Opel Leasing: Pojištění splátek

Kupujete Opel na leasing? Pak jistě uvítáte možnost pojistit si splácení leasingových splátek.
Opel Leasing: Pojištění splátek

Opel Leasing rozšířil svoji nabídku o možnost sjednat pojištění leasingových splátek. Což znamená jistotu splátek za automobil. V první se pojištění vztahuje na finačnční půjčku Fixcredit. V druhé fázi bude možné pojistit i Fixleasing. Co to znamená pro klienta? 

Pokud se rozhodnete využít nové služby získáte jistotu, že nebudete muset vrátit auto leasingové společnosti. Službu mohou využít jen fyzická osoby, pro právnické osoby zatím tato nabídka neplatí. 

Čerpat prostředky z pojistky je možné v těchto případech:

  • trvalá pracovní neschopnost
  • trvalá a plná invalidita
  • smrt

Nové pojištění je realizováno ve spolupráci s pojišťovnou „CARDIF PRO VIVA“, která využívá silné finanční zázemí svého hlavního akcionáře -  banky BNP-Paribas. Tato pojišťovna patří k specialistům na pojištění leasingových splátek. 

Sjednání pojistky probíhá tak, že při podepisování leasingové smlouvy projevíte zájem o tuto službu a to přímo v autosaloně. Tam také dostanete kalkulaci pojistky a budete moci nahlédnout do všeobecných pojistných podmínek, kterými se řídí pojistný vztah.  

Pojistka začíná platit od 0:00 hodin dne, kdy je podepsána pojistná smlouva a přestává platit v momentě, kdy je zaplacená poslední splátka. Pojistkou jsou kryty „celé“ splátky, tedy splátka, pojištění odpovědnosti i havarijní pojištění. Výše pojistky je stanovena na cca 5% leasingové splátky. 

V případě, že nedej bůh, budete potřebovat, aby pojišťovna zaplatila za vás, můžete být klidní.  Pojišťovna doplatí leasingové společnosti všechny zbývající splátky. 

Tato nabídka společnosti Opel Leasing je dobrým počinem, ale nezbývá mi než vám popřát, aby jste nikdy nemuseli tuto pojistku čerpat.

 


Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

Test ojetiny Škoda Citigo: Skvělé auto s jednou velkou chybou

Ojetina: Škoda Citigo 1.0 MPI

Ceny ojetých minivozů koncernu Volkswagen klesají pod osmdesát tisíc. Jak jsou na tom se spolehlivostí?

včera | David Rusol | 20 příspěvků
Minitest Renault Espace 1,8 TCe: Jak v obrovi slouží motor Alpine A110?

Minitest Renault Espace 1.8 TCe

Renault Espace patří do kategorie velkých MPV. Tedy takových aut, která by mnohým často velmi hodila, ale nakonec si je koupí jen málokdo. Renault nyní připravil verzi, která je z mnoha hledisek velmi zajímavá.

9.  12.  2017 | Radek Pecák | 10 příspěvků
TEST Volkswagen Polo 1.0 TSI Highline – Golfův revír

Volkswagen Polo 1.0 TSI

Segment malých vozů pomalu dorůstá modely nižší střední třídy. Nový Volkswagen Polo je toho důkazem, z vyšších tříd si navíc půjčil i několik užitečných technologií.

7.  12.  2017 | Jan Mička | 30 příspěvků