Opel C&S se mění na GM Southeast Europe

Koncern General Motors se snaží neustále zkvalitňovat své služby ve všech zemích, kde jeho značky působí. Jedním z kroků k tomuto cíli, který by se měl odrazit v ještě intenzivnějším kontaktu se zákazníky, je nová organizační struktura pro střední a východní Evropu.

V rámci této reorganizace se importérská společnost Opel C&S od 1. dubna 2005 změní na organizační složku GM Southeast Europe Praha, která přebere všechny úkoly národní kanceláře zastupující v ČR značky Opel a Chevrolet. A podle stejného principu vznikne na Slovensku kancelář GM Southeast Europe Bratislava.

Centralizace některých lokálních aktivit do ústředí celé skupiny GM Southeast Europe, které sídlí v Budapešti, přinese zjednodušení a zefektivnění obchodních ve střední a východní Evropě. Centrální sklad nových vozů bude umístěn v maďarském Györu, takže čeští a slovenští dealeři a dealeři z dalších šestnácti středoevropských zemí budou moci přímo vybírat z mnohem většího počtu skladových vozů. „Díky modernímu způsobu řízení logistiky skladu v Györu se rozšíří nabídka skladových vozů pro naše zákazníky a zároveň se zrychlí jejich dodací lhůty,“ říká Ivan Růžička, který se stává ředitelem organizačních složek GM Southeast Europe Praha a GM Southeast Europe Bratislava. „Změna organizační struktury se naprosto nijak nedotkne práv zákazníků, národní kanceláře samozřejmě v plné šíři přebírají všechny závazky k prodaným vozům.“

„Jsme přesvědčeni, že nová organizační struktura GM Europe přispěje k ještě operativnějšímu řízení aktivit značek Opel a Chevrolet na českém a slovenském trhu,“ říká Roman, Šubert, který je marketingovým ředitelem pro složky GM Southeast Europe Praha a GM Southeast Europe Bratislava. „Proces centralizace některých aktivit na sjednocujícím se trhu Evropské unie je logickým vyústěním vstupu ČR a SR do EU a my si slibujeme, že náš náskok díky rychlému přechodu na nové organizační schéma bude v blízké budoucnosti naší výhodou.“

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

TEST Toyota C-HR 1,8 Hybrid: S nudou je třeba skoncovat!

Toyota C-HR 1,8 Hybrid

Největší světová automobilová značka přestala vyznávat teorii šedého středu. Crossover C-HR je toho zářným příkladem.

20.  3.  2018 | Radek Pecák | 53 příspěvků
TEST Opel Insignia Country Tourer 2.0 CDTi 4x4: Poslední opravdový Opel

Opel Insignia CT 2.0 CDTi 4x4

Po převzetí značky Opel koncernem PSA přišla řada modelů, které už technicky nemají s vozy s bleskem ve znaku moc společného. Insignia je ale jiná – je totiž poslední pravý Opel.

15.  3.  2018 | Jan Mička | 19 příspěvků
Minitest Ford Galaxy 2,0 TDCi AWD: Velké rodiny děkují!

Ford Galaxy 2,0 TDCi AWD (minitest)

Již čtvrtá generace velkého MPV je stále autem, které je po technické, a hlavně prostorové stránce, na vrcholu tohoto segmentu.

11.  3.  2018 | Radek Pecák | 24 příspěvků