Opel Leasing: Pojištění splátek

Kupujete Opel na leasing? Pak jistě uvítáte možnost pojistit si splácení leasingových splátek.
Opel Leasing: Pojištění splátek

Opel Leasing rozšířil svoji nabídku o možnost sjednat pojištění leasingových splátek. Což znamená jistotu splátek za automobil. V první se pojištění vztahuje na finačnční půjčku Fixcredit. V druhé fázi bude možné pojistit i Fixleasing. Co to znamená pro klienta? 

Pokud se rozhodnete využít nové služby získáte jistotu, že nebudete muset vrátit auto leasingové společnosti. Službu mohou využít jen fyzická osoby, pro právnické osoby zatím tato nabídka neplatí. 

Čerpat prostředky z pojistky je možné v těchto případech:

  • trvalá pracovní neschopnost
  • trvalá a plná invalidita
  • smrt

Nové pojištění je realizováno ve spolupráci s pojišťovnou „CARDIF PRO VIVA“, která využívá silné finanční zázemí svého hlavního akcionáře -  banky BNP-Paribas. Tato pojišťovna patří k specialistům na pojištění leasingových splátek. 

Sjednání pojistky probíhá tak, že při podepisování leasingové smlouvy projevíte zájem o tuto službu a to přímo v autosaloně. Tam také dostanete kalkulaci pojistky a budete moci nahlédnout do všeobecných pojistných podmínek, kterými se řídí pojistný vztah.  

Pojistka začíná platit od 0:00 hodin dne, kdy je podepsána pojistná smlouva a přestává platit v momentě, kdy je zaplacená poslední splátka. Pojistkou jsou kryty „celé“ splátky, tedy splátka, pojištění odpovědnosti i havarijní pojištění. Výše pojistky je stanovena na cca 5% leasingové splátky. 

V případě, že nedej bůh, budete potřebovat, aby pojišťovna zaplatila za vás, můžete být klidní.  Pojišťovna doplatí leasingové společnosti všechny zbývající splátky. 

Tato nabídka společnosti Opel Leasing je dobrým počinem, ale nezbývá mi než vám popřát, aby jste nikdy nemuseli tuto pojistku čerpat.

 


Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Test Suzuki Swift SHVS: Tady elektromotor rozhodně dává smysl!

Suzuki Swift SHVS

Naší recenzí prošla nová generace Suzuki Swift. Vyzkoušeli jsme ji v mild-hybridní variantě.

4.  10.  2017 | Milan Lažanský | 16 příspěvků
TEST: Moto Guzzi Audace Carbon – Pořádná stylovka za půl milionu

Moto Guzzi Audace Carbon

Pokud jste rádi středem pozornosti, milujete bloumání krajinou bez určeného cíle a neplánujete tripy delší než 200 km, mohla by vás tahle fajnová Guzzi zajímat. Ohromuje svým charakterem a její motor vás nadchne stejně jako italský smysl pro detail.

28.  9.  2017 | Michal Žďárský | 11 příspěvků