Opel opět přichystal akci "24 hodin Opel" s výraznými slevami

Tento pátek, tedy 10. března spustí Opel svou klasickou akci, kdy jeho budou autosalony otevřeny non-stop po 24 hodin. To by nebylo až zas tak zajímavé, jenže Opel k tomu přidá i rozsáhlé slevy a akce na výbavu. Nové vozy tedy budete moci zakoupit se zvýhodněním až 260 000 Kč. Automobilka tak pokračuje ve své tradici, během loňské akce, kterou Opel pořádal rovněž v březnu, prodal v České republice během jediného dne 342 vozů a na Slovensku, kde se bude letos akce také konat, prodal vozů 198. A v letošním roce očekává ještě větší úspěch.

Jedinou nevýhodou je, že akce je limitována počtem kusů ve skladech, Opel připravil pro tuto akci několik tisíc vozů všech modelů a výbav, ovšem akce neproběhne pouze na našem území. Pokud by tedy došlo, stejně jako loni u některých modelů k vyprodání, může zákazník využít už jen jiných slevových akcí, které probíhají u Opelu průběžně po celý rok.

TEST Škoda Fabia edition R5: Lehká ochutnávka možností

Škoda Fabia edition R5

Civilní edice sportovní Fabie R5 v mnohém naznačuje, jak dobrá by mohla být sériová malá ostrá škodovka. Přesto se nedá zcela vyhnout myšlence, že tohle je tak trochu promarněná příležitost.

15.  7.  2018 | Miro Mihálik | 18 příspěvků
Minitest Mazda MX-5 RF: Řidičská bohyně s kovovou čepicí

Mazda MX-5 RF (minitest)

Není to zdaleka poprvé, co Mazda pro legendární roadster MX-5 nabízí alternativu s pevnou střechou. Aktuální generace na to jde dost odlišně než předchůdci.

12.  7.  2018 | Milan Lažanský | 21 příspěvků
TEST Lada Vesta SW Cross: Mnohem lepší, než by měla být!

Lada Vesta SW Cross

Přestože jsou vozy Lada na českých silnicích jako doma už celá desetiletí, potkat, nebo ještě lépe řídit nejnovější modely, není zase tak snadné. A víte co? Je to velká škoda…

10.  7.  2018 | Jan Mička | 207 příspěvků