Opel znovu rozjíždí „Velkolepé testovací jízdy“

Po velkém úspěchu z loňského roku připravil Opel pro veřejnost opět akci "Velkolepé testovací jízdy". Veřejnost si tak bude moci opět zapůjčit až na tři dny jeden z modelů Astra, Meriva nebo Zafira a zcela nezávazně si jej vyzkoušet. Akce startuje 15. května, kdy se budou moci zájemci registroval prostřednictvím webového formuláře, nebo přímo u autorizovaných prodejců Opel. Vlastní testovací jízdy pak odstartují o týden později. Opel vyčlenil pro zájemce 120 vozů tří modelů a to jak pro Českou, tak Slovenskou republiku. Bližší informace můžete získat na tel. čísle 800 101 101 nebo na internetových adresách www.opel.cz a www.opel.sk.
TEST Volvo XC40 D4 AWD: Mistr prvního opojení

Volvo XC40 D4 AWD

Na rozdíl od modelů XC60 a XC90 je nové Volvo XC40 postaveno na platformě CMA, určené pro kompaktní vozy. Narostlo však do takových rozměrů, že jedna ze stálic nabídky může přestat dávat smysl.

včera | Jan Mička | 29 příspěvků
TEST Škoda Fabia edition R5: Lehká ochutnávka možností

Škoda Fabia edition R5

Civilní edice sportovní Fabie R5 v mnohém naznačuje, jak dobrá by mohla být sériová malá ostrá škodovka. Přesto se nedá zcela vyhnout myšlence, že tohle je tak trochu promarněná příležitost.

15.  7.  2018 | Miro Mihálik | 20 příspěvků
Minitest Mazda MX-5 RF: Řidičská bohyně s kovovou čepicí

Mazda MX-5 RF (minitest)

Není to zdaleka poprvé, co Mazda pro legendární roadster MX-5 nabízí alternativu s pevnou střechou. Aktuální generace na to jde dost odlišně než předchůdci.

12.  7.  2018 | Milan Lažanský | 21 příspěvků