Opel Combo Tour: Pět osob a zavazadla

Combo Tour je automobil s dostatkem prostoru pro cestující i zavazadla. Je optimálním automobilem pro ty, kterým je obyčejné kombi příliš malé.
Opel Combo Tour: Pět osob a zavazadla

Stejně, jako dvoumístná užitková dodávka Combo, i nový model Combo Tour vyniká výbornými jízdními vlastnostmi a přijatelnými provozními náklady. Svou světovou premiéru si odbyl v září na frankfurtském autosalonu.

V prodeji na evropském trhu se objeví na jaře příštího roku a na podzim přijde i špičková verze s dvojicí posuvných bočních dveří.

K pohonu Comba Tour slouží trojice motorů, ve které mají 75% převahu dieselové motory. Oba motory jsou čtyřválce o objemu 1.7 litru. První má výkon 65 ks a druhý 75 ks. Benzínový motor je také čtyřválec o objemu 1.6 litru a výkonu 87 ks.

Opel Combo Tour nabízí prostorný interiér (při venkovních rozměrech 4323 mm x 1685 mm x 1801 mm). Na prostoru pro posádku se také výrazně podílí rozvor 2 716 mm. Na zadních sedadlech mají cestující pro svá kolena 125 mm volného prostoru, což je v této třídě dost neobvyklé.

Do standardní výbavy luxusnější verze patří i dvojice posuvných bočních dveří, které zabezpečují pohodlný přístup k zadním sedadlům. Standardně je rovněž dodáván kryt zavazadlového prostoru. Nechybí ani celá škála doplňků, jejichž cílem je zpříjemnit cestování. Na výběr je například elektrické ovládání oken, klimatizace, střešní okno nebo některé z autorádií.

O ceně Opelu Combo Tour zatím nebylo rozhodnuto, stejně jako o datumu přesného uvedení na český trh, v každém případě se však vyplatí na něj počkat.

Klepněte pro větší obrázek  Klepněte pro větší obrázek  Klepněte pro větší obrázek  Klepněte pro větší obrázek 

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

TEST Opel Insignia Country Tourer 2.0 CDTi 4x4: Poslední opravdový Opel

Opel Insignia CT 2.0 CDTi 4x4

Po převzetí značky Opel koncernem PSA přišla řada modelů, které už technicky nemají s vozy s bleskem ve znaku moc společného. Insignia je ale jiná – je totiž poslední pravý Opel.

15.  3.  2018 | Jan Mička | 18 příspěvků
Minitest Ford Galaxy 2,0 TDCi AWD: Velké rodiny děkují!

Ford Galaxy 2,0 TDCi AWD (minitest)

Již čtvrtá generace velkého MPV je stále autem, které je po technické, a hlavně prostorové stránce, na vrcholu tohoto segmentu.

11.  3.  2018 | Radek Pecák | 24 příspěvků
Minitest Toyota Auris TS Hybrid Freestyle: Ideální kombi do města...

Toyota Auris TS Hybrid Freestyle (minitest)

Otestovali jsme hybridní Auris v edici Freestyle. Vyplatí se koupit ještě před uvedením nové generace na trh? Více než kdy jindy tady závisí na vašich prioritách.

8.  3.  2018 | Milan Lažanský | 53 příspěvků