Opel dnes opět otevře své salony na 24 hodin

Již potřetí letos 9. března proběhne speciální akce s názvem 24 hodin Opel. Při ní se otevřou všechny autorizované autosalony na 24 hodin a zákazník si tak bude moci vyzkoušet a koupit vůz i v noci. A to za zajímavějších podmínek než v běžné otevírací dny.

Zajímavá akce si v minulých letech zajistila mnoho příznivců a pokud máte zájem o vůz značky Opel a nemáte čas ho vyzkoušet během dne, můžete od pátku 9. března od 12 hodin do soboty 10. března do 12 hodin navštívit libovolného dealera Opelu.

Součástí této celodenní akce je i speciální akční nabídka na všechny vozy. Ušetřit můžete při nákupu až 200 000 Kč.

TEST Škoda Fabia edition R5: Lehká ochutnávka možností

Škoda Fabia edition R5

Civilní edice sportovní Fabie R5 v mnohém naznačuje, jak dobrá by mohla být sériová malá ostrá škodovka. Přesto se nedá zcela vyhnout myšlence, že tohle je tak trochu promarněná příležitost.

15.  7.  2018 | Miro Mihálik | 17 příspěvků
Minitest Mazda MX-5 RF: Řidičská bohyně s kovovou čepicí

Mazda MX-5 RF (minitest)

Není to zdaleka poprvé, co Mazda pro legendární roadster MX-5 nabízí alternativu s pevnou střechou. Aktuální generace na to jde dost odlišně než předchůdci.

12.  7.  2018 | Milan Lažanský | 21 příspěvků
TEST Lada Vesta SW Cross: Mnohem lepší, než by měla být!

Lada Vesta SW Cross

Přestože jsou vozy Lada na českých silnicích jako doma už celá desetiletí, potkat, nebo ještě lépe řídit nejnovější modely, není zase tak snadné. A víte co? Je to velká škoda…

10.  7.  2018 | Jan Mička | 207 příspěvků