Opel: až třídenní testovací jízdy pro libovolně příchozí

O kvalitách modelů Opel se tak nejlépe budou moci na vlastní kůži přesvědčit i stovky potencionálních zákazníků v ČR. V ČR připravil Opel pro tříměsíční testování nazvané „Velkolepé testovací jízdy Opel" celkem 100 zkušebních vozů, pro SR čítá tato flotila 35 vozů. Na fotografiích: Corsa, Astra, Meriva a Combo Tour:

„Pro zákazníky máme připravené Corsy 1.2 Enjoy, Astry 1.6 Elegance, Merivy 1.6 Enjoy a Comba Tour 1.3 CDTI, přičemž všechny vozy mají klimatizaci," říká Ivan Růžička, generální ředitel společnosti Opel C&S. „Počítáme, že za tři měsíce „Velkolepých testovacích jízd Opel" proběhne v ČR a SR na 3500 kvalitních třídenních testů našich modelů, což považujeme za zcela mimořádnou příležitost jak oslovit potencionální zákazníky."

„Kampaň „Velkolepé testovací jízdy Opel" souvisí s naší produktovou a marketingovou ofenzívou, která započala v roce 2002 uvedením Vectry nové generace a jasně dokládá, jak moc si věříme v souvislosti s neustále rostoucí kvalitou naší produkce i služeb," říká Roman Šubert, marketingový ředitel společnosti Opel C&S.

Ačkoli sama o sobě je vidina třídenního testování velmi lákavá, nabízí kampaň „Velkolepé testovací jízdy Opel" ještě něco navíc: „Zájemci, kteří si po dobu testování nechají svůj osobní vůz jakékoliv značky v úschově u dealera, jej dostanou zpět nejenom kompletně umytý, ale také vizuálně zkontrolovaný po technické stránce. A pokud servis zjistí nějaké nedostatky a zákazník si objedná jejich odstranění, může počítat se dvacetiprocentní slevou. A jako bonus je připravena nabídka volného výběru příslušenství se slevou dokonce 25 procent," vysvětluje výhody spojené s kampaní „Velkolepé testovací jízdy Opel" Roman Šubert.

„Reklamní spoty v televizi nebo články v odborném tisku mohou zákazníkovi ten který vůz přiblížit, ale osobní třídenní zkušenost, podpořená stovkami najetých kilometrů má úplně jinou váhu," říká Ivan Růžička – a myslím, že každý motorista s ním souhlasí.

Zaregistrovat se pro testovací jízdu je mimořádně snadné: Stačí kontaktovat kteréhokoli dealera značky Opel nebo využít telefonní infolinku. Další možností je využít internetové stránky www.opel.cz, na Slovensku www.opel.sk. Centrálně vedený a průběžně vyhodnocovaný elektronický registrační systém umožní nejenom vzájemně optimalizovat „nabídku" testovacích vozů a „poptávku" zájemců o zkušební jízdy, ale dokáže i vyloučit pokusy o mnohonásobné registrace zákazníků, kteří by si prostě u různých dealerů pouze chtěli zapůjčovat další vozy stejného modelu na třídenní testování aniž by o ně měli jakýkoli hlubší zájem.

Opel C&S je připravený na to, že testovací jízdou nadšení zákazníci zatouží po některém z modelů Opel, a proto pro tříměsíční období zkušebních jízd připravil zvýhodněnou akční nabídku na většinu svých modelů.

Test Hondy CB650F: Slušná dávka adrenalinu pro každý den

Honda CB650F

Výkon vyčtený z technických tabulek vás neuchvátí, ale nenechte se vysmát. S touhle motorkou se vyřádíte jako s málokterou jinou. Vypadá skvěle, je dokonale ovladatelná, je za rozumný peníz a vhodná i pro začátečníky. A pokud chcete, pojede s vámi tak, že vám adrenalin bude stříkat z uší ještě hodně dlouho po tom, co ji zaparkujete doma v garáži.

včera | Michal Žďárský | 3 příspěvky
Test Mercedesu třídy S po faceliftu: Vyšel návrat k řadovému šestiválci?

Mercedes-Benz S400d

Naší recenzí tentokrát prošel Mercedes nejvyšší řady s nejsilnějším vznětovým motorem, které se kdy montovaly do osobních vozů této automobilky.

13.  10.  2017 | Milan Lažanský | 10 příspěvků
Test Suzuki Swift SHVS: Tady elektromotor rozhodně dává smysl!

Suzuki Swift SHVS

Naší recenzí prošla nová generace Suzuki Swift. Vyzkoušeli jsme ji v mild-hybridní variantě.

4.  10.  2017 | Milan Lažanský | 16 příspěvků