Opel nasazuje Astru sedan na čínský trh

Na probíhajícím pekingském autosalonu Opel oznámil, že v nejbližších dnech se chystá nasadit model Astra sedan. Tento krok není neopodstatněný, právě naopak - automobilka dobře ví, že v Číně jsou v módě právě sedany.

V minulém roce představovaly prodeje Opelu v Číně jen 3700 vozů, což by měla Astra sedan výrazně vylepšit. Pokud uspěje, trend bude pokračovat a po ní přijdou na tento trh i další modely, které se zde doposud neprodávaly.

Na tak velkou zemi jako je Čína rozhodně není současní počet dealerů Opelu (celkově 45) dostačující, proto v tomto roce přibude ještě dalších sedm.

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

Test ojetiny Mini One: Britské retro úžasně jezdí, trápí jej ale motory

Ojetina: Mini One

Druhá generace hatchbacku mini se začala nabízet před jedenácti roky. Dnes ji v nabídce bazarů naleznete za ceny od 120 tisíc korun. Na co si dát pozor?

21.  10.  2017 | David Rusol | 1 příspěvek
Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

17.  10.  2017 | Michal Žďárský | 4 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků