Opel má problémy s dodávkami panoramatických střech

Opel informoval o problémech s dodávkami svého jihoamerického partnera, který zajišťuje výrobu panoramatických oken pro model Astra GTC.

"Nejsme spokojeni s kvalitou," potvrdil tiskový mluvčí automobilky a dále uvedl, že pokud má Opel zavádět nové technologie, které jsou poměrně komplikované, musí být kvalita jednotlivých komponentů stoprocentní. A to v této chvíli někteří dodavatelé nejsou schopni splnit.

Okna, která byla montována do Astry od dubna letošního roku do dnešních dnů v Belgii, jsou dle informací zcela v pořádku a Opel nemá žádné náznaky možných závad. Pouze dodávky plánované na konec srpna vykazují určité nedostatky.

Zveřejnění těchto problémů může do jisté miry poškodit důvěru v tento typ okna. Na druhou stranu, Opel veřejně přiznal určité problémy, které  s největší pravděpodobností pouze oddálí dodání již objednaných aut zákazníkum, resp. prodlouží dodací lhůtu modelu GTC s panoramatickou střechou.

Minitest Nissan Qashqai 1,6 DIG-T: Po faceliftu s hezčí tváří

Nissan Qashqai DIG-T 160 (minitest)

Co nabízí populární crossover po faceliftu a jaká je kombinace vbrcholné benzinové motorizace s manuální převodovkou a pohonem předních kol.

dnes | Milan Lažanský
TEST Jeep Compass 2,0 MultiJet: Horal mezi praktičtějšími crossovery

Jeep Compass 2,0 MultiJet

Nový Jeep Compass chce na rozdíl od hranatého předchůdce více cílit na městské zákazníky a bodovat svým stylem. Přesto mezi konkurenty zůstává drsnější variantou.

12.  12.  2017 | Milan Lažanský | 2 příspěvky
Test ojetiny Škoda Citigo: Skvělé auto s jednou velkou chybou

Ojetina: Škoda Citigo 1.0 MPI

Ceny ojetých minivozů koncernu Volkswagen klesají pod osmdesát tisíc. Jak jsou na tom se spolehlivostí?

10.  12.  2017 | David Rusol | 32 příspěvků