Opel Combo Tour: Pět osob a zavazadla

Combo Tour je automobil s dostatkem prostoru pro cestující i zavazadla. Je optimálním automobilem pro ty, kterým je obyčejné kombi příliš malé.
Opel Combo Tour: Pět osob a zavazadla

Stejně, jako dvoumístná užitková dodávka Combo, i nový model Combo Tour vyniká výbornými jízdními vlastnostmi a přijatelnými provozními náklady. Svou světovou premiéru si odbyl v září na frankfurtském autosalonu.

V prodeji na evropském trhu se objeví na jaře příštího roku a na podzim přijde i špičková verze s dvojicí posuvných bočních dveří.

K pohonu Comba Tour slouží trojice motorů, ve které mají 75% převahu dieselové motory. Oba motory jsou čtyřválce o objemu 1.7 litru. První má výkon 65 ks a druhý 75 ks. Benzínový motor je také čtyřválec o objemu 1.6 litru a výkonu 87 ks.

Opel Combo Tour nabízí prostorný interiér (při venkovních rozměrech 4323 mm x 1685 mm x 1801 mm). Na prostoru pro posádku se také výrazně podílí rozvor 2 716 mm. Na zadních sedadlech mají cestující pro svá kolena 125 mm volného prostoru, což je v této třídě dost neobvyklé.

Do standardní výbavy luxusnější verze patří i dvojice posuvných bočních dveří, které zabezpečují pohodlný přístup k zadním sedadlům. Standardně je rovněž dodáván kryt zavazadlového prostoru. Nechybí ani celá škála doplňků, jejichž cílem je zpříjemnit cestování. Na výběr je například elektrické ovládání oken, klimatizace, střešní okno nebo některé z autorádií.

O ceně Opelu Combo Tour zatím nebylo rozhodnuto, stejně jako o datumu přesného uvedení na český trh, v každém případě se však vyplatí na něj počkat.

Klepněte pro větší obrázek  Klepněte pro větší obrázek  Klepněte pro větší obrázek  Klepněte pro větší obrázek 

Přidat příspěvek

Nejnovější komentáře

TEST Lexus LC 500: Socha na kolech, precizní řidičský nástroj. Má chybu?

Lexus LC 500

Velké kupé od Lexusu má být dokonale vybroušeným, mistrovským dílem japonského automobilového průmyslu. Pro nás je ale podstatný i fakt, že má naprosto úchvatný pětilitrový osmiválec bez přeplňování!

dnes | Milan Lažanský | 28 příspěvků
TEST Volvo XC40 D4 AWD: Mistr prvního opojení

Volvo XC40 D4 AWD

Na rozdíl od modelů XC60 a XC90 je nové Volvo XC40 postaveno na platformě CMA, určené pro kompaktní vozy. Narostlo však do takových rozměrů, že jedna ze stálic nabídky může přestat dávat smysl.

17.  7.  2018 | Jan Mička | 34 příspěvků
TEST Škoda Fabia edition R5: Lehká ochutnávka možností

Škoda Fabia edition R5

Civilní edice sportovní Fabie R5 v mnohém naznačuje, jak dobrá by mohla být sériová malá ostrá škodovka. Přesto se nedá zcela vyhnout myšlence, že tohle je tak trochu promarněná příležitost.

15.  7.  2018 | Miro Mihálik | 20 příspěvků