Opel má přehlednější internetové stránky

Každý, kdo někdy dříve zavítal na webovou prezentaci Opelu, mi dá za pravdu, že nebyla ani přehledná, ani informačně obsažná. Najít zde potřebné informace jako ceník, technická data, akční nabídky apod. byla práce téměř pro detektiva. A v mnoha případech ani nebyl úspěšný.

Nová podoba je proto jednoznačně změna k lepšímu. Je jednodušší pro orientaci, ergnomičtější a i obsahově lepší. K potřebným datům se dostanete podstatně dříve. Opel si zkrátka uvědomil, že dobrá prezentace na internetu může přitáhnout nové zákazníky. V této polovině roku změnili design a funkčnost stránek také Fiat, Alfa Romeo, BMW, Renault či Škoda a vždy to byla změna k lepšímu.

Minitest Seat Alhambra 2.0 TDI DSG 4WD: Důvod, proč MPV nesmí zemřít

Seat Alhambra 2.0 TDI DSG 4WD (minitest)

Rostoucí zájem o crossovery a SUV už v nedávné minulosti poslal na odpočinek dva velikány segmentu MPV. Jak ale dokazuje stále prodávaný Seat Alhambra, tyto vozy jsou stále potřeba.

včera | Jan Mička | 2 příspěvky
TEST Subaru XV 1,6i Lineartronic: Kompromis, ale ten nejlepší!

Subaru XV 1,6i Lineartronic

Subaru XV se na přelomu roku dostalo na trh v druhé generaci. Od té minulé se vizuálně moc neliší, ale japonští technici vůz vyladili téměř k dokonalosti.

20.  2.  2018 | Radek Pecák | 78 příspěvků
TEST Citroën C3 Aircross 1.6 BlueHDi: Galerie moderního designu

Citroën C3 Aircross 1.6 BlueHDi

Nové městské SUV francouzské automobilky obsahuje tolik designérských nápadů, že by to vystačilo hned na několik aut. C3 Aircross jsme vyzkoušeli s motorem 1.6 BlueHDi.

17.  2.  2018 | Radek Pecák | 15 příspěvků