Opel zřejmě předčasně ukončí výrobu dvou modelů

Malé prodeje mají být hlavním důvodem ukončení výroby exkluzivního hatchbacku Opel Signum a malého otevřeného Opelu Tigra TwinTop. I když tyto informace automobilka prozatím nepotvrdila, německá média mají danou věc za hotovou a odvolávají se na zdroje blízké vedení evropského zastoupení General Motors, který Opel vlastní.

Velký hatchback Signum se potýká již od svého představení s velmi malými prodeji, které odpovídají spíše exkluzivním a velmi drahým vozům.

Podobné je to i s modelem Tigra TwinTop, které se také prodává velmi málo a ukončení výroby by tak bylo logickým krokem. Vůz, který se na trhu objevil teprve v roce 2004, se nedokázal prosadit vůči tradičním vozům CC segmentu.

TEST Citroën C3 Aircross 110 PureTech EAT6: Váš městský obývák

Citroën C3 Aircross 110 PT EAT6

Tentokrát jsme C3 Aircross vyzkoušeli v silnější z benzinových dvanáctistovek. Jaký je tento extrovertní crossover?

15.  5.  2018 | Milan Lažanský | 8 příspěvků
Minitest Škoda Karoq 1.0 TSI: Dělám, co můžu! Stačí to?

Škoda Karoq 1.0 TSI (minitest)

Zázraky od malého litrového tříválce v poměrně velkém crossoveru raději nečekejte, poněkud překvapivě však základní motor z Karoqu nepoužitelnou brzdu provozu nedělá.

12.  5.  2018 | Miro Mihálik | 85 příspěvků
Minitest BMW 630d xDrive Gran Turismo: Rudý samet

BMW 630d xDrive GT (minitest)

Třílitrový šestiválce s jedním turbodmychadlem byl ještě donedávna základním vznětovým agregátem BMW 6 GT. Výkon 195 kW není malý, dost možná ani více nepotřebujete.

8.  5.  2018 | Jan Mička | 12 příspěvků