Opel opět přichystal akci "24 hodin Opel" s výraznými slevami

Tento pátek, tedy 10. března spustí Opel svou klasickou akci, kdy jeho budou autosalony otevřeny non-stop po 24 hodin. To by nebylo až zas tak zajímavé, jenže Opel k tomu přidá i rozsáhlé slevy a akce na výbavu. Nové vozy tedy budete moci zakoupit se zvýhodněním až 260 000 Kč. Automobilka tak pokračuje ve své tradici, během loňské akce, kterou Opel pořádal rovněž v březnu, prodal v České republice během jediného dne 342 vozů a na Slovensku, kde se bude letos akce také konat, prodal vozů 198. A v letošním roce očekává ještě větší úspěch.

Jedinou nevýhodou je, že akce je limitována počtem kusů ve skladech, Opel připravil pro tuto akci několik tisíc vozů všech modelů a výbav, ovšem akce neproběhne pouze na našem území. Pokud by tedy došlo, stejně jako loni u některých modelů k vyprodání, může zákazník využít už jen jiných slevových akcí, které probíhají u Opelu průběžně po celý rok.

TEST Opel Insignia Country Tourer 2.0 CDTi 4x4: Poslední opravdový Opel

Opel Insignia CT 2.0 CDTi 4x4

Po převzetí značky Opel koncernem PSA přišla řada modelů, které už technicky nemají s vozy s bleskem ve znaku moc společného. Insignia je ale jiná – je totiž poslední pravý Opel.

15.  3.  2018 | Jan Mička | 18 příspěvků
Minitest Ford Galaxy 2,0 TDCi AWD: Velké rodiny děkují!

Ford Galaxy 2,0 TDCi AWD (minitest)

Již čtvrtá generace velkého MPV je stále autem, které je po technické, a hlavně prostorové stránce, na vrcholu tohoto segmentu.

11.  3.  2018 | Radek Pecák | 24 příspěvků
Minitest Toyota Auris TS Hybrid Freestyle: Ideální kombi do města...

Toyota Auris TS Hybrid Freestyle (minitest)

Otestovali jsme hybridní Auris v edici Freestyle. Vyplatí se koupit ještě před uvedením nové generace na trh? Více než kdy jindy tady závisí na vašich prioritách.

8.  3.  2018 | Milan Lažanský | 53 příspěvků