Opel Leasing: Pojištění splátek

Kupujete Opel na leasing? Pak jistě uvítáte možnost pojistit si splácení leasingových splátek.
Opel Leasing: Pojištění splátek

Opel Leasing rozšířil svoji nabídku o možnost sjednat pojištění leasingových splátek. Což znamená jistotu splátek za automobil. V první se pojištění vztahuje na finačnční půjčku Fixcredit. V druhé fázi bude možné pojistit i Fixleasing. Co to znamená pro klienta? 

Pokud se rozhodnete využít nové služby získáte jistotu, že nebudete muset vrátit auto leasingové společnosti. Službu mohou využít jen fyzická osoby, pro právnické osoby zatím tato nabídka neplatí. 

Čerpat prostředky z pojistky je možné v těchto případech:

  • trvalá pracovní neschopnost
  • trvalá a plná invalidita
  • smrt

Nové pojištění je realizováno ve spolupráci s pojišťovnou „CARDIF PRO VIVA“, která využívá silné finanční zázemí svého hlavního akcionáře -  banky BNP-Paribas. Tato pojišťovna patří k specialistům na pojištění leasingových splátek. 

Sjednání pojistky probíhá tak, že při podepisování leasingové smlouvy projevíte zájem o tuto službu a to přímo v autosaloně. Tam také dostanete kalkulaci pojistky a budete moci nahlédnout do všeobecných pojistných podmínek, kterými se řídí pojistný vztah.  

Pojistka začíná platit od 0:00 hodin dne, kdy je podepsána pojistná smlouva a přestává platit v momentě, kdy je zaplacená poslední splátka. Pojistkou jsou kryty „celé“ splátky, tedy splátka, pojištění odpovědnosti i havarijní pojištění. Výše pojistky je stanovena na cca 5% leasingové splátky. 

V případě, že nedej bůh, budete potřebovat, aby pojišťovna zaplatila za vás, můžete být klidní.  Pojišťovna doplatí leasingové společnosti všechny zbývající splátky. 

Tato nabídka společnosti Opel Leasing je dobrým počinem, ale nezbývá mi než vám popřát, aby jste nikdy nemuseli tuto pojistku čerpat.

 


Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

TEST Citroën C3 Aircross 1.6 BlueHDi: Galerie moderního designu

Citroën C3 Aircross 1.6 BlueHDi

Nové městské SUV francouzské automobilky obsahuje tolik designérských nápadů, že by to vystačilo hned na několik aut. C3 Aircross jsme vyzkoušeli s motorem 1.6 BlueHDi.

včera | Radek Pecák | 10 příspěvků
Minitest Ford Fiesta Vignale 1.0 EcoBoost: V čem je ta prémie?

Ford Fiesta 1.0 EB Vignale (minitest)

Vyplatí se koupě té nejvíce vyšňořené Fiesty? Vyzkoušeli jsme ji s litrovým motorem EcoBoost o výkonu 103 kW.

15.  2.  2018 | Milan Lažanský | 25 příspěvků
TEST Volkswagen T-Roc 2.0 TDI DSG 4Motion: Pouliční směska

VW T-Roc 2.0 TDI DSG 4Motion

Rostoucí segment SUV byl loni rozšířen o stylový Volkswagen T-Roc. Vypadá fantasticky, přináší však i řadu těžko pochopitelných řešení. Pro první test jsme zvolili verzi s turbodieselem, převodovkou DSG a pohonem všech kol.

13.  2.  2018 | Jan Mička | 23 příspěvků