Opel má přehlednější internetové stránky

Každý, kdo někdy dříve zavítal na webovou prezentaci Opelu, mi dá za pravdu, že nebyla ani přehledná, ani informačně obsažná. Najít zde potřebné informace jako ceník, technická data, akční nabídky apod. byla práce téměř pro detektiva. A v mnoha případech ani nebyl úspěšný.

Nová podoba je proto jednoznačně změna k lepšímu. Je jednodušší pro orientaci, ergnomičtější a i obsahově lepší. K potřebným datům se dostanete podstatně dříve. Opel si zkrátka uvědomil, že dobrá prezentace na internetu může přitáhnout nové zákazníky. V této polovině roku změnili design a funkčnost stránek také Fiat, Alfa Romeo, BMW, Renault či Škoda a vždy to byla změna k lepšímu.

Minitest Volkswagen Golf Sportsvan 1.5 TSI DSG: Lepší než originál

VW Golf Sportsvan (minitest)

Ač se označení „sportující van“ může zdát hodně přitažené za vlasy, minimálně ve srovnání se stejně velkými crossovery a ve spojení s motorem o výkonu 150 koní to zase není takový nesmysl.

včera | Miro Mihálik | 34 příspěvků
TEST Lexus LC 500: Socha na kolech, precizní řidičský nástroj. Má chybu?

Lexus LC 500

Velké kupé od Lexusu má být dokonale vybroušeným, mistrovským dílem japonského automobilového průmyslu. Pro nás je ale podstatný i fakt, že má naprosto úchvatný pětilitrový osmiválec bez přeplňování!

19.  7.  2018 | Milan Lažanský | 52 příspěvků
TEST Volvo XC40 D4 AWD: Mistr prvního opojení

Volvo XC40 D4 AWD

Na rozdíl od modelů XC60 a XC90 je nové Volvo XC40 postaveno na platformě CMA, určené pro kompaktní vozy. Narostlo však do takových rozměrů, že jedna ze stálic nabídky může přestat dávat smysl.

17.  7.  2018 | Jan Mička | 34 příspěvků