Opel má problémy s dodávkami panoramatických střech

Opel informoval o problémech s dodávkami svého jihoamerického partnera, který zajišťuje výrobu panoramatických oken pro model Astra GTC.

"Nejsme spokojeni s kvalitou," potvrdil tiskový mluvčí automobilky a dále uvedl, že pokud má Opel zavádět nové technologie, které jsou poměrně komplikované, musí být kvalita jednotlivých komponentů stoprocentní. A to v této chvíli někteří dodavatelé nejsou schopni splnit.

Okna, která byla montována do Astry od dubna letošního roku do dnešních dnů v Belgii, jsou dle informací zcela v pořádku a Opel nemá žádné náznaky možných závad. Pouze dodávky plánované na konec srpna vykazují určité nedostatky.

Zveřejnění těchto problémů může do jisté miry poškodit důvěru v tento typ okna. Na druhou stranu, Opel veřejně přiznal určité problémy, které  s největší pravděpodobností pouze oddálí dodání již objednaných aut zákazníkum, resp. prodlouží dodací lhůtu modelu GTC s panoramatickou střechou.

Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

včera | Michal Žďárský | 1 příspěvek
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Test Suzuki Swift SHVS: Tady elektromotor rozhodně dává smysl!

Suzuki Swift SHVS

Naší recenzí prošla nová generace Suzuki Swift. Vyzkoušeli jsme ji v mild-hybridní variantě.

4.  10.  2017 | Milan Lažanský | 16 příspěvků