Opel má problémy s dodávkami panoramatických střech

Opel informoval o problémech s dodávkami svého jihoamerického partnera, který zajišťuje výrobu panoramatických oken pro model Astra GTC.

"Nejsme spokojeni s kvalitou," potvrdil tiskový mluvčí automobilky a dále uvedl, že pokud má Opel zavádět nové technologie, které jsou poměrně komplikované, musí být kvalita jednotlivých komponentů stoprocentní. A to v této chvíli někteří dodavatelé nejsou schopni splnit.

Okna, která byla montována do Astry od dubna letošního roku do dnešních dnů v Belgii, jsou dle informací zcela v pořádku a Opel nemá žádné náznaky možných závad. Pouze dodávky plánované na konec srpna vykazují určité nedostatky.

Zveřejnění těchto problémů může do jisté miry poškodit důvěru v tento typ okna. Na druhou stranu, Opel veřejně přiznal určité problémy, které  s největší pravděpodobností pouze oddálí dodání již objednaných aut zákazníkum, resp. prodlouží dodací lhůtu modelu GTC s panoramatickou střechou.

TEST Seat Ibiza 1.5 TSI ACT FR: Padne jako ulitý!

Seat Ibiza 1.5 TSI ACT FR

Pokud si u nás chce koupit Seat Ibiza se čtyřválcovým motorem, musíte chtě nechtě sáhnout po patnáctistovce TSI, navíc výhradně v provedení FR. Je to zároveň kombinace, která nás fakt baví!

22.  3.  2018 | Jan Mička | 53 příspěvků
TEST Toyota C-HR 1,8 Hybrid: S nudou je třeba skoncovat!

Toyota C-HR 1,8 Hybrid

Největší světová automobilová značka přestala vyznávat teorii šedého středu. Crossover C-HR je toho zářným příkladem.

20.  3.  2018 | Radek Pecák | 73 příspěvků
TEST Opel Insignia Country Tourer 2.0 CDTi 4x4: Poslední opravdový Opel

Opel Insignia CT 2.0 CDTi 4x4

Po převzetí značky Opel koncernem PSA přišla řada modelů, které už technicky nemají s vozy s bleskem ve znaku moc společného. Insignia je ale jiná – je totiž poslední pravý Opel.

15.  3.  2018 | Jan Mička | 19 příspěvků