Opel znovu rozjíždí „Velkolepé testovací jízdy“

Po velkém úspěchu z loňského roku připravil Opel pro veřejnost opět akci "Velkolepé testovací jízdy". Veřejnost si tak bude moci opět zapůjčit až na tři dny jeden z modelů Astra, Meriva nebo Zafira a zcela nezávazně si jej vyzkoušet. Akce startuje 15. května, kdy se budou moci zájemci registroval prostřednictvím webového formuláře, nebo přímo u autorizovaných prodejců Opel. Vlastní testovací jízdy pak odstartují o týden později. Opel vyčlenil pro zájemce 120 vozů tří modelů a to jak pro Českou, tak Slovenskou republiku. Bližší informace můžete získat na tel. čísle 800 101 101 nebo na internetových adresách www.opel.cz a www.opel.sk.
TEST Seat Ibiza 1.5 TSI ACT FR: Padne jako ulitý!

Seat Ibiza 1.5 TSI ACT FR

Pokud si u nás chce koupit Seat Ibiza se čtyřválcovým motorem, musíte chtě nechtě sáhnout po patnáctistovce TSI, navíc výhradně v provedení FR. Je to zároveň kombinace, která nás fakt baví!

22.  3.  2018 | Jan Mička | 53 příspěvků
TEST Toyota C-HR 1,8 Hybrid: S nudou je třeba skoncovat!

Toyota C-HR 1,8 Hybrid

Největší světová automobilová značka přestala vyznávat teorii šedého středu. Crossover C-HR je toho zářným příkladem.

20.  3.  2018 | Radek Pecák | 73 příspěvků
TEST Opel Insignia Country Tourer 2.0 CDTi 4x4: Poslední opravdový Opel

Opel Insignia CT 2.0 CDTi 4x4

Po převzetí značky Opel koncernem PSA přišla řada modelů, které už technicky nemají s vozy s bleskem ve znaku moc společného. Insignia je ale jiná – je totiž poslední pravý Opel.

15.  3.  2018 | Jan Mička | 19 příspěvků