za Kč 458 900,-- korun. Bez zajímavosti není ani fakt, že druhé místo v této prestižní soutěži obsadil Opel Combo. Tento úspěch Opelu znamená návrat do segmentu užitkových automobilů. Opel Combo v těchto dnech právě vstupuje na český trh.

Oblíbená Corsa je nabízena také ve verzi Prima, a to za cenu Kč 264 900,--. Tento model je poháněn benzínovým motorem o objemu jednoho litru o výkonu 58 koní. Ve výbavě nechybí airbag řidiče, aktivní opěrky hlav nebo sada pro instalaci rádia včetně šesti reproduktorů.

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

TEST Volvo XC40 D4 AWD: Mistr prvního opojení

Volvo XC40 D4 AWD

Na rozdíl od modelů XC60 a XC90 je nové Volvo XC40 postaveno na platformě CMA, určené pro kompaktní vozy. Narostlo však do takových rozměrů, že jedna ze stálic nabídky může přestat dávat smysl.

včera | Jan Mička | 2 příspěvky
TEST Škoda Fabia edition R5: Lehká ochutnávka možností

Škoda Fabia edition R5

Civilní edice sportovní Fabie R5 v mnohém naznačuje, jak dobrá by mohla být sériová malá ostrá škodovka. Přesto se nedá zcela vyhnout myšlence, že tohle je tak trochu promarněná příležitost.

15.  7.  2018 | Miro Mihálik | 20 příspěvků
Minitest Mazda MX-5 RF: Řidičská bohyně s kovovou čepicí

Mazda MX-5 RF (minitest)

Není to zdaleka poprvé, co Mazda pro legendární roadster MX-5 nabízí alternativu s pevnou střechou. Aktuální generace na to jde dost odlišně než předchůdci.

12.  7.  2018 | Milan Lažanský | 21 příspěvků