Opel Omega bude, ale počkáme si

Ačkoliv se po velmi zásadní restrukturalizaci evropských i světových aktivit koncernu General Motors zdálo, že poměrně luxusní Omega (sedan/kombi, vyráběno do 2002) nebude mít nástupce, situace se změnila. Koncern potvrdil, že Opel bude mít v nabídce luxusní vůz, který bude pokračovat v tradici modelu Omega, ovšem na trh se dostane poměrně pozdě. Zástupci firmy uvádí, že to bude před rokem 2010, což ale může znamenat jak 2007, tak i 2009. Zatím není definitivně rozhodnuto, o jaký typ vozu půjde, Channel4 uvádí crossover ve stylu Mercedes-Benzu R s možným pohonem 4x4.

Channel4 rovněž dodává, že GM postupně změní nabídku modelů svých značek tak, aby byly jednotlivé automobilky co nejvíce diferenciované. Cadillac a Chevrolet budou nabízet plné portfolio vozů všech kategorií, zatímco Saab, Buick, Pontiac či Opel se budou specializovat. Žádná ze značek nebude po vzoru Oldsmobilu uzavřena.

Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

včera | Michal Žďárský | 3 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Test Suzuki Swift SHVS: Tady elektromotor rozhodně dává smysl!

Suzuki Swift SHVS

Naší recenzí prošla nová generace Suzuki Swift. Vyzkoušeli jsme ji v mild-hybridní variantě.

4.  10.  2017 | Milan Lažanský | 16 příspěvků