Opel GT, nástupce Speedsteru bude ještě ostřejší (oficiální fotografie)

Opel začíná pomalu odhalovat svůj nový model GT, který se má stát nástupcem silniční motokáry - Opelu Speedster. Po prvním, velmi tajemném vyobrazení vozu nyní nabídl i jeho skutečné oficiální fotografie. A i ty stojí za to.
Opel GT, nástupce Speedsteru bude ještě ostřejší (oficiální fotografie)

Opel GT, nástupce modelu Speedster, by se měl představit v březnu tohoto roku. Do té doby chce Opel vzbudit zájem a nedočkavost tím, že jen mírně poodhalí roušku svého nového sportovního modelu. Po prvním krůčku nyní ukázal nový GT v celé kráse. Vůz vychází z již dostupných modelů Pontiac Solstice a také ze Saturnu Sky. Opel ke snímkům neposkytl žádné konkrétnější informace, jisté ovšem je, že pod kapotou se objeví dvoulitrový turbomotor o výkonu 191 kW (260 k) a také větší čtyřválec o objemu 2,4 litru. Na trhu by se měl tento model objevit v příštím roce. (doplněno 2.1.2006)

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Opel GT

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Pontiac Solstice

Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

17.  10.  2017 | Michal Žďárský | 4 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Test Suzuki Swift SHVS: Tady elektromotor rozhodně dává smysl!

Suzuki Swift SHVS

Naší recenzí prošla nová generace Suzuki Swift. Vyzkoušeli jsme ji v mild-hybridní variantě.

4.  10.  2017 | Milan Lažanský | 16 příspěvků