Opel GT, nástupce Speedsteru bude ještě ostřejší (oficiální fotografie)

Opel začíná pomalu odhalovat svůj nový model GT, který se má stát nástupcem silniční motokáry - Opelu Speedster. Po prvním, velmi tajemném vyobrazení vozu nyní nabídl i jeho skutečné oficiální fotografie. A i ty stojí za to.
Opel GT, nástupce Speedsteru bude ještě ostřejší (oficiální fotografie)

Opel GT, nástupce modelu Speedster, by se měl představit v březnu tohoto roku. Do té doby chce Opel vzbudit zájem a nedočkavost tím, že jen mírně poodhalí roušku svého nového sportovního modelu. Po prvním krůčku nyní ukázal nový GT v celé kráse. Vůz vychází z již dostupných modelů Pontiac Solstice a také ze Saturnu Sky. Opel ke snímkům neposkytl žádné konkrétnější informace, jisté ovšem je, že pod kapotou se objeví dvoulitrový turbomotor o výkonu 191 kW (260 k) a také větší čtyřválec o objemu 2,4 litru. Na trhu by se měl tento model objevit v příštím roce. (doplněno 2.1.2006)

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Opel GT

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Pontiac Solstice

TEST Lexus LC 500: Socha na kolech, precizní řidičský nástroj. Má chybu?

Lexus LC 500

Velké kupé od Lexusu má být dokonale vybroušeným, mistrovským dílem japonského automobilového průmyslu. Pro nás je ale podstatný i fakt, že má naprosto úchvatný pětilitrový osmiválec bez přeplňování!

dnes | Milan Lažanský | 34 příspěvků
TEST Volvo XC40 D4 AWD: Mistr prvního opojení

Volvo XC40 D4 AWD

Na rozdíl od modelů XC60 a XC90 je nové Volvo XC40 postaveno na platformě CMA, určené pro kompaktní vozy. Narostlo však do takových rozměrů, že jedna ze stálic nabídky může přestat dávat smysl.

17.  7.  2018 | Jan Mička | 34 příspěvků
TEST Škoda Fabia edition R5: Lehká ochutnávka možností

Škoda Fabia edition R5

Civilní edice sportovní Fabie R5 v mnohém naznačuje, jak dobrá by mohla být sériová malá ostrá škodovka. Přesto se nedá zcela vyhnout myšlence, že tohle je tak trochu promarněná příležitost.

15.  7.  2018 | Miro Mihálik | 20 příspěvků