Opel zřejmě předčasně ukončí výrobu dvou modelů

Malé prodeje mají být hlavním důvodem ukončení výroby exkluzivního hatchbacku Opel Signum a malého otevřeného Opelu Tigra TwinTop. I když tyto informace automobilka prozatím nepotvrdila, německá média mají danou věc za hotovou a odvolávají se na zdroje blízké vedení evropského zastoupení General Motors, který Opel vlastní.

Velký hatchback Signum se potýká již od svého představení s velmi malými prodeji, které odpovídají spíše exkluzivním a velmi drahým vozům.

Podobné je to i s modelem Tigra TwinTop, které se také prodává velmi málo a ukončení výroby by tak bylo logickým krokem. Vůz, který se na trhu objevil teprve v roce 2004, se nedokázal prosadit vůči tradičním vozům CC segmentu.

Minitest Volkswagen Touareg Masaj 3.0 TDI: Nesnáším loučení!

VW Touareg Masaj 3.0 TDI (minitest)

Dnešním testem dáváme poslední sbohem druhé generaci Volkswagenu Touareg. Velké a bytelné SUV s oprávněnými terénními ambicemi tady s námi bude už doslova jenom pár týdnů.

včera | Jan Mička | 20 příspěvků
Test Toyota Land Cruiser 2.8 D-4D: Žádný úkol není nesplnitelný

Toyota Land Cruiser 2.8 D-4D

Toyota sice v Evropě propaguje hybridy, stále však nabízí i nezničitelná auta, která ji v minulosti proslavila.

18.  1.  2018 | Radek Pecák | 13 příspěvků
Minitest Subaru Forester 2.0i-L: Vylepšený kmet dostal dvě oči navíc

Subaru Forester 2.0iL (minitest)

Forester chce v letošním roce k poctivému podvozku nabídnout i porci aktivní bezpečnosti. Přesvědčí matador kategorie i ty "bezpečně smýšlející"?

16.  1.  2018 | Milan Lažanský | 2 příspěvky