Opel Vectra 2005: nová technika pod kapotou

Nejvýraznější novinkou Vectry pro následující modelový rok je bezesporu aktivní podvozek IDSplus, který měl premiéru v nové generaci Astry. Jde o proměnné nastavování tlumičů dle jízdy: v zatáčce přituhnou, takže auto pojede jistěji, na špatném povrchu změknou. IDSplus je kombinován s ESP, což přispívá k vyšší bezpečnosti jízdy. Toto vylepšení dostanou ve standardu šestiválcové motory, pro 2.0T a 1.9 CDTi bude IDSplus za příplatek. Do standardu dostane Vectra (i Signum) adaptivní brzdová světla a automatická potkávací světla, která se hodí tam, kde je přikázáno svícení přes den. Novinkou je také volitelný šestistupňový automat k motoru 1.9 CDTi.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

včera | Michal Žďárský | 1 příspěvek
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Test Suzuki Swift SHVS: Tady elektromotor rozhodně dává smysl!

Suzuki Swift SHVS

Naší recenzí prošla nová generace Suzuki Swift. Vyzkoušeli jsme ji v mild-hybridní variantě.

4.  10.  2017 | Milan Lažanský | 16 příspěvků