Opel Leasing: Pojištění splátek

Kupujete Opel na leasing? Pak jistě uvítáte možnost pojistit si splácení leasingových splátek.
Opel Leasing: Pojištění splátek

Opel Leasing rozšířil svoji nabídku o možnost sjednat pojištění leasingových splátek. Což znamená jistotu splátek za automobil. V první se pojištění vztahuje na finačnční půjčku Fixcredit. V druhé fázi bude možné pojistit i Fixleasing. Co to znamená pro klienta? 

Pokud se rozhodnete využít nové služby získáte jistotu, že nebudete muset vrátit auto leasingové společnosti. Službu mohou využít jen fyzická osoby, pro právnické osoby zatím tato nabídka neplatí. 

Čerpat prostředky z pojistky je možné v těchto případech:

  • trvalá pracovní neschopnost
  • trvalá a plná invalidita
  • smrt

Nové pojištění je realizováno ve spolupráci s pojišťovnou „CARDIF PRO VIVA“, která využívá silné finanční zázemí svého hlavního akcionáře -  banky BNP-Paribas. Tato pojišťovna patří k specialistům na pojištění leasingových splátek. 

Sjednání pojistky probíhá tak, že při podepisování leasingové smlouvy projevíte zájem o tuto službu a to přímo v autosaloně. Tam také dostanete kalkulaci pojistky a budete moci nahlédnout do všeobecných pojistných podmínek, kterými se řídí pojistný vztah.  

Pojistka začíná platit od 0:00 hodin dne, kdy je podepsána pojistná smlouva a přestává platit v momentě, kdy je zaplacená poslední splátka. Pojistkou jsou kryty „celé“ splátky, tedy splátka, pojištění odpovědnosti i havarijní pojištění. Výše pojistky je stanovena na cca 5% leasingové splátky. 

V případě, že nedej bůh, budete potřebovat, aby pojišťovna zaplatila za vás, můžete být klidní.  Pojišťovna doplatí leasingové společnosti všechny zbývající splátky. 

Tato nabídka společnosti Opel Leasing je dobrým počinem, ale nezbývá mi než vám popřát, aby jste nikdy nemuseli tuto pojistku čerpat.

 


Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

TEST VW Golf 1.5 TSI Evo DSG: Opravdu má spotřebu dieselu?

TEST VW Golf 1.5 TSI Evo DSG

Volkswagen dopřál motoru 1.5 TSI Evo Bluemotion řadu systémů, které dnes stále nejsou úplně běžné. Výsledkem má být zážehový agregát se spotřebou vznětového. Platí to i mimo laboratoře?

včera | Jan Mička | 58 příspěvků
Minitest Renault Twingo GT: Rošťák svázaný svou vlastní koncepcí

Renault Twingo GT (minitest)

Renault Sport si tentokrát v rámci své kúry GT posvítil na toho nejmenšího. Co přináší oproti standardní verzi?

14.  6.  2018 | Milan Lažanský | 9 příspěvků
TEST Toyota Yaris GRMN: Tryskomyš ze staré školy

Toyota Yaris GRMN

Co se stane, když do Yarisu namontujete kompresorovou osmnáctistovku Toyoty dodávanou pro Lotus Elise? Když je za tím Gazoo Racing, který staví auta pro Le Mans i WRC, tak možná tušíte.

12.  6.  2018 | Miro Mihálik | 9 příspěvků