Opel zřejmě předčasně ukončí výrobu dvou modelů

Malé prodeje mají být hlavním důvodem ukončení výroby exkluzivního hatchbacku Opel Signum a malého otevřeného Opelu Tigra TwinTop. I když tyto informace automobilka prozatím nepotvrdila, německá média mají danou věc za hotovou a odvolávají se na zdroje blízké vedení evropského zastoupení General Motors, který Opel vlastní.

Velký hatchback Signum se potýká již od svého představení s velmi malými prodeji, které odpovídají spíše exkluzivním a velmi drahým vozům.

Podobné je to i s modelem Tigra TwinTop, které se také prodává velmi málo a ukončení výroby by tak bylo logickým krokem. Vůz, který se na trhu objevil teprve v roce 2004, se nedokázal prosadit vůči tradičním vozům CC segmentu.

Test ojetiny Mini One: Britské retro úžasně jezdí, trápí jej ale motory

Ojetina: Mini One

Druhá generace hatchbacku mini se začala nabízet před jedenácti roky. Dnes ji v nabídce bazarů naleznete za ceny od 120 tisíc korun. Na co si dát pozor?

21.  10.  2017 | David Rusol
Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

17.  10.  2017 | Michal Žďárský | 4 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků