Opel má přehlednější internetové stránky

Každý, kdo někdy dříve zavítal na webovou prezentaci Opelu, mi dá za pravdu, že nebyla ani přehledná, ani informačně obsažná. Najít zde potřebné informace jako ceník, technická data, akční nabídky apod. byla práce téměř pro detektiva. A v mnoha případech ani nebyl úspěšný.

Nová podoba je proto jednoznačně změna k lepšímu. Je jednodušší pro orientaci, ergnomičtější a i obsahově lepší. K potřebným datům se dostanete podstatně dříve. Opel si zkrátka uvědomil, že dobrá prezentace na internetu může přitáhnout nové zákazníky. V této polovině roku změnili design a funkčnost stránek také Fiat, Alfa Romeo, BMW, Renault či Škoda a vždy to byla změna k lepšímu.

Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

včera | Michal Žďárský | 1 příspěvek
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Test Suzuki Swift SHVS: Tady elektromotor rozhodně dává smysl!

Suzuki Swift SHVS

Naší recenzí prošla nová generace Suzuki Swift. Vyzkoušeli jsme ji v mild-hybridní variantě.

4.  10.  2017 | Milan Lažanský | 16 příspěvků