Opel znovu rozjíždí „Velkolepé testovací jízdy“

Po velkém úspěchu z loňského roku připravil Opel pro veřejnost opět akci "Velkolepé testovací jízdy". Veřejnost si tak bude moci opět zapůjčit až na tři dny jeden z modelů Astra, Meriva nebo Zafira a zcela nezávazně si jej vyzkoušet. Akce startuje 15. května, kdy se budou moci zájemci registroval prostřednictvím webového formuláře, nebo přímo u autorizovaných prodejců Opel. Vlastní testovací jízdy pak odstartují o týden později. Opel vyčlenil pro zájemce 120 vozů tří modelů a to jak pro Českou, tak Slovenskou republiku. Bližší informace můžete získat na tel. čísle 800 101 101 nebo na internetových adresách www.opel.cz a www.opel.sk.
Test ojetiny Mini One: Britské retro úžasně jezdí, trápí jej ale motory

Ojetina: Mini One

Druhá generace hatchbacku mini se začala nabízet před jedenácti roky. Dnes ji v nabídce bazarů naleznete za ceny od 120 tisíc korun. Na co si dát pozor?

21.  10.  2017 | David Rusol | 3 příspěvky
Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

17.  10.  2017 | Michal Žďárský | 4 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků